Zestawy Prysznicowe Retro

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Zestaw prysznicowy retro – powiew elegancji w łazience

Zestaw prysznicowy retro sprawdza się znakomicie bez względu na to, czy w łazience znajduje się wanna, czy kabina prysznicowa 80x80 złota w stylu retro. Nie ma sobie przy tym równych nie tylko w niewielkim pomieszczeniu, ale i w pokoju kąpielowym. Tym, co skupia na nim uwagę, jest oryginalny wygląd. Zestawy prysznicowe retro różnią się między sobą. Wiele z nich, wbrew nazwie, sprawdza się znakomicie także w nowoczesnym pomieszczeniu, gdzie biżuterią innych stref mycia jest bateria umywalkowa ścienna retro. Tym, co je łączy, jest jednak niewymuszona elegancja oraz dbałość o szczegóły. Inwestycja w zestaw prysznicowy retro to także inwestycja w jakość. Poszczególne modele z oferty Łazienkarium.pl są wykonane z dużą starannością, nawet ich intensywne wykorzystywanie nie powoduje więc widocznych uszkodzeń. Także ich utrzymanie w czystości jest nieskomplikowane. Zwykle wymaga przede wszystkim systematyczności. Plusem zestawów prysznicowych retro jest też prosta obsługa sprawiająca, że mogą z nich korzystać dzieci, seniorzy oraz osoby o ograniczonej sprawności.

  • Zestaw prysznicowy retro – wbrew swojej nazwie – sprawdzi się doskonale także w nowoczesnej łazience.
  • Charakteryzuje go elegancki wygląd i łatwość korzystania z niego.
  • Jest odporny na uszkodzenia, a utrzymanie go w czystości nie okazuje się trudnym zadaniem.

Jakie zalety mają zestawy prysznicowe retro?

Zestaw prysznicowy retro jest oferowany tak w wersji natynkowej, jak i podtynkowej. Wariant podtynkowy pozwala na ukrycie elementów instalacyjnych, przyczynia się więc do tego, że zestaw prysznicowy retro zajmuje mniej miejsca, a jego najdelikatniejsze części składowe są chronione przed uszkodzeniem. Nie tylko sposób montażu różnicuje jednak zestawy prysznicowe retro. W sprzedaży dostępne są modele różniące się między sobą kolorystyką, wykończeniem (mat i wysoki połysk) oraz materiałem, z jakiego są wykonane. Wiele zestawów prysznicowych retro jest też wyposażonych w nowoczesne dodatki takie, jak choćby deszczownica retro. Korzystanie z nich może być więc wyjątkowo satysfakcjonujące. Wybierając zestaw idealny dla siebie, można zdecydować także na kolor pozostałych detali. Przykładem może być wąż prysznicowy złoty, który podkreśli elegancki charakter scenerii.

  • Zestaw prysznicowy retro jest dostępny nie tylko w wersji natynkowej, ale również – podtynkowej.
  • Może posiadać szereg dodatkowych akcesoriów na czele z deszczownicą.
  • Poszczególne modele różnią się zarówno kolorystyką, jak i wykończeniem.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk