Deszczownice Retro

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Jaka retro deszczownica najlepsza?

Retro deszczownica wybierana jest na podstawie wielu kryteriów. Najczęściej pod uwagę brane są jej wygląd i trwałość. Decydując się na to rozwiązanie, warto zwrócić uwagę też na kształt i kolorystykę. W naszym asortymencie znajdują się m.in. modele chromowane, złote i w kolorze antycznego brązu, dlatego można dostosować je do wielu wnętrz. Deszczownice retro wzbogacone są o ciekawe funkcje, które sprawiają, że kąpiel jest jeszcze przyjemniejsza. Sposób ich montażu zależy od wybranego typu. Do wyboru jest np. deszczownica w stylu retro o okrągłym lub prostokątnym kształcie, mocowana na suficie lub na ścianie. Aby deszczownica zamontowana na ścianie była komfortowa w użyciu, powinna znajdować się co najmniej 20 cm wyżej, niż wynosi wzrost najwyższego z domowników.

  • Deszczownice retro różnią się kolorem, kształtem i sposobem montażu.
  • Dzięki ciekawym funkcjom deszczownicy można zrelaksować się w czasie kąpieli.
  • Deszczownice retro mogą być montowane na suficie lub na ścianie.

Deszczownica retro – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Retro deszczownica, aby spełniała swoją funkcję, powinna być odpowiednio zamontowana. Przed zakupem warto pamiętać o kilku zasadach. W kabinie prysznicowej typu walk-in można zamocować każdą deszczownice retro, bez względu na jej typ, sposób montażu, kształt i wielkość. W klasycznej kabinie występuje kilka ograniczeń. Rozmiar deszczownicy w stylu retro powinien być dopasowany do wielkości kabiny. Komfortowe korzystanie z oferowanej przez nas deszczownicy retro zapewni zamontowanie jej na ścianie na wysokości przynajmniej o 20 cm większej, niż wynosi wzrost najwyższego użytkownika natrysku. Do wanny z parawanem warto wybrać produkt małych rozmiarów, aby podczas kąpieli podłoga w łazience nie została zachlapana.

  • W kabinie walk-in może być montowana dowolna deszczownica w stylu retro.
  • Aby móc komfortowo się wykąpać, należy deszczownicę retro dopasować pod względem rozmiaru do kabiny prysznicowej.
  • Deszczownica retro w wannie z parawanem powinna mieć małe wymiary.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk