Kludi Zestawy Prysznicowe

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Zestaw prysznicowy Kludi – jakie są jego zalety?

Zestaw prysznicowy Kludi to świetnej jakości wyrób, po który chętnie sięgają użytkownicy łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu. Aby poprawić komfort kąpieli, warto wybrać produkty z deszczownicą. Wśród oferowanych w naszym sklepie internetowym urządzeń sanitarnych znajdują się Kludi zestawy prysznicowe, które różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale i kształtem deszczownicy. Może być na przykład prostokątna i okrągła. Poszczególne modele mają także zróżnicowaną kolorystykę. Dostępny jest m.in. Kludi zestaw prysznicowy o barwie białej i chrom. Dużą zaletą tych produktów jest możliwość regulacji strumienia wody. Oferowane wyroby montowane mogą być na tynku, dzięki czemu można je zamocować bez potrzeby kucia w ścianie.

  • Zestaw prysznicowy Kludi wyposażony jest najczęściej w deszczownicę, dzięki czemu użytkownicy mogą podczas kąpieli w pełni się zrelaksować.
  • Deszczownica w Kludi zestawie prysznicowym ma różny kształt, może być na przykład okrągła lub prostokątna.
  • Nowoczesny zestaw prysznicowy Kludi będzie ozdobą łazienki.

Zestaw prysznicowy Kludi do łazienki

Zestaw prysznicowy Kludi świetnie sprawdzi się w każdej łazience. Jest on łatwy w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu długo prezentuje się naprawdę efektownie. Pomocny podczas czyszczenia może być system ochronny, w który wyposażone są niektóre modele dostępne w ofercie Łazienkarium.pl. Zapobiega on m.in. osadzaniu się kamienia wapiennego. Kludi zestaw prysznicowy wyposażony może być w baterię jedno- lub dwuuchwytową. Poszczególne produkty oferowane przez nasz sklep internetowy mają wbudowany termostat. Pozwala on na ustawienie stałej temperatury, dzięki czemu użytkownik podczas kąpieli nie ulegnie przypadkowemu poparzeniu.

  • Bardzo dobrej jakości zestaw prysznicowy Kludi jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości, dzięki zastosowanemu systemowi przeciw osadzaniu się kamienia.
  • Nowoczesny zestaw prysznicowy Kludi może być wyposażony w jedno- lub dwuuchwytową baterię.
  • Komfort kąpieli poprawia wbudowany w zestaw prysznicowy Kludi termostat, który chroni osobę kąpiącą się przed przypadkowym poparzeniem.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk