Franke Młynki

Cofnij do: Kuchnia
Filtry


Młynek Franke – dlaczego warto go mieć?

Młynek Franke to nowoczesne urządzenie, stanowiące uzupełnienie praktycznej strefy mycia. By funkcjonalności stało się zadość, warto zainwestować także w rozwiązania takie jak bateria kuchenna z wyciąganą wylewką oraz zlewozmywak z ociekaczem. Mimo że rozdrabniacz Franke wciąż montowany jest w niewielu kuchniach, nasi Klienci, którzy zdecydowali się na jego zakup, wiedzą, że była to doskonała inwestycja. Rozdrabniacz do odpadów kuchennych Franke montowany jest pod zlewem. Do jego poprawnego działania konieczny jest syfon zlewozmywakowy. Jego zadaniem jest rozdrabnianiem różnej wielkości resztek organicznych. Franke młynek jest prosty w montażu, lecz warto pamiętać, że odpływ powinien mieć około 90-92 mm średnicy, a wlot kanalizacji powinien znajdować się minimum 5 centymetrów poniżej otworu instalowanego rozdrabniacza. Oferowane przez nas młynki do odpadów Franke mają różną moc, dzięki czemu urządzenia te poradzą sobie bez problemu z różnego typu resztkami. Warto pamiętać, że im jego moc jest większa, tym jakość mielenia jest lepsza.

  • Rozdrabniacz do zlewu Franke montowany jest pod zlewem do syfonu, dzięki czemu wszystkie elementy instalacyjne są ukryte.
  • Franke rozdrabniacz to urządzenie, które służy do rozdrabniania różnej wielkości odpadów organicznych.
  • Funkcjonalny młynek do odpadów Franke może mieć różną moc.

Młynki do odpadów Franke – jakie są ich zalety?

Młynek Franke to wysokiej jakości urządzenie, dzięki któremu można cieszyć się bezawaryjnym działaniem przez wiele lat. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Łazienkarium.pl Franke młynki do odpadów różnią się m.in. sposobem zasilania. Wśród oferowanych wyrobów znajdują się na przykład młynki do odpadów Franke bezprzewodowe, pneumatyczne i korkowe, które nazywane są też młynkami magnetycznymi. Osoby, które decydują się na montaż tego urządzenia powinny wziąć pod uwagę również jego głośność. Komora, w której rozdrabniane są produkty może być różnej wielkości. Wszelkie decyzje dotyczące rozmiaru powinny zostać po stronie kupującego. To on decyduje, który młynek do zlewu Franke będzie odpowiedni dla jego gospodarstwa domowego.

  • Franke młynki do odpadów to urządzenia wysokiej jakości.
  • Nowoczesny młynek do odpadów Franke może być bezprzewodowy lub zasilany pneumatycznie.
  • Rozdrabniacz do odpadów kuchennych Franke ma komorę, w której rozdrabniane są produkty, różnej wielkości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk