KOŁO Style – uniwersalna ceramika łazienkowa

(3 głosów)
KOŁO Style – uniwersalna ceramika łazienkowa
Koło Style Miska WC z Bidet podwieszany

KOŁO Style, czyli jakość, funkcjonalność i technologia

KOŁO od lat stawia na wysoki standard materiałów oraz zastosowanie praktyczne artykułów. Doświadczenie twórców idzie w parze z rozwijającą się technologią, która zwiększa komfort użytkowania i wpływa na popularność rozwiązań marki. Tworząc cykl KOŁO Style, producent skupił się na projekcie umywalek oraz ceramiki sanitarnej o wysokim standardzie, dostępnych dla każdego. Jakie innowacje zastosowano w modelach? Przekonaj się sam!
KOŁO Style – uniwersalna ceramika łazienkowa
Koło Style Umywalka Wisząca

KOŁO Style i umywalki do każdej łazienki

Twórca KOŁO Style szczególną uwagę zwrócił na liczne możliwości zaaranżowania przestrzeni, dlatego zaprojektował produkty znajdujące zastosowanie we wszystkich rodzajach łazienek. W ten sposób powstały modele klasyczne mierzące 50 cm, 55 cm, 60 cm oraz 70 cm, a także wariant mniejszy o szerokości 36 cm z otworem po prawej stronie. Kolekcję dodatkowo wyróżniły: umywalka asymetryczna prawa dostępna w dwóch wielkościach: 45 cm i 65 cm, asymetryczna lewa o szerokości 65 cm oraz opcja narożna w rozmiarze 50 cm. Poza tradycyjnymi rozwiązaniami seria zawiera umywalkę półblatową o wielkości 55 cm z przelewem i otworem na baterię oraz minimalistyczne umywalki podblatowe o szerokości 52 cm i 56 cm z przelewem z przodu, współgrające z nowoczesnym charakterem wnętrza. Dla zachowania idealnej czystości, poza podstawową formą, artykuły występują także w polecanej wersji z powłoką Reflex KOŁO, która eliminuje osadzanie się kamienia i zanieczyszczeń na powierzchni ceramiki.
 
KOŁO Style – uniwersalna ceramika łazienkowa
Koło Style Umywalki nablatowe

Propozycje ceramiki sanitarnej KOŁO Style

Komfortowe rozwiązania oraz wysoka jakość materiałów to oferta KOŁO Style w zakresie wyposażenia łazienki w niezbędną ceramikę sanitarną. Kolekcję współtworzą: tradycyjny zestaw WC kompakt z odpływem uniwersalnym dostępny bez wewnętrznego kołnierza w technologii Rimless oraz miska wc wisząca, również w postaci bez rantu. Do odpowiedniego doposażenia urządzeń cykl KOŁO Style proponuje deskę sedesową w wersji klasycznej lub zalecaną deskę sedesową wolnoopadającą wykonaną z antybakteryjnego tworzywa Duroplast. Dopełnienie linii KOŁO Style stanowią bidet wiszący i bidet stojący, a także pisuar PAREO z dopływem z tyłu i odpływem poziomym.  
KOŁO Style – uniwersalna ceramika łazienkowa
Koło Style Toaleta WC

KOŁO Style – uniwersalna ceramika łazienkowa
Koło Style muszla klozetowa

KOŁO Style i udoskonalone rozwiązania praktyczne

Dla zwiększenia jakości użytkowania i zadowolenia Klientów KOŁO Style występuje z propozycją gotowych zestawów TECHNIC GT, zawierających stelaż KOŁO TECHNIC oraz miskę wiszącą KOŁO Style, a także stelaż KOŁO TECHNIC GT do bidetu i bidet wiszący KOŁO Style. W celu rozwoju efektywności i odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni, konstrukcja umożliwia montowanie modeli również w narożniku. Na końcu warto zwrócić uwagę, że warianty zostały wyposażone w system Smart Fresh, dzięki któremu udostępniona została aplikacja wkładów odświeżających bezpośrednio do strumienia spłukującego, co istotnie wpływa na zachowanie czystości i higieny urządzenia przy każdym użyciu.
 
KOŁO Style – uniwersalna ceramika łazienkowa
Koło Style MIska Wc, Bidet podwieszany, Umywalki wiszące

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia