Roca Pisuary

Cofnij do: Pisuary
Filtry


Pisuar Roca do Twojej łazienki

Pisuar Roca to wysokiej jakości produkt, który montowany jest głównie w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Najlepiej sprawdzi się on w pomieszczeniach o dużej powierzchni, gdzie jest wystarczająco miejsca na montaż dodatkowego urządzenia. Roca Pisuary wykonane są z dobrej jakości materiału, dzięki czemu swój wyjątkowy wygląd zachowują przez długi czas. Duża różnorodność produktów, do których zalicza się Roca pisuar, umożliwia ich montaż w każdym pomieszczeniu o odmiennej stylistyce. Prosta konstrukcja sprawia, że oferowane w sklepie internetowym Łazienkarium.pl modele charakteryzują się łatwą konserwacją, dzięki czemu użytkownik ma możliwość zachowania odpowiedniego poziomu codziennej higieny w łazience.

  • Roca pisuar montowany jest we wnętrzach urządzonych w różnym stylu, jednak najczęściej utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.
  • Wysokiej jakości Roca pisuary wykonane są z odpornych na uszkodzenia materiałów.
  • Prostej budowy pisuary Roca są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Czy warto wybrać pisuary Roca?

Pisuar Roca oferowany przez nasz sklep internetowy dostępny jest w wielu rozmiarach i kształtach. Pozwala to naszym klientom na wybór urządzenia sanitarnego, które spełni ich wszelkie oczekiwania. Większość naszych produktów nie posiada kołnierza, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie ich w czystości. Podczas spłukiwania wykorzystywana jest minimalna ilość wody, dlatego Roca pisuary są bardzo ekonomiczne. Oferowane w Łazienkarium.pl nowoczesne Roca Pisuary mogą być wyposażone w pokrywę. Rozwiązanie to ma wpływ na wygląd pomieszczenia. Wśród dostępnych modeli można znaleźć zarówno popularne pisuary Roca z doprowadzeniem wody od góry, jak i te, w których przyłącze umieszczone jest u dołu.

  • Roca pisuar oferowany jest w naszym sklepie wielu kształtach i rozmiarach.
  • Nowoczesne pisuary Roca bardzo często nie mają kołnierza, dzięki czemu wyroby te są higieniczne i nie gromadzą się na nich trudne do usunięcia zabrudzenia.
  • Wiele pisuarów Roca z naszego asortymentu wyposażonych jest w pokrywę.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk