Hatria Fusion Pisuar ścienny podtynkowy, biały YXE1

Hatria
Producent: Hatria
Seria: Fusion
Kod: YXE1
Dotychczas kupiony: 2 razy
Cena: 1098 
Dostępność: sprawdź dostępność
Koszt wysyłki: 49,99 zł
+
Kup taniej
Zamów rozmowę

Opis produktu Hatria Fusion Pisuar ścienny podtynkowy, biały YXE1


Hatria Fusion Pisuar ścienny podtynkowy, biały YXE1


Opis produktu:
- Producent: Hatria
- Seria: Fusion
- Kod produktu: YXE1
- Kolor: Biały
- Kształt: Prostokątny/kwadratowy
- Materiał: Ceramika
- Typ: Wiszący
- Montaż: Ścienny
- Wymiary: 68,5 x 32,5 cm
- Waga: 25 kg

Zestaw zawiera:
- Pisuar
- Śruba mocująca
- Opaska gumowa

Do kompletowania z:
- Pokrywą YXCR

Firma Hatria zajmuje się tworzeniem elementów wyposażenia współczesnych łazienek. W bogatej ofercie znaleźć można umywalki, brodziki, bidety a także wiele innych artykułów potrzebnych we współczesnej łazience. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz dokładnej kontroli jakości nie musimy się obawiać o jakość zakupionych produktów. Z pewnością będą nam one długo służyć w naszych łazienkach.

Certyfikowany Sprzedawca Hatria

Jako Certyfikowany Sprzedawca Hatria dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej wdrażać nie tylko główne wartości, lecz także założenia i normy wyznaczone przez producenta. W wyniku ukształtowanej na przestrzeni lat ścieżki współpracy zdajemy sobie sprawę, że oryginalne wzornictwo produktów Hatria, fachowe wsparcie oraz odpowiedni standard obsługi Klienta to determinanty satysfakcjonujących zakupów. Implementacja misji włoskiego przedsiębiorstwa w struktury sklepu lazienkarium.pl wiąże się z realizacją europejskich regulacji obejmujących dialog z Klientem. Dotyczy to przyjaznego kontaktu, terminowości realizowanych zleceń, szybkiej weryfikacji ewentualnych reklamacji oraz wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej naszych Handlowców. W wyniku cyklicznych szkoleń nasz zespół jest w stanie odpowiedzieć na wszelkie zadane przez Państwa pytania koncentrujące się wokół parametrów technicznych asortymentu Hatria, potencjału stylistycznego, doboru produktów komplementarnych czy koniecznych czynności pielęgnacyjnych i konserwacyjnych. Zapewniamy Państwu, że towar znajdujący się naszej ofercie jest w 100% oryginalny i pochodzi z polskiej dystrybucji, a proces sprzedaży spełnia rygorystyczne kryteria, jakie rządzą światem Konsumenta. Długoletnia kooperacja z marką Hatria to dowód na to, że można nam zaufać!

Kupując u nas, zyskujesz:

 • Szybką realizację zamówienia i reklamacji,
 • Tylko oryginalny asortyment,
 • Prawidłowy dobór produktów komplementarnych,
 • Atrakcyjne ceny i koszty dostaw.

Hatria Sklep Dystrybutor Polska Włochy Marazzi - Gdzie kupić Warszawa Kraków Poznań - lazienkarium.pl


Warunki gwarancji Hatria

Innowacyjny proces produkcji, selekcja najlepszych komponentów wytwórczych oraz założenia jakościowe dotyczące rozwiązań z portfolio Hatria prowadzą do minimalizacji występowania zgłoszeń reklamacyjnych, a także maksymalizacji satysfakcji wynikającej z wyboru towarów włoskiego lidera branży sanitarnej. Mimo to producent, działając na podstawie kryteriów i praw normalizujących zakres świadczeń konsumenckich, przestrzega terminu 2 lat gwarancji udzielanych na cały asortyment znajdujący się w ofercie marki. Terminem tym objęte są umywalki Hatria, miski WC Hatria, bidety Hatria, wanny Hatria, brodziki Hatria, akcesoria łazienkowe i pozostałe produkty Hatria stanowiące wyposażenie łazienki. Warunkiem rozpatrzenia usterki jest zgłoszenie problemu wraz z okazaniem dowodu potwierdzającego zakup w postaci faktury lub jej kopii i opisu uszkodzenia do sklepu, w którym nabyto towar. W razie pozytywnej weryfikacji procesu reklamacyjnego gwarant ma obowiązek naprawy lub wymiany produktu na nowy, bądź jest zobligowany do zwrotu kosztów poniesionych przez Klienta. Gwarancja obejmuje wady fabryczne niepowstałe z winy nabywcy. Za wszelkie szkody mechaniczne i chemiczne będące konsekwencją nieprawidłowego montażu, niewłaściwej eksploatacji i niestosowania się do zaleceń konserwacyjnych oraz pielęgnacyjnych firma Hatria nie odpowiada, dlatego należy pamiętać, aby przestrzegać warunków wytyczonych przez producenta. Hatria to znak jakości i solidności, którego efektem jest szybki oraz rzetelny proces reklamacyjny!

Warunki gwarancji na produkty Hatria:

 • 2 lata na umywalki, miski WC i bidety Hatria,
 • 2 lata na brodziki i wanny Hatria,
 • 2 lata na deski sedesowe oraz akcesoria łazienkowe.

Hatria Sklep Gwarancja Okres Gwrancyjny Opinie - lazienkarium.pl


Hatria – włoski symbol piękna w branży sanitarnej!


Ceramika Hatria narodziła się we Włoszech – światowej stolicy piękna i sanitarnego rzemiosła pielęgnowanego z pokolenia na pokolenie. Firma stanowi symbol tradycji, trwałych relacji biznesowych, zaufania i troski o środowisko naturalne. Marka pojawiła się na rynku na początku lat 70. i od tamtej pory zdobywa kolejne rzesze zwolenników wysublimowanej estetyki, stawiających na kompozycję złożoną z designu i funkcjonalności. To producent ceramiki sanitarnej, oferujący kompleksowe wyposażenie łazienki, kreujący gusta i niejednokrotnie wytyczający standardy, jakimi podąża branża. Orientacja na rozwój w dziedzinie wzornictwa jest zaledwie częścią polityki działania producenta. W swojej misji przedsiębiorstwo stawia sobie za cel tworzenie praktycznych, niebanalnych rozwiązań, które ułatwiają Użytkownikom codzienność. Efektem tego, Hatria nieustanie rozwija swoje fabryki, zakłady produkcyjne oraz główny park maszynowy mieszczący się w Teramo we Włoszech. Obecnie marka Hatria jest częścią grupy Marazzi Hatria produkującej wysokiej jakości ceramikę – m.in. oryginalne umywalki, komfortowe i stylowe wanny, praktyczne meble łazienkowe oraz designerskie akcesoria, które tworzą we wnętrzu unikatowy klimat. Hatria stanowi solidny filar świata aranżacji. Producent twórczo inspiruje, korzysta z innowacji, łączy formę z funkcją, nadając kształtom eleganckiej lekkości. To mistrz kreacji i niekwestionowany autorytet z zakresu estetyki!

Hatria – co to za firma?

 • Włoska marka będąca częścią grupy Hatria Marazzi,
 • Przedsiębiorstwo założone w latach 70. XX wieku,
 • Firma stawiająca na design i innowacje,
 • Światowy lider branży sanitarnej, posiadający m.in. jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Teramo. 

Hatria Opinie Marazzi Group Co To Za Firma Jakość - Hatria Włochy Polska Sklep - lazienkarium.pl


Jakość według Hatria

Sztandarowymi filarami działalności Hatria są koncentracja na redukcji negatywnego wpływu na środowisko naturalne oraz dogłębna analiza komponentów biorących udział w procesie produkcyjnym. Materiały wykorzystywane podczas wytwarzania przechodzą wnikliwe testy jakości potwierdzające ich przydatność do użycia. Producent dba o to, by oferowane wyroby były zgodne z rygorystycznymi założeniami norm europejskich (m.in. ISO 9001:2008), a tym samym spełniały ekonomiczne i ekologiczne wymagania Konsumentów. Działaniami świadczącymi o olbrzymiej świadomości marki dotyczącej troski o przyrodę są chociażby ograniczenie zużycia energii do ogrzewania, jej optymalne i rozsądne wykorzystanie na każdym szczeblu wytwarzania czy bezpieczna utylizacja odpadów. Producent współpracuje z ekspertami oraz specjalistami branży wnętrzarskiej po to, by tworzyć własną definicję jakości połączonej z pięknem. Dzięki kooperacji z wybitnymi jednostkami świata architektury we Włoszech – takimi jak Francesco Lucchese, Dal Lago Associati, Antonio Bullo, Nilo Gioacchini, Federico Sandri i Daniel Debiasi, Mario Alessiani – katalog Hatria wypełniają pozycje, które ujmują nietuzinkowym wzornictwem i wyrafinowaną linią ceramiki. To najlepsze potwierdzenie tego, że producent, będąc pionierem branży, realizuje wyznaczoną od lat misję! 

Jakość według Hatria to:

 • Działania realizowane zgodnie z normą ISO 9001:2008,
 • Selekcja najlepszych komponentów wytycznych,
 • Racjonalne wykorzystanie energii i optymalizacja procesów produkcji,
 • Współpraca z wybitnymi architektami i projektantami.

Hatria Jakość i Opinie Marazzi Group Co To Za Firma? Gdzie Produkują - Hatria Włochy Polska Sklep - lazienkarium.pl

Fusion
Nowoczesny
Prostokątny - kwadratowy
Biały
Kraków, Warszawa, 29 innych miast
0.000
32.5 cm
68.5 cm

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
  Norks

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)

Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu. Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Paragon lub fakturę
- Dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”.

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty, które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. Dokumenty następnie zostaną podbite przez celnika stemplem numerycznym.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przesłanie pocztą lub kurierem na adres naszego biura GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, ostemplowanej dokumentacji zatwierdzonej przez Urząd Celny. Do 14 dni od otrzymania dokumentacji, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [ PLN ], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [ € ]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

Co gdy produkty są wysyłane kurierem?
W takiej sytuacji, nie musimy korygować żadnych faktur. Od razu wysyłamy fakturę z 0 Vatu, dzięki czemu nie zostanie naliczona opłata manipulacyjna. Produkty dostarczane są bezpośrednio na budowę, jedyne co musisz zrobić to podać nam adres dostawy oraz dane do faktury. Opcja dotyczy jedynie takich krajów jak: Szwajcaria, Norwegia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.  
 

 
   Norks
Tilbakebetaling av merverdiavgift‎ (mva.)

Hva man må gjøre for å få tilbake merverdiavgift?
Varer som ble kjøpt i vårt selskap skulle eksporteres intakt utenfor EU senest den siste dagen av den tredje måneden som kommer etter måneden da varer ble kjøpt.

Hvilke dokumenter er nødvendige?
For å gjøre det lettere for våre kunder, fullfører vi alltid all nødvendig dokumentasjon. Alle kunder som kjøper hos oss og kommer fra land utenfor EU får fra oss:

- kvittering eller faktura
- dokumentet "tilbakebetaling av merverdiavgift for reisende"

For å utstede dokumentet "tilbakebetaling av moms for reisende" på riktig måte, våre ansatte alltid ber om passnummer eller et annet numer til legitimasjonsdokument til en person som krysser den polske grensen.

Med disse dokumentene og bestilte varer, man må gå til en grenseovergang.

Men hva på grenseovergangen?
På grenseovergangen skulle de alle mottatte dokumentene vises. Riktigheten av personlige data til person som eksporterer assortiment og dokumentasjon av varer skal bli sjekket på tollkontor.

Hvordan ser tilbakebetaling av merverdiavgift‎ ut?
Etter å ha krysset grensen og fortollet varer, ber vi om å sende med post eller bud stemplet dokumentasjon som er godkjent av Tollvesenet, til adressen til vårt kontor: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Innen 14 dager etter mottak av dokumentasjon, skal vi gjøre en overføring (beløpet av merverdiavgift) til din bankkonto. Betaling benyttes ved overføringer i zloty (PLN) og på forespørsel – i euro (EUR).

På grunn av høye kostnader ved overføring til utlandet, skal vårt selskap belaste med behandlingsgebyr på 150 PLN, uavhengig av verdi av bestilte varer.

Vi vil gjerne invitere deg til å handle.

 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)
Що необхідно зробити, щоб отримати повернення ПДВ?
Куплений в нашій фірмі товар, необхідно в незіпсутому стані, вивезти за територію Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступному по місяцю, в котрим була здійснена покупка.

Які документи необхідні?
Для зручності наших клієнтів, ми завжди цілу необхідно документацію.
Підчас покупки, кожний Клієнт с країни, котра не входить в ЄС, отримає від нас:

- Чек або накладну;
- Документ «Повернення ПДВ для подорожуючих».

Щоб документ «Повернення ПДВ для подорожуючих» міг бути виставлени й правильно, працівники нашої фірми завжди просять подати номер паспорта чи іншого номеру і серії  документу, котрий посвідчує особу, яка перетинає  кордон з Польщею.
Вище представлені документи, а також з замовлений асортимент, необхідно ввести на митний кордон.
 
А що на митному кордоні?
На кордоні необхідно представити отримані документи, котрі  будуть провірені Митною службою на правильність даних особи, котра вивозить асортимент, а також на перевезений товар. Наступним кроком буде посвідчення документів митником нумеричним штампом. 

Як відбувається отримання заплаченого ПДВ?
Після перетину і оформлення товару, просимо переслати поштою або кур’єром на адресу нашого офісу GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, проштамповану документацію, затверджену Митною службою.

До 14 днів після отримання документації, буде здійснений банківський переказ суми ПДВ на вказаний Вами банківський рахунок. Банківський переказ здійснюється в польських злотих  [ PLN ], для Вашої зручності ми також виконуємо банківські перекази в євро [ € ].

Враховуючи високу вартість, пов’язану з закордонними банківськими переказами, наша фірма стягує оплату в високості 150 злотих, не залежно від вартості замовлених товарів. 

Що в випадку, якщо продукти будуть вислані кур’єрською службою?
В такій ситуації ми не мусимо змінювати ніяких накладних. Одразу виставляємо накладну з 0 ПДВ, завдяки чому не буде нарахована додаткова оплата в високості 150 злотих. Продукти будуть доставлені безпосередньо на будівельний майданчик, все, що Вам необхідно зробити, це вказати нам адресу поставки і реквізити для накладної. Цей варіант відноситься до таких країн, як Швейцарія та Норвегія.

Ласкаво просимо до здійснення покупок!
 

 
   Беларусь
Умовы вяртання падатку VAT для турыстаў з па- за Еўрапейскага Саюза (Ураіна, Беларусь, Расія, Швейцарыя, Нарвегія і г.д.).
Што трэба зрабіць, каб вярнуць падатак VAT?
Куплены ў нашай фірме прадукт трэба ў непарушаным стане вывезці па- за межы Еўрапейскага Саза не пазней як у апошні дзень трэцяга месяца, наступнага па месяцы ў каторым была зроблена пакупка.

Якія дакументы патрэбныя?
Для зручнасці нашых кліентаў мы заўсёды прыкладаем да пакупкі ўсе неабходныя дакументы.
Пры пакупцы кожны кліент з краіны, каторая не ўваходзіць у ЕС атрымлівае ад нас: 

- Чэк або фактуру;
- Дакумент "Вяртанне VAT для турыстаў".

Для таго, каб дакумент "Вяртанне VAT для турыстаў» быў складзены правільна, нашым супрацоўнікам будзе патрэбны Ваш нумар пашпарту альбо іншага дакумента, які падцвярджае асобу, каторая перасякае мяжу Польшчы. 
З вышэй пададзенымі дакументамі, а таксама з заказаным асартыментам, Вам наабходна накіроўвацца да памежнага пераходу. 

А што на мяжы? 
На мяжы трэба прадставіць атрыманыя ад нас дакументы, каторыя будуць правератыя мытнай службай на прыкмету правільнасці дадзеных асобы, каторая вывозіць пакупку, а таксама асартыменту, каторы дадзеная асоба вывозіць. Пасля чаго на дакументах мытная служба паставіць нумарную пячатку аб праходжанні мытні. 

Як адбываецца вяртанне заплачанага падатку VAT? 
Пасля перасячэння мяжы і мытнаму афармленню тавараў, калі ласка, адпраўце па пошце ці кур'ерам на адрас нашага офіса GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, дакумент адзначаны пячаткай мытні.

У тэрмін да 14 дзён з моманту атрымання дакументаў будзе зроблены грашовы перавод сумы VAT на банкаўскі рахунак, пададзены Вамі. Грашовы перавод будзе зроблены ў польскіх злотых [PLN], пры жаданні мы можам выканаць перавод таксама і ў еўра [€].
У сувязі з высокімі выдаткамі на міжнародныя грашовыя пераводы, наша фірма будзе спаганяць аплату за паслугі 150 злотых , незалежна ад кошту замоўленага тавару. 

А што калі прадукты адпраўленыя кур'ерам? 
У такой сітуацыі, мы не павінны выстаўляць аніякіх фактур. Мы адразу адпраўляем рахунак- фактуру з 0 VAT, дзякуючы гэтаму не будзе спаганяцца плата за паслугі. Замова  будзе дастаўлена непасрэдна на аб’ект, усё, што Вам трэба зрабіць, гэта зазначыць  адрас дастаўкі а таксама дадзеныя да фактуры. Гэтая опцыя даступная толькі для Швейцарыі і Нарвегіі. 
 
Сардэчна запрашаем Вас за пакупкамі!

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What should I do to receive a refund of VAT?
The goods purchased in our company must be intact and exported outside the European Union no later than the last day of the third month, following the month in which the goods were purchased.

What documents are necessary ?
For the convenience of our customers, we always complete all the required documentation.
On purchase, all clients form outside of the European Union receive: 

- Receipt or invoice
- “VAT refund for travellers” document

In order to properly issue the document - “VAT refund for travellers” – our staff will always ask you to provide the number of the passport or other identity document of the person crossing the Polish border.
With the above documents and goods you should go to a border crossing.

What to do at the border?
At the border, you should present the documents to the Customs Office where they are verified for the accuracy of the data of the person transporting the goods, and for the data connected with the goods. The documents will be stamped by the customs officer. He will use the numerical stamp.

How is the VAT reimbursement paid?
After you cross the border and pay the duty for the goods, we kindly ask you to send the documentation approved by the Customs Office by post or courier on the following address: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław

Up to 14 days on receipt of the documentation, the money transfer of VAT will be made on the given bank account. The standard transfer is in Polish Złoty [ PLN], but upon a request, we can also make transfer in Euro [ € ].  
In view of the high cost of foreign transfers, our company gets a fee of 150 PLN, regardless of the value of the ordered goods.

What if the goods are sent by courier?
In such a situation, we do not need to adjust any invoices. We immediately send an invoice with 0 VAT, so there will not be charged a handling fee. Products are delivered directly to the client. The only thing you have to do is provide us with the address of delivery and invoice data. This option applies only to countries such as Switzerland, Norway.

We cordially invite you to try our services. 
 


 
   Deutsch
Grundsätze der Mehrwertsteuererstattung den Reisenden außer der EU (die Ukraine, Weißrussland, Russland, die Schweiz, Norwegen etc.).
Was müssen Sie machen, um Mehrwertsteuererstattung zu bekommen?
Die bei unserer Firma gekauften Waren müssen in unversehrtem Zustand außer der Europäischen Union ausgeführt werden, nicht später als am letzten Tag des dritten Monates, nach dem Monat, in dem die Waren gekauft wurden.

Welche Dokumente brauchen Sie?
Für die Bequemlichkeit unserer Kunden vervollständigen wir nötige Dokumente.
Jeder Kunde, der aus dem nicht zur EU gehörenden Land kommt, bekommt von uns während des Kaufs:

-Kassenbon oder Rechnung
-Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende"

Damit das Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende" korrekt ausgestellt werden kann, fragen immer die Mitarbeiter unserer Firma nach der Pass-Nummer oder der Nummer eines anderen Identitätsnachweises der Person, die die Staatgrenze Polens überschreitet.
Mit oben genannten Dokumenten und den bestellten Waren sollen Sie zum Grenzübergang gehen.

Was passiert an der Staatsgrenze?
An der Staatsgrenze sollen Sie die erhaltenen Dokumente vorzeigen. Das Zollamt wird die Richtigkeit der persönlichen Angaben der Person, die Waren ausführt sowie der ausgeführten Waren überprüfen. Die Dokumente werden dann von einem Zollangestellten mit einem Nummernstempel bezeichnet.

Wie findet der Vorgang der Mehrwertsteuererstattung statt?
Nach der Zollerhebung auf die Waren, schicken Sie die abgestempelten, vom Zollamt gebilligten Dokumente per Post oder per Kurier an der Adresse von unserem Büro: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Bis 14 Tage vom Tag des Erhaltens der Dokumente wird die Überweisung des Mehrwertsteuerbetrags auf ein von Ihr angegebenes Konto gemacht. Die Überweisung wird in Zloty [PLN] gemacht werden, auf Wunsch machen wir auch  die Überweisungen in Euro [€].
Da mit den Auslandsüberweisungen hohe Gebühren verbunden sind, ziehen wir unabhängig vom Wert der bestellten Waren. Bearbeitungsgebühren in Höhe von 150 PLN ein.

Und wenn die Waren per Kurier geschickt sind?
In solchem Fall müssen wir keine Rechnungen berichtigen. Wir schicken gleich eine Rechnung mit 0 Mehrwertsteuer und dadurch wird keine Bearbeitungsgebühr berechnet. Die Waren sind direkt an die Baustelle geliefert. Sie brauchen uns nur die Zieladresse und die Rechnungsdaten anzugeben. Diese Möglichkeit betrifft nur solche Länder wie die Schweiz und Norwegen.

Wir laden Sie herzlich zu Einkäufen ein.
 
 
 

Rekomendacje i wyróżnienia