Hatria - Fusion

Cofnij do: Hatria
Filtry
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu


Toalety Miski WC Hatria Fusion – higiena w parze z ekologią

Przestrzeń toaletowa może być usytuowana w domu na dwa sposoby – w oddzielnym pomieszczeniu albo w łazience wraz z innymi niezbędnymi urządzeniami. Ze względu na wielkość mieszkania i właściwości spotyka się model mieszany, w którym występuje zarówno oddzielne WC, jak i w pełni wyposażony pokój łazienkowy. Producent ceramiki sanitarnej Hatria Fusion zaproponował artykuły, które znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. W ofercie znajduje się miska WC podwieszana i stojąca, a także Hatria Fusion miska WC Rimless bez kołnierza, która umożliwia zachowanie toalety w nienagannej czystości. Twórcy nie zapomnieli o funkcjonalnych bidetach oraz pisuarach, a także zaproponowali deski sedesowe zwykłe oraz wolnoopadające. Serię Hatria Fusion zaprojektowano w oparciu o ponadczasową geometryczną formę ceramiki, która łączy element kwadratu z łagodnie zaoblonymi krawędziami. Dzięki ergonomicznemu kształtowi urządzenia sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych oraz klasycznych.


Hatria Fusion Miska WC bez kołnierza i system Rimless wykorzystany w jej budowie

Szczególne kryterium aranżacyjne łazienki stanowi higiena i czystość. Szereg współczesnych urządzeń wyposażonych jest w antybakteryjne powłoki, które przeciwdziałają osadzaniu się nieczystości i drobnoustrojów, a także inne systemy usprawniające utrzymanie nieskazitelnego porządku. W miskach WC Hatria Fusion producent wykorzystał technologię Rimless, rezygnując z wewnętrznego kołnierza miski. Dzięki temu zminimalizowano trudnodostępne obszary i ostre krawędzie, w których dochodziło do zalegania brudu i namnażania się bakterii. Za sprawą innowacyjnego rozwiązania umożliwiono przepływ wody w obrębie całej miski i zwiększono skuteczność spłukiwania. System Hatria Fusion Rimless stanowi komfortową propozycję w trosce o zachowanie idealnej higieny. Do utrzymania nienagannego stanu toalety wnętrze urządzenia wystarczy przetrzeć miękką ściereczką, bez konieczności stosowania silnych detergentów. Umożliwia to minimalizację środków chemicznych i troskę o środowisko.

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk