Villeroy & Boch

(6287 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Dostępność: dostępny
(584 opinie)
750 zł
Dostępność: dostępny
(287 opinii)
719 zł
Dostępność: dostępny
(401 opinii)
899 zł
Dostępność: dostępny
(192 opinie)
865 zł
Dostępność: dostępny
(1013 opinii)
980 zł
Dostępność: dostępny
(29 opinii)
3061 zł
Dostępność: dostępny
(192 opinie)
1184 zł
Dostępność: dostępny
(85 opinii)
1295 zł
Dostępność: dostępny
(218 opinii)
563 zł
Dostępność: dostępny
(83 opinie)
769 zł
Dostępność: dostępny
(165 opinii)
464 zł
Dostępność: dostępny
(215 opinii)
566 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
914 zł
Dostępność: dostępny
(70 opinii)
17935 zł
Dostępność: dostępny
(148 opinii)
1355 zł
Dostępność: dostępny
(88 opinii)
1365 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
679 zł
Dostępność: dostępny
(19 opinii)
1269 zł
Dostępność: dostępny
(39 opinii)
913 zł
Dostępność: dostępny
(39 opinii)
1161 zł
Dostępność: dostępny
(171 opinii)
1007 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
585 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
445 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
989 zł

O producencie Villeroy & Boch

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- brodziki oraz wanny: 10 lat
- ceramika łazienkowa: 5 lat
- hydromasaż, kabiny parowe: 3 lata
- piloty do hydromasażu, deski sedesowe, wszelkie akcesoria, armatura oraz szkło, kabiny prysznicowe: 2 lata
- płytki: 10 lat

Strona producenta: www.villeroy-boch.de

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Łazienki Villeroy & Boch, czyli historia pisana od 1748 roku

François Boch oraz Nicolas Villeroy to dwójka utalentowanych, przedsiębiorczych ludzi, którzy założyli firmę będącą współcześnie potęgą w kategorii produkcji ceramiki. Początki działania Villeroy&Boch sięgają 1748 roku i od tego czasu, przez ponad 270 lat, marka funkcjonuje w oparciu o symbiozę rodzinnych wartości oraz trafnych, racjonalnych decyzji biznesowych. Obecnie za sterami V & B stoi już dziewiąte pokolenie rodów Boch oraz Villeroy, a logo producenta utożsamiane jest z siłą tradycji, doświadczeniem, solidnością, a przede wszystkim niemiecką dokładnością oraz precyzją każdego, nawet najmniejszego, detalu. Villeroy&Boch to światowy lider w produkcji wyrobów ceramicznych, począwszy od zastawy stołowej, a skończywszy na umywalkach czy miskach WC. W katalogu marki znajdują się również meble łazienkowe, brodziki, zlewozmywaki kuchenne, baterie oraz płytki. Villeroy&Boch stawia na ekologiczne podejście do produkcji i jako pierwszy producent płytek w Niemczech poddał się najbardziej restrykcyjnej procedurze kontroli ekologicznej EMAS.
 
 • Villeroy & Boch to przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1748 roku przez przedstawicieli rodów Villeroy oraz Boch,
 • Firma od ponad 270 lat działa na rynku. Uchodzi za symbol niemieckiej precyzji oraz solidności,
 • W portfolio produktów znajdują się m.in. zastawa stołowa, wanny, miski WC, umywalki, brodziki, meble łazienkowe oraz baterie,
 • Villeroy & Boch oferuje też płytki i jako jedyny producent asortymentu tego typu w Niemczech poddał się restrykcyjnej procedurze kontroli ekologicznej EMAS.

Villeroy & Boch umywalki, wanny, miski WC sygnowane jakością

Za sukcesem przedsiębiorstwa Villeroy & Boch stoi mieszanka starannie dobranych składników. Glina, kaolin, kwarc oraz skaleń, poddawane profesjonalnej obróbce oraz zaawansowanym procesom filtracji, mieszania i formowania, odpowiadają za niezwykłą wytrzymałość wszystkich ceramicznych wyrobów Villeroy & Boch. Łazienki, wyposażone w rozwiązania producenta, stanowią inwestycję w niezawodną trwałość, a także niesztampowe wzornictwo, które nie podlega wahaniom trendów. Ceramika sanitarna, dzięki wysokogatunkowym glazurom oraz strukturom jest łatwa w pielęgnacji, a także odporna na urazy mechaniczne oraz kwasy, dzięki czemu wyróżnia się długą żywotnością i nie stwarza problemów z utrzymaniem czystości. Producent stale udoskonala portfolio swoich wyrobów, korzystając z innowacyjnych udogodnień i wprowadzając rozwiązania, takie jak ceramiczne tworzywo TitanCeram, koszyczek na kostki toaletowe ViFresh, bezrantowa technologia DirectFlush czy toalety myjące ViClean.
 
 • Ceramika Villeroy & Boch to mieszanka wysokiej jakości składników, m.in. gliny, kaoliny czy skalenia,
 • Producent stawia nie tylko na design i jakość, lecz także innowacyjność oferowanych rozwiązań,
 • Innowacje producenta to m.in. toalety myjące ViClean, ceramiczna tworzywo TitanCeram, miska WC bez rantu DirectFlush czy koszyczek na kostki toaletowe ViFresh.

Villeroy&Boch Umywalka nablatowa, WC, wanna, czyli kompleksowe rozwiązania do łazienki

Villeroy & Boch to doświadczenie i wiedza sztabu wykwalifikowanych specjalistów, którzy czuwają nie tylko nad jakością i solidnością każdego elementu poszczególnych kolekcji. To także artyzm, twórczy polot i kreatywność pomysłowych projektantów współpracujących z liderem branży wyposażeniowej. W gronie osób pracujących dla Villeroy & Boch znajdują się wybitne nazwiska przedstawicieli świata designu. Są nimi Patrick Frey, Sebastian Conran, Gesa Hansen, Oliver Schweizer czy Kai Steffan. Wykorzystując kompleksową znajomość wzorniczego języka, komponują oni rozwiązania, które umiejętnie odzwierciedlają bieżące trendy i stają się ponadczasowymi artykułami do łazienki podporządkowanej różnym stylom wnętrzarskim – od nowoczesnych, po klasyczne, eklektyczne i vintage. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i wyróżnienia w kategorii designu: German Innovation Award, German Brand Award czy Interior Innovation Award.
 
 • Villeroy & Boch współpracuje z wybitnymi przedstawicielami świata designu,
 • Kolekcje dla V& B tworzyli m.in. Patrick Frey, Sebastian Conran, Gesa Hansen, Oliver Schweizer czy Kai Steffan,
 • Na koncie Villeroy & Boch znajdują się liczne wyróżnienia i tytuły przyznane za design i funkcjonalność, m.in. German Innovation Award, German Brand Award czy Interior Innovation Award,
 • Do najpopularniejszych rozwiązań producenta należą: Villeroy & Boch umywalki z serii O.Novo i Subway 2.0, umywalka nablatowa Villeroy&Boch Venticello, a także Villeroy&Boch WC Avento oraz Subway 2.0.
 

Villeroy & Boch: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia