Umywalki Villeroy&Boch Memento 2.0 – piękno i minimalizm w jednym!

(4 głosów)
villeroy & boch memento 2.0 umywalki Lazienkarium
 
Villeroy&Boch – niemiecki mistrz sanitarnych kreacji – ponownie uwodzi zmysły grą subtelnych form i precyzji wykonania. Ten duet to preludium do niebywałej kolekcji, która zawiera umywalki stawiane na blat – Memento 2.0. Seria, której poprzedniczką jest Villeroy&Boch Memento, stanowi nowoczesną odsłonę łazienkowej przestrzeni i zaprasza do tworzenia nietuzinkowych aranżacji z innowacją w tle. Eleganckie kształty, niezawodny materiał TitanCeram i doskonała powłoka CeramicPlus to tylko zalążek tego, co oferuje Villeroy. Memento 2.0 jest paradą możliwości, lawiną praktycznych zalet i afirmacją piękna w jednym!
 

Villeroy&Boch Memento 2.0 stworzona z myślą o idealnej łazience!

Na łazienkowe salony wdarł się minimalizm. Pokochaliśmy ten wektor w urządzaniu, ponieważ w czasach pośpiechu i nieustannego chaosu, pragniemy stworzyć azyl pozbawiony zbędnych detali, gdzie nic nie będzie odwracać uwagi od spokoju i stanu maksymalnego odprężenia. Taka ma być łazienka wyposażona w umywalki Villeroy&Boch Memento 2.0 – finezyjna, doskonała, ekskluzywna, ale nie przytłaczająca, szykowna jednak też naturalna i pełna harmonii. Kolekcja Villeroy&Boch Memento 2.0 zawiera umywalki nablatowe bez przelewu i z przelewem – w rozmiarach 50x42 cm oraz 60x42 cm, które znakomicie wkomponują się we wnętrza urządzone w duchu minimalistycznych trendów. Kolekcja podkreśli elegancki charakter pokoju i przyciągnie wzrok nie tylko szlachetną formą, lecz także materiałem, z którego została stworzona.

villeroy & boch memento 2.0 umywalki Lazienkarium
 

Materiał TitanCeram i powierzchnia CeramicPlus od Villeroy & Boch

TitanCeram to mieszanka godna mistrza! Skaleń, kwarc, glina i dwutlenek tytanu stanowią o wytrzymałości i wysokiej jakości umywalek Villeroy&Boch Memento 2.0. Ich ranty także nie są kwestią przypadku, to właśnie dzięki starannie dobranym surowcom, odpowiednim technikom produkcyjnym oraz zaawansowanym procesom wytwórczym, umywalki z kolekcji Memento 2.0 mają niezwykle cienkie ścianki odporne na działanie czynników zewnętrznych. Oprócz wspaniałych cech użytkowych materiału TitanCeram, umywalki nablatowe Villeroy&Boch Memento 2.0 dostępne są z powłoką CeramicPlus odpowiedzialną za niepowtarzalny połysk, łatwość w utrzymaniu czystości oraz odporność na roztwory kwasów, soli i zasad. Umywalki łazienkowe ze szkliwem CeramicPlus występują w wersji WeissAlpin, StarWhite, Edelweiss oraz GlossyBlack.

villeroy & boch memento 2.0 umywalki Lazienkarium titanceram CeramicPlus

Villeroy&Boch Memento 2.0 czy Villeroy&Boch Memento?

Villeroy&Boch Memento to starsza poprzedniczka kolekcji Villeroy&Boch Memento 2.0, które różnią się od siebie dostępnymi wariantami rozmiarowymi oraz kolorystycznymi. Seria Villeroy&Boch Memento jest bogatą linią ceramiki, ponieważ oprócz umywalek, zawiera także miski WC, bidety oraz meble łazienkowe, będące programem meblowym dedykowanym Villeroy&Boch Memento 2.0. W wyniku połączenia elementów kolekcji Villeroy&Boch Memento 2.0 oraz Villeroy&Boch Memento można stworzyć ciekawe wnętrze, gdzie dominują prostota i funkcjonalność. Prostokąt, będący bazowym kształtem, dodaje pomieszczeniu nowoczesnego sznytu i daje możliwość osobistej ekspresji w aranżacji tak osobistego lokum

villeroy & boch memento 2.0 umywalki Lazienkarium meble villeroy boch memento
 

Villeroy&Boch Memento 2.0 – opinie

Seria Villeroy&Boch Memento 2.0 od samego początku wzbudziła zainteresowanie na rynku. Innowacyjne technologie, nowoczesne wzornictwo i praktyczne udogodnienia są w obecnych czasach determinantami wyboru, dlatego nie dziwi fakt, że ceramika Villeroy&Boch Memento 2.0 znalazła się pośród najbardziej popularnych linii sanitarnych i bardzo często możemy ją spotkać w wielu domach i obiektach publicznych na świecie. Zupełną nowością jest także umywalka w kolorze Concrete o surowym betonowym charakterze. Jest to wyjątkowo modna propozycja, idealna do industrialnych oraz ekskluzywnych łazienek. Umywalki Villeroy&Boch Memento 2.0 w wariancie Concrete (TDS7) są produkowane na specjalne indywidualne zamówienie Klienta, dlatego czas oczekiwania na produkt może być dłuższy. 

villeroy & boch memento 2.0 umywalki Lazienkarium meble villeroy boch memento
Wanna wolnostojąca Villeroy Memento

Skomentuj

1 komentarz

  • MoNia
    Ubustwiam tą serię za jej formę: pełna elegancja ze szczyptą delikatności.Gdzie wszystko zdaje się być idealnie wyważone.Harmonia i spójność to specjalność tej serii ;) Już wiem gdzie szukać dalszych inspiracji.

Rekomendacje i wyróżnienia