Villeroy & Boch Subway 3.0 i pomysł na łazienkę przyszłości

(3 głosów)
Villeroy & Boch Subway 3.0
Aranżacja łazienki z Villeroy & Boch Subway 3.0

Każdy chce, żeby jego łazienka była miejscem zaprojektowanym idealnie. Idealnie to znaczy tak, by wystrój nie znudził się za kilka lat i by rozwiązania przetrwały długą próbę czasu. Chodzi też o to, by całość była funkcjonalna, ilość miejsc do przechowywania odpowiednia, a powierzchnie łatwe do utrzymania w czystości. To zadanie nie jest tak trudne jak się może wydawać. Do tego celu przydatne mogą być rozwiązania z nowej serii Villeroy & Boch Subway 3.0.

Zaprojektowana dla wymagających

Villeroy & Boch Subway 3.0 to wzornictwo, które nie traci na aktualności, rozwiązania zapewniające praktyczność oraz innowacje usprawniające codzienność. Poszczególne elementy tej nowoczesnej kolekcji wpływają na zmniejszone zużycie wody, komfort podczas mycia oraz ograniczają konieczność sprzątania. Krótko mówiąc, seria została zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach – odpowiada na potrzeby każdego współczesnego konsumenta.

Z estetycznego punktu widzenia produkty z kolekcji Villeroy & Boch Subway 3.0 reprezentują nowoczesne podejście do urządzania. Rozwiązania wyróżnia stylistyczna prostota. Miękkie kontury ceramiki, minimalistyczne formy mebli i ponadczasowe barwne wykończenia tworzą całość, która wprowadzi do wnętrza nutkę elegancji, a jednocześnie pozostawi miejsce na inne detale budujące klimat.

Villeroy & Boch Subway 3.0
Lustro łazienkowe Villeroy & Boch Subway 3.0

Villeroy & Boch Subway 3.0
Seria Villeroy & Boch Subway 3.0

Co znajdziesz w serii Villeroy&Boch Subway 3.0?

To, co najważniejsze jeśli chodzi o Villeroy & Boch Subway 3.0 to kompleksowość. W sanitarnym języku oznacza to, że na koncepcję Subway 3.0 składają się produkty wzajemnie uzupełniające się. Zestawiając je w jednym pomieszczeniu, można uzyskać wystrój nie tyle harmonijny, ile całkowicie dopasowany do potrzeb wszystkich domowników – od starszych, po dzieci czy nawet niepełnosprawnych.

W serii Villeroy & Boch Subway 3.0 znajdują się rozwiązania innowacyjne, takie jak miski WC z TwistFlush, głębokie umywalki oraz boczne półki, praktyczne meble zapewniające sporo miejsca do przechowywania, a także wytrzymałe wanny produkowane z solidnego materiału, jakim jest Quaryl®. Dla pełnej wizualnej spójności produkty Villeroy & Boch Subway 3.0 można zestawiać z lustrem serii My View Now oraz brodzikami Squaro Infinity.

Villeroy & Boch Subway 3.0
Umywalka podwójna Villeroy & Boch Subway 3.0

Villeroy & Boch Subway 3.0
Umywalka meblowa Villeroy & Boch Subway 3.0

Miska WC z Twist Flush – co to jest?

Nowością w kolekcji Villeroy & Boch Subway 3.0 jest sedes TwistFlush. To unikalna, opatentowana technologia, która zapewnia efektowne spłukiwanie i zmniejsza zużycie wody jednocześnie. Ten rewolucyjny wynalazek oszczędza nawet do 19 700 litrów wody rocznie (przy założeniu korzystania z WC przez czteroosobową rodzinę), a także ułatwia sprzątanie. Ukierunkowany strumień jest na tyle mocny, że z powodzeniem usuwa brud, zarazki i bakterie.

W misce Villeroy & Boch Subway 3.0 TwistFlush zastosowano dwie opcje spłukiwania: ekonomiczne, które zużywa 3 litry wody, a także standardowe ze zużyciem na poziomie 4,5 l.

Żeby toaleta Villeroy & Boch Subway 3.0 była jeszcze bardziej higieniczna, producent oferuje dwa rodzaje powierzchni do wyboru. To CeramicPlus, czyli gładkie szkliwo ograniczające przyczepność brudu do WC, a także AntiBac, a więc antybakteryjne rozwiązanie, które zmniejsza rozwój bakterii nawet o 99%! AntiBac składa się z nanocząstek, których skuteczne działanie potwierdza niezależny instytut BOKEN Quality Evaluation Institute.

Villeroy & Boch Subway 3.0
Miska WC, bidet Villeroy & Boch Subway 3.0

Villeroy & Boch Subway 3.0
System TwistFlush w WC Villeroy & Boch Subway 3.0

Umywalki Villeroy&Boch Subway 3.0 do każdej łazienki

W przestrzeni takiej jak łazienka nie można obejść się bez umywalek. Jednak w przypadku Villeroy & Boch Subway 3.0 nie są to klasyczne rozwiązania. To modele z głębokimi nieckami, które pozwalają nie tylko opłukać dłonie, lecz także napełnić większy pojemnik wodą czy umyć włosy. Kolekcja liczy wiele rozwiązań – od mniejszych, po większe.

Villeroy & Boch Subway 3.0 to umywalki podwójne, a także umywalki pojedyncze; do montażu na szafce. W serii znajdują się też umywalki małe; prostokątne oraz narożne. Ostatnie idealnie sprawdzą się do instalacji w rogu niewielkiej łazienki dla gości. Wszystkie warianty dostępne są w dwóch rodzajach bieli do wyboru – Weiss Alpin oraz Stone White.

Villeroy & Boch Subway 3.0
Kolekcja Villeroy & Boch Subway 3.0

Villeroy & Boch Subway 3.0
Zestaw umywalka wraz z szafką Villeroy & Boch Subway 3.0

Urządzanie kompleksowe i… praktyczne!

Częścią serii Villeroy & Boch Subway 3.0 są również meble łazienkowe. Oferują mnóstwo miejsca do przechowywania, łatwy system otwierania oraz praktyczne wykończenie w postaci antyśladowej powłoki. Dzięki niej nie musisz się martwić o nieestetyczne odciski palców widoczne na frontach zabudowy – tym sposobem stworzysz łazienkę idealną, nawet jeśli jej użytkownikami są najmniejsi domownicy. Ich ciekawskie rączki nie będą Ci straszne!

Funkcjonalnym elementem zabudowy meblowej od Villeroy & Boch Subway 3.0szafki umywalkowe z możliwością podświetlenia. Zintegrowane z ich obudową wiązki światła nie tyle efektownie podświetlą posadzkę, ile rozjaśnią wnętrze i ułatwią korzystanie z łazienki np. po zmroku. Warto dodać, że to nie byle jakie oświetlenie. Jego temperaturą można sterować, wybierając od jasnego światła dziennego, po ciepłą biel, który zbuduje odprężający klimat w pomieszczeniu.

Villeroy & Boch Subway 3.0
Podwójna umywalka Villeroy & Boch Subway 3.0

Villeroy & Boch Subway 3.0
Umywalka z szafką Villeroy & Boch Subway 3.0

Quaryl® – materiał idealny na wanny

Zwolennicy wanien także znajdą coś dla siebie w ofercie Villeroy & Boch Subway 3.0. Mowa o wannach, czyli głębokich misach o ergonomicznym kształcie, który pozwoli osiągnąć najwyższy poziom relaksu. To element obowiązkowy, jeśli marzysz o wnętrzu urządzonym w stylu spa lub naturalnym, albo jeśli zwyczajnie uwielbiasz wylegiwanie się pod kołderką z piany.

Charakterystycznymi cechami wanny Villeroy & Boch Subway 3.0 są system cichego napełniania przez SilentFlow, a także wąska krawędź o szerokości 1 cm, co gwarantuje rozwiązaniu wizualną lekkość. Jednak najważniejszą zaletą produktu jest sam materiał. To Quaryl®, czyli rozwiązanie oferowane wyłącznie przez Villeroy & Boch. Składa się z naturalnego kwarcu oraz wysokogatunkowego akrylu sanitarnego, które sprawiają, że powierzchnia wanny jest wytrzymała oraz przyjemna w dotyku.

Produkty, które wykonane są z materiału, jakim jest Quaryl® fenomenalnie lśnią, łatwo utrzymać je w czystości, a także przez cały czas użytkowania utrzymują swoją barwę. Dostojna biel nie odbarwi się nawet na skutek działania intensywnego promieniowania UV.

Villeroy & Boch Subway 3.0
Łazienka Villeroy & Boch Subway 3.0

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia