Villeroy&Boch Artis – owalna umywalka stojąca na blacie czy może prostokątna?

(9 głosów)

V&B Artis umywalka nablatowa okrągła


Dziś łazienka przybiera wiele różnorodnych form. Z zachwytem rozwodzimy się nad nowoczesnym charakterem pomieszczeń, ciesząc się widokiem wolnostojącej wanny ozdobionej monumentalną baterią. Lubimy szokować, sięgając po oryginalne rozwiązania w postaci czarnej armatury lub ściśle kwadratowych kształtów, ale niejednokrotnie wracamy do klasyki zmieszanej ze współczesnym aranżacyjnym klimatem. Ponadczasowa kompilacja nieustannie zdumiewa i fascynuje, sprzyjając rozpuście zmysłów. Taka jest seria V&B Artis, oferująca umywalki o łagodnej linii. Owalne lub kwadratowe i prostokątne misy ujmują delikatnością i harmonijnym sznytem, wydają się być lekkie i nienagannie idealne. Jeśli umywalka stawiana na blat może przybrać ram sztuki, Villeroy Artis będzie sanitarnym dziełem.
 


Umywalka stojąca na blacie Villeroy&Boch Artis

W propozycji niemieckiego ceramicznego prekursora znajdziemy cztery umywalki stawiane na blacie. Każda z nich ma wspólny mianownik – unikatowy design. Pasujący do nowoczesnych wnętrz czy tych, urządzonych w myśl klasycznego kierunku. Wszystkie produkty pozbawione są miejsca na armaturę, dlatego wybierając Villeroy Artis musimy zdecydować się na baterię montowaną na ścianie lub blacie. Co ciekawe, umywalka występuje w trzech możliwych kombinacjach odcieni ceramiki. Króluje oczywiście biel w postaci 01 Weiss Alpin, ale także możemy wybrać R1 Weiss Alpin z powłoką CeramicPlus lub R2 Star White (błyszczący), również z CeramicPlus. Zastanawiacie się czym jest CeramicPlus? To innowacyjne szkliwo, które zmniejsza przywieranie brudu do powierzchni umywalki. Wybierając modele z CeramicPlus mamy mniej zmartwień związanych z czyszczeniem i więcej czasu dla siebie! :-)Umywalka nablatowa Villeroy Artis

To nie koniec zalet! Jeśli jesteście znudzeni wszechobecną bielą, umywalka Villeroy&Boch Artis dostępna jest w ciekawych kolorystycznych odsłonach po stronie zewnętrznej (pamiętajcie wnętrze nadal pozostaje białe!). W palecie znajdują się szarości – od jaśniejszych popielatych tonów, po intensywne barwy w postaci żółtych, różowych czy niebieskich odcieni. Dla fanów czarnej ceramiki dostępny jest także BCT8 CoalBlack. 
 
 
 

Jaką umywalkę nablatową Villeroy wybrać?

Zastanawiacie się, która umywalka nablatowa będzie najlepsza? Spójrzcie na propozycję marki Villeroy&Boch. Może seria Artis Was zainspiruje? Sami zobaczcie!
 
 
 

Villeroy&Boch Artis umywalka stojąca na blacie okrągła o średnicy 43cm

 

Villeroy&Boch Artis umywalka stojąca na blacie owalna 61x41cm


Villeroy&Boch Artis umywalka stojąca na blacie prostokątna 58x38cm


Villeroy&Boch Artis umywalka stojąca na blacie kwadratowa 41x41cm
 


  

Z czym łączyć umywalki nablatowe V&B Artis?

Villeroy&Boch Artis to umywalka stawiana na blat, dlatego dobór odpowiedniego blatu może stanowić trudne zadanie. Najlepiej wybrać rozwiązanie dedykowane przez producenta. Jest nim zestaw meblowy Legato, w którym proste formy podkreślą subtelny charakter serii Artis. Do kolekcji pełnej unikatowego stylu możemy włączyć także pasujący program luster: More To See, More To See 14, More To See One. 
 
 

 
 
  

Skomentuj

1 komentarz

  • Tymek
    Świetne modele, bardzo ciężko jest podjąć decyzję odnośnie kształtu. Obraz lekkości i precyzji. Szalenie trudny wybór, no i jeszcze ta możliwość wyboru kolorystyki...hm...co tu robić?!

Rekomendacje i wyróżnienia