Villeroy&Boch Venticello inspiruje i zachwyca! Umywalka, miska WC, meble łazienkowe od V&B

(17 głosów)Vileroy&Boch Venticello to przykład łazienkowej serii, gdzie granica pomiędzy pięknem, a użytecznością się zaciera. Wyjątkowy design idzie w parze z funkcjonalnością każdego detalu, łącząc doznania dla zmysłów z codziennymi udogodnieniami. Kolekcja – zakochana w innowacji – sprzyja utrzymaniu czystości, dzięki powłoce CeramicPlus i systemowi DirectFlash, olśniewa niebanalnym sznytem i czaruje finezyjną formą. Proste linie, dominacja geometrii w zakresie kształtów i idealna w każdym calu ceramiczna konstrukcja staną się częścią prywatnego świata, gdzie odprężenie i harmonijna atmosfera dają o sobie znać, gdy tylko przekroczysz próg pokoju kąpielowego. Villeroy&Boch Venticello jest perfekcyjna. Ten niekwestionowany wzór jest kanonadą znakomitych atrybutów!


Styl według Villeroy&Boch Venticello

Kolekcja Villeroy&Boch to jedna z serii, której można przypisać miano uniwersalna. To styl nie podlegający trendom. Ponadczasowy design podkreśli nowoczesne przestrzenie zaopatrzone w prostotę i dyskretną elegancję. W klasycznym lokum także znajdzie sobie miejsce, uwypuklając stonowanie i harmonię. Nie przytłoczy całości, a jednocześnie zwróci na siebie uwagę. Seria kocha się w minimalizmie, inspiruje czystością i nienagannym blaskiem, uwodzi. Wszystkie elementy kolekcji V&B Venticello to komponenty ideału – czyste subtelne formy, łagodne linie, stylowy wzór i estetyka wykonania. Wisienką na łazienkowym torcie będą jakość i technologia. 


  
  

Czym jest CeramicPlus?

Ceramika łazienkowa V&B od 1748 roku zachwyca kunsztownym stylem. Bogata historia i ogrom doświadczenia sprawiają, że marka jest mistrzem ceramicznych rozwiązań. CeramicPlus od V&B to innowacyjne podejście do tworzenia. Idealnie gładkie szkliwo jest zasługą specjalnej powłoki nanoszonej na umywalki V&B Venticello, dzięki czemu sprzątanie może stać się przyjemnością! Może przesadziliśmy… :-) Przyjemnością nie będzie, ale z pewnością porządki w łazience będą szybsze i łatwiejsze. Powierzchnia jest bardziej wytrzymała na zarysowania, a przede wszystkim odporna na różnorakie roztwory, osady i kosmetyki, zapewniając tym samym brak konieczności ciągłego przywracania jej blasku. Ceramika dosłownie lśni! Wszelkie plamy i zabrudzenia usuwa się bez żadnego problemu, więc jakiekolwiek drogie środki czystości oraz detergenty już się nie przydadzą.


 

Umywalka Villeroy&Boch Venticello i bogactwo możliwości 

Seria Villeroy&Boch Venticello to potężna dawka wymiarowych możliwości. Na kartach katalogu znajdziemy umywalki podwójne Villeroy&Boch i pojedyncze wiszące. Są to szerokie, komfortowe konstrukcje gwarantujące dużo miejsca. Można tam umieścić liczne akcesoria. Producent oferuje także umywalki stawiane na blat Venticello, które mogą stanowić uzupełnienie nowoczesnych pokojów kąpielowych. Umywalki z serii Venticello można doposażyć w podręczne uchwyty. To doskonałe i wygodne rozwiązanie, bo zawsze pod ręką możemy mieć ręcznik – podczas porannej bieganiny to naprawdę znakomity atut! Jeśli chodzi o wymiary, znajdziemy coś do przestronnych pomieszczeń (umywalka V&B Venticello 1300x500mm, umywalka V&B Venticello 1200x500mm, umywalka V&B Venticello 1000x500mm), jak i tych mniejszych (umywalka V&B Venticello 800x500mm, umywalka nablatowa V&B Venticello 650x500mm, umywalka V&B Venticello  600x500mm, umywalka V&B Venticello 500x420 mm). W zakresie umywalek nablatowych odnajdziemy wymiar 550x420mm.

 
 

Villeroy&Boch Venticello miska DirectFlush = funkcjonalność i innowacyjność!

DirectFlush to kolejny atrybut kolekcji Villeroy&Boch Venticello. Współcześnie wyznacznikami w kreowaniu misek WC są jakość i funkcjonalność. Te dwa elementy marka V&B ma opanowane do perfekcji. Odchodzi się od rantowych misek, w których gnieździły się bakterie i brud. Teraz prym wiodą miski bezrantowe, zwane bezkołnierzowymi. Villeroy&Boch oferuje je pod nazwą DirectFlush. Innowacyjna konstrukcja zapewnia czystość i nie generuje trudności podczas sprzątania. Brak wspomnianego kołnierza sprawia, że miska WC Villeroy&Boch Venticello jest dokładnie spłukiwana aż po górną krawędź. Nie musicie się też obawiać o to, że woda wychlapie się na podłogę. Gwarantujemy! Nic takiego nie będzie miało miejsca. Miska wisząca bez kołnierza V&B Venticello nie dość, że jest estetyczna, to będzie także ekologiczna. System Aquareduct® ogranicza zużycie wody do 4,5/3l, co plasuje je na wysokim miejscu pośród oszczędnych rozwiązań WC.  

Villeroy&Boch Venticello opinie i cena

Asortyment serii umywalka 411355R1). Mimo tego, seria Venticello to jedna z najlepiej się sprzedających kolekcji na rynku. Pozytywne opinie Użytkowników są doskonałą reklamą! Dla ceramiki Venticello nie straszny upływ czasu, brud i nowe trendy. Ona będzie zawsze modna i piękna!
  
 

 
  

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia