Deszczownice Czarne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Deszczownica czarna – jakie są jej zalety?

Deszczownica czarna jest często wybierana nie tylko ze względu na poprawę komfortu podczas brania prysznica, ale również z uwagi na kolor, który idealnie dopełnia nowoczesne wnętrze. Deszczownica prysznicowa czarna dostępna jest w każdym kształcie i rozmiarze, dzięki czemu nie ma problemu z dobraniem jej do rozmiaru kabiny prysznicowej. Deszczownica czarna poprawia walory estetyczne w łazience nie tylko dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi, ale również za sprawą możliwości umieszczenia instalacji w ścianie. Klienci mogą zdecydować się na czarną deszczownicę sufitową bądź taką, którą montuje się na ścianie.

  • Deszczownica czarna jest idealnym wyborem do nowoczesnej łazienki.
  • W sklepie Łazienkarium.pl znajduje się duży wybór kształtów i rozmiarów czarnych deszczownic sufitowych i ściennych.
  • Deszczownica prysznicowa czarna pozwala na umieszczenie instalacji w ścianie, co poprawia walory estetyczne łazienki.

Czy deszczownica prysznicowa czarna to dobry wybór?

Deszczownica czarna, jak najbardziej nadaje się do wanny, głównie takiej z parawanem lub zabudowanej. Trzeba pamiętać, że w tym przypadku należy wybrać taki model deszczownicy czarnej, który będzie dopasowany do wielkości wanny. Jeśli stoi ona przy ścianie możemy bez problemu zamontować deszczownicę czarną o niewielkich rozmiarach. Trzeba pamiętać, że im większa słuchawka i im wyżej jest powieszona, to więcej wody może rozlać się po łazience. W związku z tym największy wybór mamy, jeśli wanna posiada parawan. Wtedy możemy wybierać większą deszczownicę prysznicową czarną lub taką, którą montuje się na suficie. Deszczownicę czarną montowaną na ścianie również można umieścić wyżej, jednak miejsce powinno być dobrane tak, aby woda nie przelewała się poza parawan.

  • Deszczownica czarna może zostać zakupiona do wanny.
  • Deszczownica sufitowa czarna najlepiej sprawdzi się w wannie zabudowanej lub takiej, która posiada parawan.
  • Przy wannie niezabudowanej najlepiej kupić jak najmniejszą deszczownicę czarną, aby woda nie rozlała się po całej łazience.

Deszczownica sufitowa czarna – jak ją zamontować?

Deszczownica czarna może zostać zamontowana nadtynkowo lub podtynkowo. Mniej pracochłonna jest instalacja nadtynkowa, ponieważ nie wymaga wprowadzenia radykalnych zmian w łazience. Zdecydowanie więcej pracy i czasu pochłonie montaż podtynkowy, zarówno w przypadku czarnej deszczownicy sufitowej, jak i modelu naściennego. Ten sposób instalacji deszczownicy prysznicowej czarnej pozwala jednak zaoszczędzić więcej miejsca w łazience i sprawi, że cała jej aranżacja będzie bardziej estetyczna. Planując umiejscowienie czarnej deszczownicy należy pamiętać, że jej głowica powinna znajdować się o około 20 cm ponad głową najwyższego z domowników.

  • Deszczownica czarna może zostać zamontowana nadtynkowo lub podtynkowo.
  • Instalacja nadtynkowa deszczownicy czarnej jest mniej pracochłonna i nie wymaga wprowadzenia radykalnych zmian w łazience.
  • Montaż podtynkowy deszczownicy czarnej pozwoli na zagospodarowanie więcej miejsca w łazience, jednak wymaga wprowadzenia wielu zmian w pomieszczeniu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk