Deante Brodziki

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Deante brodzik – nowoczesne wykończenie kabiny

Jeśli stawiasz na trwałość, estetykę i bezpieczeństwo podczas kąpieli, to Deante brodzik prysznicowy z oferty Łazienkarium.pl dobrze sprawdzi się do Twojego wnętrza. Może być wykonany z lekkiego, łatwego w montażu i prostego w czyszczeniu akrylu. Nie jest to jednak jedyny materiał stosowany do produkcji przez tego producenta. Wiele serii opiera się na nowoczesnym granicie. Powierzchnia jest zatem odporna na uderzenia, przebarwienia, a dodatkowo odpycha cząsteczki wody. Nie przyjmuje też zapachów. Dzięki temu to inwestycja na wiele długich lat intensywnego użytkowania. Producent zaprojektował wiele wariantów, które można mocować na równi z płytkami. Bezprogowe wejście to duże ułatwienie dla domowników, a w dodatku świetnie wygląda.

  • Deante brodzik wykonany z akrylu to połączenie trwałości, lekkości i uniwersalności.
  • W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzi się granit, który jest wytrzymały i niezwykle odporny na czynniki zewnętrzne.
  • Producent zaprojektował klasyczne konstrukcje oraz takie, które można mocować na równi z podłogą.

Brodziki Deante w trosce o komfortową kąpiel

Producent ma w swojej ofercie wiele serii, które możesz dopasować do wielkości swojego pomieszczenia oraz stylu aranżacji. Nie brakuje zatem półokrągłych modeli z nieco wyższym rantem, których uzupełnieniem może być kabina półokrągła 80x80. To kwintesencja klasyki i ponadczasowości. Niektóre konstrukcje urozmaicone są niewielkim siedziskiem, przydatnym w wielu domach. Zwróć uwagę na to, że brodzik Deante może mieć nie tylko idealnie gładką powierzchnię. Czasem ma ona specjalne wypustki, które wpływają na większe bezpieczeństwo użytkowania. Podnoszą właściwości antypoślizgowe. Charakterystyczne dla tej marki są modele nowoczesne, o mocno zarysowanych, prostych liniach. Taka forma połączona z niskimi krawędziami jest prawie niezauważalna z daleka. Stworzy świetny duet z rozwiązaniem, jakim jest klasyczna kabina 90x90.

  • Brodziki Deante w wersji półokrągłej i głębokiej spełniają potrzeby wielu domowników.
  • Formy o gładkich i prostych bokach sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.
  • Do wyboru są też modele z siedziskami oraz specjalnymi wypustkami ograniczającymi ryzyko poślizgnięcia się.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk