Baterie Prysznicowe Natynkowe Termostatyczne · z Termostatem · Cena Opinie

Cofnij do: Baterie
Strona:
Filtry
Strona:


Baterie prysznicowe z termostatem

Wynalazek na miarę XXI wieku, znacznie zwiększający komfort każdej kąpieli. Koniec z za zimną lub zbyt gorącą wodą, niespodziewanie oblewającą nasze ciała pod prysznicem. Dzięki bateriom prysznicowym z termostatem możemy raz, a skutecznie ustawić odpowiadającą nam temperaturę kąpieli, zależnie od indywidualnych preferencji i aktualnych potrzeb. Funkcjonalne, estetyczne, wysokiej jakości baterie od wiodących producentów dostępne są w ofercie naszego sklepu.

Bateria prysznicowa termostatyczna - jak to działa?

Użytkownik używa termostatu, aby wybrać temperaturę kąpieli, która mu odpowiada. Mechanizm, w który wyposażona jest tego typu bateria, samodzielnie miesza dopływające do baterii wodę zimną i gorącą, aż do uzyskania pożądanej wartości, a następnie utrzymuje wskazaną temperaturę poprzez odcięcie dopływu gorącej wody. W naszej ofercie dostępne są baterie prysznicowe termostatyczne, które dodatkowo posiadają zabezpieczenie przed przypadkowym przestawieniem temperatury. W ten sposób zwiększamy na przykład bezpieczeństwo dzieci korzystających z kabiny, gdyż nie są one w stanie w sposób niekontrolowany zmienić wcześniejszego ustawienia. Inną zaletą baterii oferowanych Państwu przez sklep Łazienkarium jest specjalna obudowa, która nie przejmuje temperatury wody, przez co nie nagrzewa się zbytnio, zapobiegając oparzeniu.
 
  • Bateria termostatyczna umożliwia trwałe ustawienie temperatury kąpieli oraz ciśnienia wody,
  • Montaż baterii prysznicowej z termostatem chroni przed poparzeniem i zapewnia komfort kąpieli.

Największe zalety baterii prysznicowej z termostatem

Bateria prysznicowa termostatyczna najczęściej występuje w formie ściennej lub podtynkowej. Jej zainstalowanie niweluje problem nagłej zmiany temperatury wody oraz ciśnienia, pod jakim płynie z kranu. Minimalizuje tym samym frustrację użytkowników i czyni poranną czy wieczorną toaletę przyjemniejszą w doznaniach. Niekwestionowana wygoda korzystania z prysznica to nie jedyna korzyść płynąca z montażu baterii termostatycznej. Warto też zwrócić uwagę na oszczędności, jakie można poczynić w trakcie jej używania. Skąd się one biorą? Przede wszystkim z krótszego czasu, jaki upływa od momentu uruchomienia baterii do uzyskania pożądanej temperatury. Niższe są więc zarówno opłaty za wodę, jak i energię elektryczną potrzebną do jej podgrzania. Podtynkowa bateria prysznicowa z termostatem to także zupełnie oryginalny design, tak różny od klasycznych wersji baterii, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Jeśli więc zależy Państwu na wprowadzeniu nuty nowoczesności do Waszej łazienki, warto upiec dwie (lub więcej) pieczeni na jednym ogniu i zyskać funkcjonalną, komfortową, wydajną i modną armaturę. Zakup baterii prysznicowej z termostatem poleca się przede wszystkim rodzinom złożonym z wielu domowników, w których kąpiele są częstsze, a przez to zużycie wody większe.
 
  • Do najpopularniejszych należą baterie prysznicowe termostatyczne ścienne oraz podtynkowe,
  • Zastosowanie baterii z termostatem pozwala zmniejszyć opłaty za wodę i prąd.
 

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk