Roca

(2213 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(64 opinie)
899 zł
Dostępność: dostępny
(31 opinii)
379 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
804 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
41 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
6499 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
104 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
239 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
409 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
599 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
10045 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
279 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1169 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1189 zł

O producencie Roca

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Gwarancja producenta:

- Ceramika: 5 lat
- Mechanizm spłukujący, deskę, pokrywę i pozostałe akcesoria: 2 lata
- Szczelność zaworów ceramicznych: 10 lat
- Korpus i jakość powierzchni chromowanych i Niqueldur: 5 lat
- Jakość powierzchni malowanych i złoconych: 2 lata
- Pozostałe typy baterii w tym baterie z zaworami klasycznymi, termostatyczne, elektroniczne, samozamykające, zawory spłukujące: 2 lata
- Akcesoria typu wężyki przyłączeniowe, głowice i słuchawki prysznicowe, drążki i uchwyty prysznicowe , przełączniki, perlatory itp: 2 lata
- Wanny stalowe: 5 lat
- Kolumny do hydromasażu: 5 lat 
- Kabiny natryskowe i parawany nawannowe2 lata
- Zlewozmywaki: 2 lata
- Deski sedesowo-bidetowe2 lata
- Meble i dodatki łazienkowe2 lata
- Zestawy podtynkowe2 lata
- Elementy montażowe do przyborów sanitarnych, 2 lata na zbiornik, przycisk i armaturę2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Strona producenta www.roca.pl

Umywalka Roca, miska WC i wanna. Od produkcji grzejników żeliwnych do pozycji światowego lidera

Początki powstania marki sięgają 1917 roku. Rodzina Roca rozpoczyna wówczas budowę swojego pierwszego zakładu produkcyjnego w miejscowości Gavà pod Barceloną. Początkowo firma zajmuje się produkcją żeliwnych grzejników domowych, ale z czasem poszerza swoją ofertę o bojlery i – w kolejnym kroku – ceramikę. W 1954 roku rozpoczęto produkcję baterii łazienkowych. Pod koniec ubiegłego stulecia grupa Roca rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe, tworząc filie lub współpracując z lokalnymi markami w Portugalii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, a także w Argentynie, Chinach i Brazylii. Obecnie firma Roca oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek – od ceramiki po stelaże podtynkowe i akcesoria. Jej produkty cechuje doskonałe wzornictwo, nowoczesne materiały i wysoka funkcjonalność.

  • To firma, która posiada 78 zakładów produkcyjnych na pięciu kontynentach,
  • Roca zatrudnia ponad 22 000 pracowników,
  • W Polsce reprezentowana jest przez marki Roca, Poolspa, Laufen, Inker i Zoom,
  • Fabryki Roca znajdujące się w Gliwicach i Gryficach produkują wyroby zarówno na rynek polski, jak i na eksport.

Nagrody, wyróżnienia, projekty. Umywalka i wanna Roca oraz inne elementy wyposażenia łazienki

Wysoka jakość produktów Roca, a także ogromny wybór modeli w różnych wzorach, stylach i kolorach sprawia, że sięgają po nie nie tylko klienci indywidualni, ale także inwestorzy. Łazienki wyposażone w wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, meble czy akcesoria Roca znajdziemy w wielu krajach świata, między innymi w Rosji, Francji, Hiszpanii, Brazylii, Chinach czy we Włoszech. W Polsce na aranżacje łazienek i toalet z użyciem produktów Roca zdecydował się między innymi luksusowy, elegancki, inspirowany stylem ArtDeco hotel Arche Hotel Krakowska, który jednorazowo może przyjąć ponad 700 gości. Wyposażenie łazienek Roca znajdziemy też na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. To historyczny obiekt, którego znakiem rozpoznawczym jest zaaranżowanie cegły na różne sposoby. Z wyposażenia łazienkowego Roca skorzystały także: Galeria Handlowa Północna oraz Hotel Nova Warszawa Centrum.

  • W samym tylko roku 2019 Roca zdobyła następujące nagrody i wyróżnienia: Dobry design (wanna Raina), Łazienka Wybór Roku (brodzik Ignis), iF Design Awards (kolekcja baterii Insignia), Design dla konesera (wanna Raina),
  • Rok 2018 przyniósł marce Roca między innymi nagrodę w konkursie Design dla konesera (za wannę Raina), wyróżnienie w konkursie Dobry Design i miejsce wśród finalistów konkursu Łazienka-Wybór Roku (kolekcja brodzików Helios).

Roca kabina prysznicowa, meble i akcesoria. Przykłady kolekcji

Ceramika Roca, baterie łazienkowe, wanny i akcesoria Roca stanowią doskonałe połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i wzorów, które można dopasować do łazienki urządzonej w każdym stylu. W ofercie Roca znajdziemy między innymi umywalki przeznaczone do każdego rodzaju montażu (na przykład kolekcje Beyond, Inspira, Khroma, Hall), miski WC (Inspira, Meridian, Dama-N), baterie łazienkowe (Insignia, Thesis, Lanta), wanny stalowe (Lun, Swing, Duo Plus), wanny żeliwne (Haiti, Malibu, Continental), wanny akrylowe (BeCool, Linea, Vita), kabiny prysznicowe (Metropolis, Capital, Area), meble łazienkowe (Carmen, Gap, Debba), stelaże podtynkowe (Victoria, Nexo) i akcesoria łazienkowe. Wśród akcesoriów znajdziemy lustra, oświetlenie, a także przyciski i drobne dodatki jak dozowniki na mydło czy kubki na szczoteczki pastę.

  • Roca stawia na innowacje: od pomysłu, przez projekt i produkcję po dystrybucję. Wykorzystuje nowoczesne materiały i stosuje najnowsze technologie,
  • Marka Roca to także dbałość o środowisko naturalne. Koncepcja „Roca Loves the Planet” obejmuje wszystkie procesy produkcyjne - tworzone produkty powstają tu przy zrównoważonym zużyciu energii i wody.

Popularne kategorie:

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia