Laufen

(1130 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(276 opinii)
725 zł
Dostępność: dostępny
(247 opinii)
1014 zł
Dostępność: dostępny
(426 opinii)
549 zł
Dostępność: dostępny
(167 opinii)
567 zł
Dostępność: dostępny
(359 opinii)
1215 zł
Dostępność: dostępny
(44 opinie)
1544 zł
Dostępność: dostępny
(59 opinii)
777 zł
Dostępność: dostępny
(35 opinii)
335 zł
Dostępność: dostępny
(34 opinie)
1132 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
909 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
645 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
359 zł
Dostępność: dostępny
(18 opinii)
480 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1403 zł
Dostępność: dostępny
(26 opinii)
1119 zł
Dostępność: dostępny
(23 opinie)
4315 zł
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
644 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
331 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
3759 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
739 zł
Dostępność: dostępny
(29 opinii)
794 zł
Dostępność: dostępny
(38 opinii)
465 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
362 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
388 zł

O producencie Laufen

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Gwarancja producenta:
- Ceramika: 2 lata
- Wanny: 2 lata

Tworzenie optymalnej przestrzeni w łazience wymaga idealnej harmonii pomiędzy designem, funkcjonalnością oraz jakością. Gdy te 3 aspekty idealnie ze sobą współgrają to otrzymujemy przestrzeń, w której ludzie czują się idealnie.

Obecnie fundamentem firmy Laufen jest doświadczenie oraz wiedza, które umożliwiają skuteczniejsze przewidywanie zmieniających się trendów na rynku a co za tym idzie odpowiednio szybkie wprowadzanie na rynek nowych produktów. Ich wyjątkowy design oparty na połączeniu modernistycznego stylu północnych Włoch oraz tradycyjnego z południa kraju. Oczywiście wyjątkowy styl na nic by się nie zdał gdyby pod nim nie kryły się odpowiednie rozwiązania w zakresie funkcjonalności.

Tak właśnie jest w przypadku produktów firmy Laufen, które oferują dokładnie taką funkcjonalność jakiej potrzebujesz. Nie bez znaczenia jest również ich jakość potwierdzona nie tylko wieloma certyfikatami ale też uznaniem klientów, którzy w większości pochlebnie wyrażają się o wrażeniach z użytkowania produktów tej firmy.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 

Laufen – historia jakości

Firma Laufen powstała już w 1892 roku. Jej pierwsza fabryka została założona w Szwajcarii, co tłumaczy doskonałą precyzję wykonania i znakomitą jakość rozwiązań. Obecnie przedsiębiorstwo jest częścią hiszpańskiego koncernu ROCA, produkuje ponad 38 milionów wyrobów rocznie i dociera do odległych rejonów międzynarodowego rynku. Z historią Laufen nierozerwalnie powiązana jest definicja sanitarnej jakości, obejmującej zastosowanie najlepszych materiałów i wykorzystanie innowacyjnych maszyn wytwórczych. Efektem tego ceramika i produkty Laufen przesądzają o sile konkurencyjnej działalności i uchodzą za jedne z najlepszych w branży. Laufen nieustannie się rozwija. Dowodem tego, że producent nie spoczywa na laurach, jest wprowadzanie nowatorskich technologii, jak chociażby miski WC Laufen Pro Rimless, stanowiących mistrzowską kompozycję funkcjonalności i designu. Nowoczesna konstrukcja połączona z efektywnym systemem spłukiwania daje gwarancję bezpieczeństwa i higieny.
 
  • Laufen to przedsiębiorstwo założone w 1892 roku w Szwajcarii,
  • Firma jest obecnie częścią koncernu ROCA,
  • Laufen stawia na innowacje, czego dowodem jest technologia WC Rimless.

Asortyment Laufen gwarancją idealnego wnętrza

Cennik Laufen zawiera pozycje o zróżnicowanej formie i typie montażu, co pozwala na urządzenie łazienki podporządkowanej indywidualnym preferencjom, dopasowanej do obowiązujących kanonów aranżacyjnych. Fabrykant współpracuje ze znakomitymi przedstawicielami świata designu, czego owocem są niesztampowe kolekcje zasługujące na miano dzieł sztuki sanitarnej, które stanowią dekorację wnętrza. W rozbudowanym portfolio znajdują się artykuły dedykowane do strefy mycia, takie jak umywalka Laufen (w tym umywalka wisząca Laufen, umywalka nablatowa, umywalka wpuszczana w blat, monolityczna umywalka wolnostojąca czy umywalka ścienna). Do obszaru WC Laufen proponuje miski WC (klasyczne oraz wzbogacone o bezrantową technologię WC Rimless), bidety oraz pisuary. Strony katalogu wypełniają również brodziki prostokątne, wanny (owalne, prostokątne, sześciokątne, ośmiokątne i wolnostojące), a także baterie łazienkowe oraz akcesoria. Armatura producenta cieszy się dużą popularnością z uwagi na niebanalny design oraz wysoką jakość.
 
  • Laufen oferuje zróżnicowany asortyment pasujący do każdego stylu łazienki,
  • Producent wytwarza umywalki, toalety, wanny, brodziki, baterie do łazienki oraz akcesoria,
  • Produkty Laufen wyróżnia wysoka jakość.

Ciekawe wzornictwo przede wszystkim!

Wśród licznych kolekcji firmy Laufen znajdują się pozycje o zróżnicowanym charakterze – odzwierciedlające klimat nowoczesnego nurtu, nawiązujące wyglądem do klasycznych inspiracji czy podkreślające cechy stylu retro, skandynawskiego bądź vintage. Pluralizm możliwości daje swobodę w kreowaniu wymarzonego wnętrza! To m.in. serie o modernistycznym sznycie jak Laufen Pro oraz Laufen Pro S, kolekcja Laufen Alessi pełna naturalnej harmonii, ujmująca prostotą linia Laufen Alessi One czy będący geometryczną fuzją kwadratu i owalu asortyment Laufen Val. Fabrykant wyznacza trendy i wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego Użytkownika, zapewniając maksymalne zespolenie formy i funkcji w artykułach Laufen Palomba, Kartell by Laufen oraz Laufen Ino. Każda z alternatyw stanowi niebanalną pozycję, która nie tylko odegra swoją podstawową, higieniczną rolę, lecz także przeistoczy się w główny atut pomieszczenia i odpowie za jego klimat.
 
  • Laufen współpracuje z wybitnymi przedstawicielami świata designu,
  • W katalogu Laufen znajdują się pozycje o różnym kształcie oraz stylu,
  • Najpopularniejsze kolekcje to: Laufen Alessi One, Laufen Palomba, Kartell by Laufen, Laufen Alessi, Laufen Pro, Laufen Pro S oraz Laufen Val.

Laufen: artykuły, opinie i porady

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia