Naturalnie niebanalna seria Laufen Val

(4 głosów)

Prostota formy jest tajemnicą zamkniętą w ceramicznym koncepcie Konstantina Gricic'a. Kolekcja Laufen Val to umiłowanie kształtów niezobowiązujących, pełnych naturalnej harmonii i ciepła, które otula wnętrze każdej łazienki. W pomieszczeniach z serią Val rządzi spokój i niezmącona pozytywna energia. Gładkie przejścia są urzeczywistnieniem pasji ich twórcy. Ceramika Laufen Val to inspiracja codziennością, niebanalną rutyną wypełniającą dzień i przede wszystkim zapowiedź udanych chwil.

Kolekcja Laufen Val to idealne rozwiązanie do łazienek małych jak i dużych, znakomicie wypełni niewielki metraż jak i nada szyku i elegancji większym przestrzeniom. Val to obejmuje umywalki wiszące, umywalki nablatowe, tacki ceramiczne oraz wannę. Dominują w niej prostokątne umywalki i zaokrąglone miski wc oraz bidety. Laufen Val to elementy wyposażenia łazienki dla ludzi z poczuciem gustu i klasy.

Innowacyjny materiał marki Laufen - SaphirKeramik, to pomysł producenta na wysokiej jakości produkty, które zyskują uznanie Użytkowników. 6 szerokości umywalek, wytrzymały materiał i nowoczesny design to przykład serii, która jeszcze długo będzie gościć na łazienkowym rynku.
 

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia