Kolekcja Roca Inspira – ceramika ukazująca niesamowitą jakość i piękno

(0 głosów)
Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Umywalka Nablatowa

Roca Inspira – ceramika w trzech wariantach

W świecie poszukiwań przestrzeni perfekcyjnej niesamowicie ważne jest, aby dać urządzającemu wnętrze możliwość wyboru. Kolekcja Roca Inspira, wychodząc naprzód oczekiwaniom Klientów, oferuje trzy różne linie projektowe. W skład pierwszej opcji Round wchodzą produkty o regularnie zaokrąglonej formie; wersja Soft proponuje zaoblone kształty; z kolei projekt Square to układ kwadratowy. Takie rozwiązania idealnie znajdą zastosowanie w łazienkach nowoczesnych. Wielość alternatyw umożliwia dopasowanie asortymentu według gustu właściciela.

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira umywalka misa

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Round muszla klozetowa podwieszana

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Umywalki i Miski Wc

Zachwycająca konstrukcja kolekcji Roca Inspira

Niespotykany design i kreatywność kolekcji Roca Inspira są zasługą innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Występująca w modelach umywalek technologia Fineceramic umożliwia osiągnięcie idealnej proporcji konstrukcyjnej w niespotykanie subtelnej odsłonie. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości ceramiki zdołano zbudować niezwykle cienką ściankę o szerokości 5 mm, która jednocześnie jest lekka i solidna, a także odporna na ścieranie. Tak zaawansowana technika nie tylko wpłynęła na walory wizualne produktu, lecz także na jego wyjątkową czystość, poprzez pozbycie się wszelkich zakamarków, w których mógłby zalegać brud. Artykuły łazienkowe Roca Inspira zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były łatwe w użytkowaniu, jak i zachowaniu higieny.
 
Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Umywalka z szafka

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Miska Wc Wiszaca

Bezkołnierzowe Roca Wc Inspira – wygoda dzięki technologii

Nowoczesne rozwiązania marki Roca wciąż inspirują i zaskakują. System Rimless został wdrożony w projekt miski WC bez kołnierza. Takie połączenie wpłynęło przede wszystkim na usprawnienie korzystania, jak i utrzymania toalety w całkowitej czystości. Układ spłukiwania pozwala w pierwszej kolejności na równomierne rozprowadzenie strumienia wody w misie z jednoczesnym zapobiegnięciem jej rozchlapania. Dodatkowo forma WC w technologii Rimless sprzyja zachowaniu higieny poprzez wysoko podniesiony poziom dopływu wody, dzięki czemu łatwiej dbać o sterylność urządzenia.

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Miski WC bez kołnierza

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Miska Wc Wiszaca bezkolnierzowa

Sanitarno – higieniczna ceramika Roca Inspira

Jednym z najistotniejszych wyzwań podczas urządzania łazienki stanowi odpowiedni dobór ceramiki, która służyć będzie na lata. Produkty serii Roca Inspira zostały zaprojektowane z nadzwyczajną dbałością o trwałość i jakość. Wszystkie artykuły zrobione są z materiałów najwyższej klasy, odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Produkty kolekcji cechuje ogromna solidność, znoszą ciężar nawet do 400 kilogramów, a także są niepodatne na działanie nawet najsilniejszych środków chemicznych.

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Umywalka nablatowa I Miska WC

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira umywalka i bateria umywalkowa stojąca

Deski sedesowe i pokrywy bidetowe w kolekcji Roca Inspira 

Innowacyjne rozwiązania marki Roca wprowadzają w nowej serii ceramiki łazienkowej formułę Supralit, która jest głównym materiałem produkowanych desek toaletowych oraz pokryw bidetowych. Technologia ma właściwości antybakteryjne, a także cechuje się dużą plastycznością, umożliwiającą odpowiednie wyprofilowanie deski indywidualnie według potrzeb Klienta. Dzięki wysokiej jakości surowca zapewniony został długi okres żywotności artykułów, jak i ich szybkie oraz łatwe utrzymanie w czystości

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu: Roca Inspira Umywalki Nablatowe

Roca Inpira- Jakośc i Piękno
Na Zdjęciu Roca Inspira Bidet podwieszany i Miska Wc wisząca

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia