Meble Roca Ella zawsze w modzie

(0 głosów)
Roca Ella

Trendy co jakiś czas zaskakują oryginalnymi formami i połączeniami. Inspiracje pełne są teraz słodkiego kawaii czy estetyki japandi. Projekty lśnią błyskiem eclectic glam, a scandi łączy się z szalonym boho. Te roszady zachwycają, często jednak… tylko na chwilę. Przeciwnie jest z prostotą! Łazienki pełne mało skompilowanych form i neutralnej kolorystyki emanują harmonią, a to sprawia, że każdy użytkownik czuje się w nich dobrze. Do takiego wystroju najlepiej pasują minimalistyczne meble Roca Ella.

Roca Ella
Meble łazienkowe Roca Ella

Minimalizm formy, uniwersalność przeznaczenia

Rezygnacja z fantazyjnej formy i tzw. szczerość materiałów, czyli koncepcja stosowania naturalnych i niewykończonych surowców, to domena kilku ciekawych nurtów – minimalizmu, a więc kierunku, który świat wnętrzarski poznał wiele lat temu, a także nowoczesnej odsłony modern cave zafascynowanej surowością antycznych wnętrz wydrążonych w skałach. Choć ozdoby w takich realizacjach są rzadkością, to pomieszczeniom nie brakuje charakteru. W łazience zbudują go meble Roca Ella.

Roca Ella to koncept, który ma wszystkie cechy minimalistycznych kreacji. Prostokątne bryły idealnie więc uzupełnią wystrój, w którym brak dekoracji jest największym atutem. Meble wykonano z trwałych materiałów, odpornych na łazienkowe warunki, a ich nowoczesną linię zdobią modne uchwyty. To kolekcja, która – z uwagi na swoją modułowość – świetnie wypełni zarówno małą, jak i dużą łazienkę. Elementy mogą tworzyć praktyczne zestawy, które wypełnią każdy centymetr wnętrza.

Estetyka zbudowana na minimalizmie ma jeszcze jedną zaletę: daje możliwość zastosowania niemal w każdej aranżacyjnej kreacji. Prostota przecież nie przytłoczy, nie zaburzy harmonii, ani nie przyćmi urody innych rozwiązań. To dlatego meble Roca Ella, mimo nowoczesnej i oszczędnej formy, będą prezentowały się dobrze nie tylko w minimalistycznych sceneriach. Nie ma nurtu stylistycznego, do którego ten ponadczasowy design by nie pasował. Tym samym te meble to inwestycja na lata!

Roca Ella
Szafka Roca Ella

Kolory mebli Roca Ella

Kolekcja Roca Ella to szeroki wybór elementów do zabudowy, a także bogactwo kolorów! Do wyboru masz m.in. modele z drzwiami, szafki wiszące łazienkowe czy warianty do montażu z umywalką, które może wyróżnić jeden z pięciu wybarwień frontów: biały połysk, biały mat, perłowy mat, onyks mat oraz czarny mat. Podobna kolorystyka dostępna jest w kategorii blatów. Jedynym wyjątkiem jest zastąpienie białego połysku wersją szlachetnego dębu, którego obecność ociepli wystrój.

Z uniwersalnymi odcieniami frontów meblowych Roca Ella można tworzyć niemal dowolne zestawienia. Najlepiej będą wyglądać w sąsiedztwie neutralnych kolorów ziemi oraz wzorów zaczerpniętych wprost z przyrody. W ten sposób powstanie harmonijna łazienka zgodna z bieżącymi trendami.

Roca Ella
Czarna szafka do łazienki Roca Ella

Uchwyty dla większego komfortu

Bryły Roca Ella wyróżniają modne asymetrycznie zamontowane uchwyty, które dodają całości ciekawego charakteru. Smukłe listwy dostępne są w dwóch wybarwieniach: czarny mat oraz chrom. Ich kolorystyka może być świetnym punktem wyjścia dla odcienia armatury sanitarnej zastosowanej w łazience, a podłużna forma wpływa na większy komfort korzystania z mebli.

Roca Ella
Szafka Roca Ella

Roca Ella
Biała szafka Roca Ella

Dyskretna funkcjonalność

Najwięcej zalet mebli Ella skrywa się w ich wnętrzu. Listę otwierają systemy cichego domyku zastosowane w szufladach oraz drzwiczkach. To mechanizmy, które pozwalają na niemal bezgłośne korzystanie z zabudowy. Do wyboru są także moduły z koszem cargo na pranie czy pojemnymi szufladami, które pomieszczą wszystkie niezbędne kosmetyki oraz akcesoria. Szafki wzbogacone o szuflady posiadają opcję pełnego wysuwu, co zapewnia pełny dostęp do ich zwartości, a kolumny dostępne są w wersji slim, co nie przytłoczy przestrzeni i pozwoli na funkcjonalne zagospodarowanie małej łazienki. Dodatkową zaletą jest to, że wysokość półek w kolumnach można regulować.

Meble łazienkowe Roca Ella to też gotowe zestawy łazienkowe Unik, których częścią są umywalki Roca Ona dostępne w kilku rozmiarach. To zarówno małe niecki, które zdadzą egzamin w łazience dla gości, jak i duże oraz głębokie misy, który wypełnią obszerną przestrzeń pokoju kąpielowego.

Chcesz poznać serię Roca Ona? Przejdź do naszego wpisu: Roca Ona i śródziemnomorski klimat w łazience

Roca Ella
Szafka Roca Ella

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia