Radaway Szyba Prysznicowa

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Szyba prysznicowa Radaway oznacza solidność

Szyba prysznicowa Radaway to ważny element każdej nowoczesnej łazienki, w której użytkownik chce wydzielić strefę prysznicową. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału, jakim najczęściej jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania szkło hartowane o różnej grubości. Radaway szyba prysznicowa wykorzystywana jest najczęściej w kabinach Radaway walk-in, które od kilku lat cieszą się ogromną popularnością. Powierzchnia wyrobu, jakim jest Radaway ścianka prysznicowa, może być pokryta specjalną powłoką, która zapobiega osadzaniu się trudnych do usunięcia zacieków z kamienia lub innych zabrudzeń. W ofercie sklepu internetowego Łazienkarium.pl dostępna jest możliwość wykonania graweru na wyrobie, jakim jest ścianka prysznicowa Radaway.

  • Radaway szyby prysznicowe umożliwia wydzielenie funkcjonalnej strefy prysznicowej.
  • Trwałe Radaway szyby prysznicowe są najczęściej wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne szkła hartowanego.
  • Szyby Radaway walk in mogą być pokryte specjalną powłoką, która chroni je przed osadzaniem się kamienia i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Ścianka prysznicowa Radaway praktycznie

Szyba prysznicowa Radaway to wyrób, który odznacza się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu przez wiele lat zachowuje swój pierwotny, bardzo ładny wygląd. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są produkty wyposażone w systemy mocowań i profile w różnych kolorach. Wśród nich dużą popularnością cieszą się elementy barwy czarnej lub srebrnej. Umożliwiają one stworzenie strefy prysznicowej w takim stylu, w jakim jest urządzona cała łazienka. System mocowań umożliwia niwelację krzywizny ściany, dlatego Radaway szyba prysznicowa może być montowana nawet w pomieszczeniach, w których ściany nie są idealnie proste. Radaway ścianka prysznicowa dostępna jest w wielu rozmiarach. Może być ona montowana na brodziku lub na podłodze jako strefa prysznicowa z Radaway walk-in.

  • Radaway szyby prysznicowe są starannie wykonane, dlatego przez wiele lat zachowują swój piękny wygląd.
  • Nowoczesne szyby prysznicowe Radaway są wyposażone w systemy mocowań i profile w różnych kolorach.
  • Radaway walk-in to strefa prysznicowa, które może być wyposażona w szyby prysznicowe Radaway różnej wielkości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk