Sanplast Kabiny Prysznicowe

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Sanplast – kabina dopasowana do Twojej łazienki

Kabiny prysznicowe aktualnie możesz dopasować do rozmiaru pomieszczenia, stylu urządzania wnętrza oraz indywidualnych preferencji co do wyglądu czy sposobu montażu. Marka Sanplast zaprojektowała w tym celu wiele ciekawych serii. To połączenia nowoczesnych konstrukcji, bezpiecznego szkła hartowanego oraz eleganckich profili wykańczających. Całość może być uzupełniona o uchwyt dostosowany do aranżacji wnętrza. W większości przypadków są to konstrukcje mocowane bezpośrednio do ściany, np. z niskim, minimalistycznym brodzikiem. Wśród wielu propozycji od tego producenta dostępnych na stronie Łazienkarium.pl bez problemu dopasujesz rozmiar i kształt. Warto zwrócić uwagę na uniwersalne modele prostokątne łatwe w dopasowaniu do wolnej przestrzeni oraz półokrągłe, idealnie sprawdzające się w narożniku. Z łatwością uzupełnisz je o brodzik półokrągły lub prostokątny.

  • Oferowana Sanplast kabina jest świetnym wyborem dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.
  • Nowoczesny design idzie w parze z solidnymi mocowaniami i bezpiecznym szkłem hartowanym.
  • Wiele wariantów do wyboru daje swobodę w aranżacji łazienki.

Kabina prysznicowa Sanplast – czym się wyróżnia?

Kabina Sanplast może mieć różnorodne wykończenie i rozmiar, dlatego dopasujesz ją zarówno do mikroskopijnej łazienki, jak i większych przestrzeni. W ofercie znajdują się zarówno kabiny prysznicowe Sanplast 90x90, jak i Sanplast kabiny kwadratowe 80x80. Warto zwrócić uwagę na sposób otwierania drzwi. Kabina prysznicowa Sanplast może mieć tylko jedną ruchomą część (skrzydło) lub wszystkie. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, możesz liczyć na wiele trwałych rozwiązań. Producent zadbał np. o specjalne profile przyścienne, które pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany. Wiele konstrukcji ma też wsporniki stabilizujące konstrukcję. Każda Sanplast kabina wyposażona jest w solidne uszczelki zapewniające szczelność. Wszystkie rozwiązania techniczne są doskonale wpisane w nowoczesną stylistykę. Dzięki temu stworzysz strefę kąpieli, o jakiej marzysz.

  • Kabina prysznicowa Sanplast wyróżnia się solidną konstrukcją.
  • Do wyboru jest wiele sposobów otwierania, w tym drzwi skrzydłowe, łamane czy wahadłowe.
  • Nowoczesne systemy mocowania od tego producenta zapewniają szczelność i stabilność.

Sanplast – kabiny prysznicowe z nowoczesnymi rozwiązaniami

Producent zadbał o wiele udogodnień, które przekładają się na komfortową kąpiel oraz pielęgnację szkła. Wśród nowoczesnych rozwiązań można wymienić powłoki ochronne. To specjalna, niewidoczna na pierwszy rzut oka warstwa, która odpycha wodę. Dzięki temu swobodnie spływa w dół wraz z zanieczyszczeniami. Kabina Sanplast jest zatem łatwa w czyszczeniu, a w dodatku oszczędzisz na tym stosowania środków chemicznych czy użycie wody. Każda z nich jest łatwa w użytkowaniu i przygotowana na intensywną eksploatację. Modele uchylne działają płynnie, jednocześnie po zamknięciu drzwi są maksymalnie szczelne. Wiele z nich ma tzw. mechanizm unoszenia, który zapewnia wygodne otwieranie i nie pozwala na przedostanie się wody. To wpływa na trwałość konstrukcji.

  • Wiele nowoczesnych rozwiązań proponuje marka Sanplast – kabiny prysznicowe mają jak najdłużej pełnić swoją funkcję.
  • Wśród udogodnień jest szkło hartowane z wysokiej jakości powłoką ochronną ułatwiającą czyszczenie.
  • Zastosowane mechanizmy otwierania i zamykania drzwi przekładają się na płynną obsługę oraz trwałość.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk