Panele Prysznicowe Czarne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Panel prysznicowy czarny, czyli gotowy element do montażu

Panele prysznicowe czarne, dostępne w ofercie Łazienkarium.pl, to doskonała alternatywa dla tradycyjnych zestawów składających się osobno z baterii, słuchawki i deszczownicy. Wszystkie elementy są ze sobą spójne wizualnie. W każdym zestawie są też specjalne dysze wbudowane w maskownicę. Świetnie sprawdzą się w roli odprężającej mięśnie po trudnym dniu. Czarny panel prysznicowy pozwala zatem stworzyć domowe SPA, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę. Liczba dysz uzależniona jest od konkretnego modelu urządzenia. Niektóre z nich mają też specjalne programy, z pomocą których można wybrać natężenie strumienia wody.

  • Panele prysznicowe czarne zbudowane są z baterii, słuchawki prysznicowej, deszczownicy oraz specjalnych dysz.
  • Dzięki funkcji hydromasażu można rozluźnić mięśnie i zrelaksować się podczas kąpieli.
  • Panel prysznicowy czarny może mieć jedną lub kilka dysz. Im jest ich więcej, tym lepiej można dostosować masaż do swoich potrzeb.

Czarny panel prysznicowy – dlaczego warto go wybrać?

Dużym plusem jest to, że panel prysznicowy czarny ma jednolitą budowę, a przyłącza nie są widoczne z zewnątrz. Pozwala to na zachowanie minimalistycznego i uporządkowanego wnętrza. Korzystanie zarówno z baterii, słuchawki, jak i hydromasażu jest bardzo proste. Szybko możesz przełączyć źródło strumienia wody. Dużym udogodnieniem jest też wielofunkcyjna deszczownica. Wszystko zależy od tego, czy chcesz wziąć szybki prysznic, czy może długą i relaksującą kąpiel. Ponadto panel prysznicowy czarny mat jest niesamowicie elegancki. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych i industrialnych wnętrzach. Kolor można dopasować np. do baterii umywalkowej i przycisku spłukującego. Ważne jest to, aby panele prysznicowe czarne były wyposażone w dysze łatwe w czyszczeniu.

  • Panel prysznicowy czarny jest elegancki i nowoczesny.
  • Wiele urządzeń w jednym zestawie pozwala na wybór komfortowego i przyjemnego strumienia wody w danym momencie.
  • Przyłącza wody ukryte są pod maskownicą, dlatego jest to estetyczne rozwiązanie.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk