Radaway Essenza w minimalistycznej odsłonie

(0 głosów)
Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza DWJ Black

Minimalizm nie daje za wygraną nurtom pełnym ekspresji i kolorów. Nadal uznawany jest za trend, który nie ma sobie równych. Jego prostota i dekoracyjna powściągliwość, które nie przyłączają, wydają się lekiem na całe „zło tego świata”, czyli nadmiar bodźców i konsumpcjonizm. To kierunek, który pozwala na zabawę, a jednocześnie gwarantuje elegancję. W łazience sprawdza się więc doskonale – zwłaszcza jeśli w strefie prysznica stanie odświeżona wersja parawanu lub kabiny Radaway Essenza.

Radaway Essenza w jeszcze piękniejszej wersji

Kabiny i parawany Radaway Essenza zastąpiły linię kabin Essenza New. To propozycja wręcz stworzona do wnętrz, w których nowoczesność bierze górę. Wyróżniają ją subtelność oraz minimalistyczny szyk, które budują smukłe profile oraz transparentne ścianki. Ta nowa, odświeżona alternatywa świetnie sprawdzi się w aranżacjach minimalistycznych, modern classic, loftowych czy industrialnych.

„Odświeżona kolekcja Essenza ma nowy profil przyścienny. Jego szerokość została zmniejszona do zaledwie 26 mm. Dzięki temu kabiny i należące do serii parawany nawannowe zyskały jeszcze więcej wizualnej lekkości. Nowe wersje dostępne są z elementami w połyskującym chromie lub matowej czerni, czyli dwóch najbardziej popularnych rodzajach wykończenia.” – komentuje Hanna Błaszak, ekspert Radaway.

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza DWJS Black

Radaway Essenza
Drzwi do wnęki Radaway Essenza DWJ Chrom

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza KDJ-B Chrom

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza KDD Chrom

Kabiny i parawany do każdej łazienki

Uniwersalna estetyka to z pewnością kluczowa zaleta kabiny Radaway Essenza. Prostota konstrukcji i minimalizm detali sprawiają, że nie ma wnętrza, do którego stylowy prysznic by nie pasował! Tę dowolność gwarantują także dostępne warianty rozwiązania, ponieważ pod nazwą Radaway Essenza kryją się różnej wielkości kabiny prostokątne i kwadratowe, kabiny półokrągłe, a nawet kabiny pięciokątne, które zapewnią dostateczną ilość miejsca wewnątrz.

Każda z kabin rodziny Essenza wyposażona jest w pojedyncze lub podwójne drzwi otwierane na zewnątrz lub całkowicie składane typu bifold, co sprawdzi się zwłaszcza w łazienkach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Dzięki „magicznej” sztuczce kabina po zamknięciu pozostanie niemal niewidoczna, umożliwiając swobodne przejście i poruszanie się.

W rodzinie produktów serii Essenza znajdują się nie tylko kabiny prysznicowe. To także praktyczne parawany nawannowe ze składanym skrzydłem. Ich montaż uchroni łazienkę przed zachlapaniem, a strefie wanny nada dodatkową funkcję, bo zamieni ją w prysznic.

Radaway Essenza
Kabina pięciokątna Radaway Essenza PTJ Black

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza KDD Black

Radaway Essenza
Parawan wannowy Radaway Essenza PND II Black

Radaway Essenza
Półokrągła kabina Radaway Essenza PDD Black

Dwa uniwersalne kolory

Kolorystyczne zróżnicowanie propozycji Radaway Essenza obejmuje dwa ponadczasowe odcienie, czyli chrom oraz czarny mat. Wyróżniają one subtelne uchwyty, wsporniki oraz wąskie profile ścienne. Każdy z kolorów jest na tyle charakterny, że zdefiniuje klimat panujący w łazience. Chrom zapewni wrażenie elegancji, będzie współgrał z chromowaną armaturą i zda egzamin niemal w każdym wnętrzu – czy tym monochromatycznym, czy tym, które tworzą zestawienie ciekawych barw oraz tekstur.

Czarne elementy kabiny lub parawanu to zdecydowany krok ku aranżacji z pazurem. Ciemne detale nadadzą pomieszczeniu wyrazistości i zwrócą na siebie uwagę. Mogą być spójnym dopełnieniem wnętrz, w których królują czarne baterie, ale dobrze też będą prezentować się w sąsiedztwie armatury chromowanej, złotej czy białej. Taką alternatywę warto wybrać w przypadku budowania minimalistycznej aranżacji lub stylizacji inspirowanej loftem.

Radaway Essenza
Pięciokątna kabina Radaway Essenza PTJ Chrom

Radaway Essenza
Kabina Radaway Essenza KDJ Block

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa półokrągła Radaway Essenza PDD Chrom

Zalety szyby

Tym, co najbardziej wyróżnia się, patrząc na kabiny i parawany Radaway Essenza jest szkło! Szyby poszczególnych produktów to duże płaszczyzny płaskich tafli, które zbudują we wnętrzu poczucie przestronności. Z ich powierzchnią zlicowane są zawiasy, co daje ciekawy efekt wizualny, a przy okazji też uławia sprzątanie. Taka budowa pomaga w szybszym i skuteczniejszym zwalczaniu brudu.

Skoro o zanieczyszczeniach mowa warto wspomnieć, że szyby kabiny Radaway tworzone są z odpornego szkła hartowanego, któremu nie jest straszny upływ czasu. Optymalnie grube tafle od wewnątrz pokryte są hydrofobową powłoką EasyClean®, która odpycha cząsteczki wody. W rezultacie brud i krople nie zatrzymują się na powierzchni szyby, a tym samym nie pozostawiają osadów. To wpływa na większą czystość w strefie kąpieli i ogranicza konieczność mozolnego szorowania z użyciem rozmaitych (często agresywnych) środków chemicznych.

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza DWJS Chrom

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza KDJ Chrom

Radaway Essenza
Kabina prysznicowa Radaway Essenza KDJS Chrom

Radaway Essenza
Parawan nawannowy składany Radaway Essenza PND-II Chrom

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia