Radaway Odpływy Liniowe

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Radaway oznacza funkcjonalność

W 2002 roku marka Radaway rozpoczęła swoją działalność. Od początku funkcjonowania na rynku przedsiębiorstwo skupiło się na produkcji rozwiązań, które pozwolą zbudować idealną strefę kąpieli. To dlatego w ofercie, oprócz brodzików czy kabin prysznicowych, znajdują się odpływy liniowe Radaway – asortyment dopracowany pod kątem jakości, funkcjonalności oraz designu. Marka stała się pionierem tej kategorii, skupiając się na selekcji najlepszych materiałów i technologii. Systemy tego typu to idealne zwieńczenie każdej praktycznej łazienki. Ich montaż przesądza o bezpieczeństwie w obszarze mycia, zwiększa swobodę ruchów i gwarantuje maksymalny komfort, zwłaszcza gdy z łazienki korzystają osoby ograniczone ruchowo, niepełnosprawne czy dzieci. Odwodnienie liniowe Radaway daje możliwość bezprogowego wchodzenia i wychodzenia, co tym samym eliminuje upadki i poślizgnięcia. Jest to więc mechanizm, który powinien znaleźć się w każdej kabinie bez brodzika.
 
  • Marka Radaway działa na rynku od 2002 roku. Skupia się na produkcji artykułów do strefy kąpieli.
  • Oferowane przez Radaway odpływy liniowe są połączeniem innowacyjnych technologii oraz ciekawego designu.
  • Produkty spotęgują funkcjonalność strefy mycia i zwiększą bezpieczeństwo.

Odpływ liniowy Radaway praktycznie idealny

Dostępne w sklepie Łazienkarium.pl odwodnienie liniowe Radaway jest kwintesencją jakości oraz praktyczności. Marka opracowała produkty, które spełniają wysokie wymagania użytkowników, a do tego zapewniają ogrom zalet funkcjonalnych. Częścią każdego rozwiązania, jakim jest odpływ liniowy Radaway, jest mankiet z maty uszczelniającej. To wykonany z folii polietylenowej element pokryty obustronnie specjalną włókniną, która zapewnia wyjątkową szczelność oraz wpływa na bezproblemowe działanie. W komplecie z systemami odwodnień dostępne są także stabilne nóżki z regulacją wysokości oraz niski syfon z możliwością czyszczenia od góry. Jego zastosowanie ogranicza mozolne szorowanie i powoduje, że sprzątanie strefy kąpieli jest dziecinnie proste! Co jeszcze wyróżnia odpływ liniowy prysznicowy Radaway? Jakość podyktowana użyciem wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dzięki temu system przetrwa w łazience długie lata.
 
  • Odpływ liniowy Radaway oznacza trwałość i solidność. Rozwiązanie wykonane jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.
  • W komplecie z odwodnieniem znajduje się mata uszczelniająca oraz niski syfon.
  • Oferowane przez Radaway odwodnienie liniowe jest łatwe w utrzymaniu w czystości.

Odwodnienie liniowe Radaway jako stylowe uzupełnienie

Czy odpływy liniowe Radaway mogą być dekoracją łazienki? Tak! Wszystko dzięki dostępności rozmaitych wzorów, które albo ciekawie wyróżnią się na tle płytek, albo wtopią się w posadzkę, gwarantując pełną harmonię. Pierwsza opcja jest możliwa w wariancie ze stylowym rusztem (widocznym składnikiem systemu odprowadzania wody), który stanie się oryginalnym detalem w strefie prysznica. To jedna z najczęściej wybieranych propozycji – głównie z uwagi na elegancki design bazujący na minimalistycznej formie oraz wykończeniu. Druga możliwość to odwodnienie liniowe prysznicowe Radaway do zabudowania płytkami, co pozwoli uzyskać jednolitą posadzkę, która nie zaburzy spójności aranżacji. Dzięki użyciu takich samych kafelek co w pozostałej części pomieszczenia, obszar kąpieli pozostanie niemal niezauważalny. W takiej konfiguracji oferowany przez Radaway odpływ liniowy perfekcyjnie wtopi się w aranżację, tworząc przestrzeń zgodną z bieżącymi trendami.
 
  • Odwodnienie liniowe prysznicowe Radaway to możliwość stworzenia stylowej strefy kąpieli.
  • Jedną z możliwości z oferty producenta jest odpływ liniowy Radaway do zabudowy płytkami. Taka wersja pozwoli stworzyć jednolitą posadzkę.
  • Odpływ liniowy Radaway dostępny jest także w opcji z eleganckim rusztem. Do wyboru jest kilka wzorów.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk