Radaway Parawany Nawannowe

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Parawan nawannowy Radaway – dopasuj go do charakteru wnętrza

Produkty tej kategorii mocuje się do ściany za pomocą specjalnych profili, które kryją niedoskonałości ściany. Dzięki temu parawan nawannowy Radaway niweluje widoczne krzywizny i prezentuje się bardzo estetycznie. Z takim wyposażeniem można zadbać o komfortowe branie prysznica, nawet jeśli w łazience jest wyłącznie wanna. Parawan Radaway może znacznie wpłynąć na charakter wnętrza. Do wyboru na Łazienkarium.pl są modele minimalistyczne, w których profile są cienkie i praktycznie niewidoczne z daleka. Inny Radaway parawan wannowy ma z kolei mocno zarysowane czarne elementy kabiny, które wyróżniają się nowoczesnością i pełnią funkcję dekoracyjną. Wiele zależy od tego, jaka jest wizja na pomieszczenie.

  • Parawan nawannowy Radaway umożliwia wygodne korzystanie ze słuchawki prysznicowej w wannie.
  • Producent zadbał o system mocowania, który niweluje widoczną krzywiznę ściany.
  • Do wyboru są modele różne pod względem wyglądu, np. bez górnej prowadnicy lub z czarnymi dekoracyjnymi profilami.

Parawan Radaway wpływający na komfort podczas kąpieli

Radaway parawan może składać się z jednej lub z kilku części, aby móc komfortowo wychodzić z wanny po kąpieli. Najczęściej drzwi otwiera się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Pracują one cicho i dyskretnie, co jest zasługą dobrze dobranych zawiasów znajdujących się w zestawie. Producent stosuje wysokiej jakości szkło hartowane o grubości od 5 do 8 mm. Osadzone jest w taki sposób, aby zapobiegać niszczeniu uszczelki. Radaway parawan nawannowy może być wyposażony w powłokę EasyClean, którą łatwo utrzymać w czystości. Dzięki temu pomieszczenie prezentuje się bardziej estetycznie, a gładka powierzchnia pozbawiona jest smug i widocznych zacieków.

  • Parawan nawannowy Radaway może mieć jednolitą konstrukcję lub składać się z kilku części, które pełnią funkcję wygodnych w użyciu drzwi.
  • Szkło hartowane to gwarancja gładkiej i bezpiecznej w użytkowaniu powłoki.
  • Parawan Radaway powinien być łatwy w czyszczeniu, co ułatwia powłoka EasyClean.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk