Radaway Evo – kabina prysznicowa inna niż wszystkie

(4 głosów)
 
Radawy Evo
Na zdjęciu: kabina prysznicowa Radaway Evo i brodzik prostokątny
 

Radaway Evo – kabina do łazienki lub drzwi prysznicowe przesuwne

Problemy związane z modyfikacją lub aranżacją szczególnie niepokaźnej powierzchni nasuwają szereg nieudogodnień oraz wymuszają rozwiązania nierzadko narzucone przez architekturę pokoju. Któż z nas będąc w małej łazience, nie rozmyślał nad tym, co zrobić, aby polepszyć obszar użytkowy? Czy filozofia zaaranżowania pięknego i funkcjonalnego lokum będzie umiała się spełnić w niewielkich czterech kątach? Z myślą o popycie na tego rodzaju asortyment, firma Radaway wprowadziła na rynek serię Evo – oryginalną kabinę prysznicową. Stylowe, nowoczesne a przede wszystkim wygodne w użytkowaniu kabiny prysznicowe Radaway charakteryzują się wąskimi profilami w kolorze chrom. Radaway Evo to propozycja kabiny łazienkowej, która spokojnie oprze się próbie czasu. Klasyczny kształt oraz barwa profili nie tracą na aktualności, stanowią uniwersalne wzornictwo oraz są ponadczasowe.

 
Radaway Evo
Na zdjęciu: drzwi prysznicowe Radaway Evo
      

Radaway Evo – kabina prysznicowa bez brodzika lub z brodzikiem

Wysoka funkcjonalność Radaway Evo przekłada się na komfort jej korzystania. W sferze, gdzie wszelki milimetr jest istotny, drzwi prysznicowe przesuwne wdrożone w Radaway Evo to projekt niezwykle pożądany. Wejście składa się z trzech przesuwnych, wykonanych ze szkła hartowanego, szyb o grubości 4 mm. Co jest bezkonkurencyjne w Radaway Evo? Podpowiadamy! Drzwi wnękowe rozsuwają się zarówno z prawej, jak i z lewej strony. Zastosowanie specjalnych suwaków zapewnia ciche i bezawaryjne działanie. Również uchwyty do otwierania są w ergonomicznym kształcie, dyskretne i nierzucające się w oczy, perfekcyjnie wtapiają się w kontur kabiny. Montaż Radaway Evo może przebiec na brodziku lub bezpośrednio na posadzce, gdzie awangardowy obraz prysznica bez brodzika osiągniemy za pomocą odpływu liniowego, którego umiejscowienie w środku natrysku pozytywnie wpłynie na optyczne powiększenie łazienki. Nadmienimy jedynie, że drzwi do wnęki prysznicowej dają szansę uzyskania w miarę możliwości dogodnego oraz szerokiego wejścia do strefy odświeżenia, nawet gdy wymiary otworu zaczynają się od 75 cm.
 

Radawy Evo
Na zdjęciu: drzwi wnękowe Radaway Evo

Radaway Evo – drzwi prysznicowe przesuwne na wymiar

Radaway ukierunkowuje propozycję kabin i brodzików dla osób ceniących sobie indywidualizm i  kreatywność mieszkania. Pozwala zwolennikom nietypowych procedur na wyjście z sytuacji wedle własnych wytycznych. Bez nadmiernych trudności sami możemy śmiało skonfigurować odpowiednią kabinę prysznicową. Otwartość i innowacyjność względem Klientów owocuje dużą popularnością Radaway. Dbałość o każdy detal realizowanej oferty podkreśla jej solidność. O jej atrakcyjności świadczy fakt, że wielorakie wersje są efektem zainteresowania zwykłych nabywców.
 

Radawy Evo
Na zdjęciu: drzwi do wnęki Radaway Evo

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia