Viega

(523 produkty)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(188 opinii)
1128 zł
Dostępność: dostępny
(92 opinie)
899 zł
Dostępność: dostępny
(64 opinie)
1134 zł
Dostępność: dostępny
(45 opinii)
892 zł
Dostępność: dostępny
(56 opinii)
1148 zł
Dostępność: dostępny
(52 opinie)
237 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
598 zł
Dostępność: dostępny
(36 opinii)
1306 zł
Dostępność: dostępny
(4 opinie)
49 zł
Dostępność: dostępny
(10 opinii)
138 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
239 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
773 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
695 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
93 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
749 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
427 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
401 zł
Dostępność: dostępny
479 zł
Dostępność: dostępny
(9 opinii)
1685 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
951 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1694 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
775 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
239 zł
Dostępność: dostępny
(35 opinii)
179 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1059 zł

O producencie Viega

Kraj pochodzenia: Niemcy

Gwarancja producenta:
- Armatura: 2 lata

Viega należy do grona firm o uznanych tradycjach rodzinnych, które sięgają przeszło stu lat wstecz. Przedsiębiorstwo, którego fundamenty narodziły się przed wiekiem nadal wyznaje zasady, które zapewniły sukces już na początkowym etapie działalności. Przez pokolenia rozwijano te idee zapewniając marce Viega rozpoznawalność na całym świecie. Firma ta jest zatem realnym dowodem na to, że wartości wyznawane przed pokoleniami mogą być żywe aż do dziś.

Podstawowa zsada jest taka: tam gdzie kończą się mozliwości jednego rozwiązania zaczynają się możliwości kolejnego. To właśnie napędza ciągłe dążenie do innowacji, które są źródłem idealnych produktów a takich właśnie oczekują klienci. Właśnie satysfakcja klienta jest główną inspiracją dla nowych projektów.

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.
 
Zobacz również:

Opinia o odpływie liniowym Viega Advantix Vario

Viega – firma skoncentrowana na jakości!

Firma Viega to przedsiębiorstwo rodzinne założone w 1899 roku. Już od przeszło 120 lat marka daje dowód, że hasło „made in Germany” – w rozumieniu rozwiązań producenta – oznacza solidne wykonanie, najlepsze materiały i niezawodną technologię, które stanowią tercet korzyści dla każdego Użytkownika. Inicjatorem działalności koncentrującej się na jakości oraz prawdziwym rzemiośle był Franz-Anselm Viegener. Pierwszym krokiem na drodze wieloletniej historii Viega była produkcja armatur do wyszynku piwa, by potem w wyniku licznych zmian modernizacyjnych fabrykant stał się przodownikiem w zakresie elementów sanitarnych, armatury odpływowo-przelewowej oraz połączeń rurowych z miedzi Prestabo i produktów z tworzyw sztucznych.

Obecnie Viega to ponad 10 lokalizacji w tym w Polsce, sztab ludzi składający się z 4000 pracowników oraz bogate portfolio, obejmujące kompletną technikę instalacyjną od stelaży podtynkowych Viega, przez syfony wannowe Simplex i napełniane przez przelew Multiplex, syfony i półsyfony butelkowe umywalkowe, po odwodnienie liniowe Advantix Vario oraz przyciski spłukujące do wc Viega for Style.

Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia stawiało na rozwój i ciągłe doskonalenie umiejętności, czego rezultatem było m.in. wprowadzenie nowatorskiego systemu Profipress oraz wynalezienie profilu SC-Contur. Towarzysząca producentowi idea postępu jest motorem do działania i zdobywania kolejnych celów, związanych z utrzymaniem wysokiej jakości wody pitnej, wyznaczaniem standardów wzorniczych kreacji, realizacji jeszcze bardziej wydajnych i ekonomicznych udogodnień oraz osiąganiu kolejnych zgłoszeń patentowych. 
 
 • Firma Viega to przedsiębiorstwo funkcjonujące od 1899 roku,
 • Jej założycielem był Franz-Anselm Viegener,
 • Przedsiębiorstwo swoje pierwsze kroki stawiało w produkcji armatur do wyszynku piwa,
 • Z czasem portfolio marki rozrosło się o innowacyjne systemy i produkty obejmujące kompletną technikę instalacyjną (odpływ Viega do wanny, syfon podtynkowy, stelaże podtynkowy do wc)

Trio innowacji, technologii oraz doświadczenia

Viega to mistrz innowacyjności silnie zakorzeniony w tradycyjnym rzemiośle hołdującym zasadzie, że najważniejsza jest jakość. Ten bagaż doświadczenia połączony z orientacją na rozwoju i nowatorskim podejściu przynosi wymierne rezultaty w postaci pozycji lidera oraz niedoścignionego wzorca dla innych adeptów tej trudnej, instalacyjnej sztuki. Firma Viega swój sukces pokłada w ludziach – wybitnych jednostkach, inżynierach, projektantach i rzemieślnikach, którzy poddają analizie każdy element procesu produkcyjnego stelaży podtynkowych, przycisków do stelaża, odpływów liniowych podłogowych i ściennych oraz kształtek miedzianych zaciskowych.

Ciągłe pogłębianie kompetencji kadry budującej struktury marki Viega pozwala patrzeć poza horyzont. Przedsiębiorstwo silnie angażuje się w podnoszenie standardów i norm kształtujących branżę, a także wyprzedza trendy, oferując niebanalne wzornictwo (integralnie zjednane z doskonałą technologią, czego dowodem jest ponad 100 nagród przyznanych za design dla produktów: Syfonu Viega MT5, odpływu liniowego Viega Advantix Vario, baterii wannowej Viega Multiplex Trio E, przycisku do wc (płytki uruchamiającej) Visign for Style 13 i 14.

Duet estetyki oraz funkcjonalności oznacza także innowacyjność, związaną z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i infrastrukturą wytwórczą, co daje możliwość wykorzystania produktów w obszarach o najwyższych wymaganiach użytkowych – szpitalach, budownictwie mieszkaniowym i okrętowym, instalacjach przemysłowych, renomowanych hotelach czy obiektach sportowych.
 
 • Firma Viega nieustannie podnosi kompetencje swoich pracowników i stawia na ciągły rozwój,
 • Produkty Viega wykorzystane są nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, lecz także okrętowym,
 • Viega to liczne zgłoszenia patentowe i ponad 100 nagród przyznanych za wzornictwo.

Stelaż Viega, syfon do wanny, Viega przycisk, odpływ liniowy – elementy funkcjonalnego wnętrza

To jakość jest głównym wyznacznikiem działania Viega. Odnosi się ona nie tyle do finalnego wyrobu, ile elementów składających się na niego. Marka już na etapie poszukiwania surowców dokonuje wnikliwej selekcji materiałów, które obligatoryjnie muszą spełniać bardzo wysokie wymagania użytkowe.

Przedsiębiorstwo wykorzystuje stal nierdzewną, miedź, brąz i brąz krzemowy gwarantujący długowieczność, stal z powłoką niklowo-cynkową, stal węglową o zwiększonej odporności, a także polimery, czyli tworzywa sztuczne, które zapewniają elastyczność oraz innowacyjność. Wszystkie te komponenty poddawane są procesom bazującym na najnowocześniejszych w Europie odlewniach i liniach stanowiących o sile fabrykanta. Firma prowadzi także próby długookresowe oraz testy wytrzymałości potwierdzające właściwości oferowanych rozwiązań.

Portfolio Viega obejmuje niezbędne i wydajne artykuły, takie jak: stelaż do WC Viega Standard i Eco Plus, syfon do wanny (tzw. korek automatyczny lub syfon odpływowo przelewowy) Viega Simplex, odpływ liniowy podłogowy (np. Viega Advantix Vario), odpływ ścienny Viega X1 Advantix, syfon brodzikowy Viega Tempoplex czyszczony od góry, rury Viega Prestabo, Syfony do umywalek, a także części zamienne i instalacyjne (zaciskarka do rur miedzianych czy kształtki miedziane zaciskowe Viega). Cennik uwzględnia parametry wszystkich produktów wraz ze wskazówkami dotyczącymi ich użytkowania. 
 
 • Viega korzysta z najlepszych materiałów, takich jak: stal nierdzewna, miedź, brąz krzemowy czy stal węglowa,
 • Produkty Viega przechodzą liczne testy wytrzymałościowe oraz próby okresowe,
 • Asortyment Viega to m.in.: Viega Tempoplex, syfon brodzikowy niski (tzw. slim), odpływ liniowy Viega Advantix Vario, stelaże do WC Eco Plus, Syfony wannowe Simplex z korkiem automatycznym i Multiplex oraz przyciski spłukujące Visign for Style i Visign for More 10, 11,12.

Najczęściej wybierane produkty przez Klientów w naszym sklepie:
 
 • Viega Advantix Vario Odpływ linniowy i odpływ ścienny (korpus + ruszt),
 • Syfon wannowy Viega Simplex i Multiplex automatyczny,
 • Syfon do brodzika Viega Tempoplex,
 • Stelaż Viega Eco Plus i Zestaw Viega Standard,
 • Syfon butelkowy umywalkowy chromowany,
 • Odpływ punktowy Advantix 62mm,
 • Syfion Viega MT5 z napełnianiem przez przelew.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia