Viega Advantix Vario odpływ liniowy czy ścienny? Najlepsze odwodnienie prysznicowe od Viega

(90 głosów) 

Odwodnienie linowe to konieczny element nowoczesnych pokojów kąpielowych. Zniechęceni wyglądem brodzików i standardowych kabin szukamy możliwości, by prysznic stał się integralną częścią aranżacji współczesnej łazienki i odpowiadał na nasze potrzeby estetyki oraz piękna. Viega Advantix Vario pozwoli wykreować we wnętrzu domu miejsce pełne harmonii i klasy, a kaskada wody uwolniona z deszczownicy znajdzie ujście w pełnym szyku i stylu odpływie liniowymPrzedstawimy dziś, czym Viega Advantix Vario podbiła serca miłośników doskonałych projektów. Odpływ liniowy Viega jest połączeniem technologii i jakości, a znakomity design stał się wartością dodaną do niezwykłego produktu. Kompilacja innowacji i doświadczenia stała się początkiem w kreacji fenomenalnych koncepcji, by łazienkę zamieniać w maestrię doznań!
 


Odpływ Liniowy Viega Advantix Vario, czyli łazienka pełna indywidualizmu!

Indywidualizm odpływu Viega Advantix Vario można analizować wieloaspektowo, począwszy od techniki, skończywszy na wyglądzie. Viega oferuje przede wszystkim możliwość pełnego dopasowania odpływu liniowego do potrzeb aranżacyjnych pokoju kąpielowego. Pierwszy raz w świecie odpływów liniowych pojawił się model, który można kupić jeszcze przed posiadaniem konkretnych wymiarów prysznica. Produkt można docinać wedle własnego życzenia i konceptu czy nawet go wydłużyć! Viega Advantix Vario nadaje się do montażu w układzie liniowym, w kształcie litery U lub L, a indywidualna długość wynosi od 300 do 2800 mm. Wystarczy dokupić moduł scalający 2 odpływy i zamontować – nic bardziej prostego! Odwodnienie prysznicowe Viega odpływ liniowy Advantix Vario kryje jeszcze jedną funkcjonalną zaletę. Jeśli chcemy, możemy również zamówić wersję do montażu w pionie z rynną odpływową na ścianie! Atutem jest także możliwość wyboru odpływu w wysokości zabudowy 70 oraz 95 mm. Płytszy model można stosować w blokach, gdzie czasami konstrukcja wylewki nie pozwala na głębszą penetrację posadzki. Wydajność systemu odwodnienia również jest niczego sobie – w zależności od wybranego sposobu montażu wynosi ona od 0,4 do 0,8l/s. Gdy chcemy ją zwiększyć, należy zamontować dwa odpływy (ilość wody wypływająej z deszczownicy o średnicy 20-30 cm, waha się w graniach 0,3-0,4l/s). To sposób nie tylko na stylową, lecz także ergonomiczną łazienkę!
 


Indywidualizm technologiczny to niewątpliwie największy plus rozwiązań Viega. Przejdźmy do stylistycznych możliwości. Ruszty Viega Advantix Vario dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych i pomogą dopasować odwodnienie prysznicowe do aranżacji pokoju kąpielowego. Viega oferuje klasyczne opcje ze stali nierdzewnej – matowe lub z połyskiem – oraz wersje czarną lub białą. Zatem zarówno miłośnicy skandynawskiego klimatu, jak i tradycyjnych aranżacji znajdą w asortymencie Viega coś dla siebie. Dodajmy na koniec, że odwodnienie prysznicowe Viega  Advantix Vario został nagrodzony licznymi wyróżnieniami w zakresie designu. Nas zupełnie to nie dziwi, posiadaczy Viega Advantix Vario zapewne też. Produkt można idealnie dopasować do płytek na podłożu, a profile wykończeniowe do glazury dają pełne pole do popisu pod kątem aranżacyjnych możliwości.
  

Odpływ prysznicowy ścienny Viega Advantix Vario – ścienny sposób montażu

Odpływ liniowy Viega Advantix Vario ścienny cechuje długość od 300 do 1200 mm. Parametry, takie jak wydajność oscylują na poziomie 0,6 do 0,75l/s, a wybór kolorów – spośród czterech możliwości – pozwala na stworzenie niepowtarzalnych koncepcji. Do listy zalet Viega Advantix Vario ścienny zaliczymy niewielką głębokość montażu w ścianie – 25 mm, dzięki czemu możemy go ulokować nawet w małych łazienkach. Poniżej przedstawiamy sposób montażu, wedle instrukcji producenta.
 

Z Viega Advantix Vario czyszczenie jest zaskakująco proste!

Jeśli obawiacie się, że czyszczenie odwodnienia prysznicowego Viega będzie generować ogrom trudności, to możecie pożegnać te zmartwienia. Z Viega Advantix Vario czyszczenie jest bajecznie łatwe! Specjalna konstrukcja oparta na niewielkim oporze i wysokiej wydajności umożliwia odpowiednie odprowadzenie wody, a wąska budowa korpusu oraz minimalna ilość zakamarków i miejsc we wnętrzu produktu zapobiegają zatrzymywaniu się zanieczyszczeń i włosów. Wystarczy szmatka lub szczotka, by zachować perfekcyjną czystość. Decydując się na odpływ liniowy Viega Advantix Vario, macie pewność, że to dobry wybór pod każdym kątem!

 

Odpływ prysznicowy Viega Advantix 

 

Skomentuj

1 komentarz

  • Filip
    Niesamowite rozwiązanie, bardzo odpowiada mi ta wersja odpływu - elegancki i stonowany, przyciąga wzrok a mimo to nie dominuje nad całym wyglądem łazienki. Genialne.

Rekomendacje i wyróżnienia