Viega Odpływ Liniowy

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Viega znaczy jakość

Viega to firma, która w sanitarnej branży stanowi synonim najlepszej jakości oraz niezawodności. Oferowane przez markę produkty cieszą się nie tylko sporym zainteresowaniem, lecz także zaufaniem – to dlatego, że służą przez lata, nie generując żadnych problemów eksploatacyjnych! Przedsiębiorstwo zostało założone ponad 120 lat temu i od tego czasu, nieprzerwanie, dostarcza na rynek znakomite produkty, w tym m.in. odpływy liniowe Viega. Ten rodzaj odwodnienia tworzony jest z wysokogatunkowych materiałów, takich jak stal nierdzewna, która jest odporna na korozje oraz działanie wody, przez co spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania – zarówno jeśli chodzi o użytkowników, jak i testy wytrzymałości przeprowadzone jeszcze na etapie produkcji, normy czy obowiązujące przepisy. Dzięki temu można mieć pewność co do trwałości rozwiązania, jakim jest odpływ liniowy Viega. Opinie inwestorów decydujących się na jakość Viega są tego najlepszym potwierdzeniem.
 
  • Viega to marka z potężnym bagażem historii. Przedsiębiorstwo powstało 120 lat temu.
  • W ofercie producenta znajdują się m.in. odpływy liniowe Viega, czyli rozwiązania słynące z wysokiej jakości.
  • Każdy oferowany przez Viega odpływ liniowy przechodzi wnikliwe testy wytrzymałości i podlega obowiązującym normom oraz przepisom.

Odpływ liniowy Viega i jego zalety

Co wyróżnia odpływ liniowy Viega? Oferta producenta jest bardzo bogata. Zawiera różne modele, które cechują elastyczny i łatwy montaż, a także stylowe wzornictwo będące ozdobą każdej łazienki. To niezawodne systemy warunkujące prawidłowe odprowadzanie wody ze strefy prysznica. Ich wykorzystanie wpływa na bezpieczeństwo tego obszaru oraz gwarantuje swobodę ruchów, a same rozwiązania są skonstruowane tak, że zapewniają wytrzymałość na obciążenia. Odwodnienie liniowe Viega dodatkowo jest łatwe w instalacji i stwarza możliwość ulokowania w każdym miejscu, co daje jeszcze większą elastyczność adaptacji tej powierzchni. Zaletą mechanizmu jest również sprawne czyszczenie. Mimo ukrycia większości elementów hydraulicznych system nie sprawia kłopotów z usuwaniem brudu. To dzięki specjalnej budowie, która została tak zaprojektowana, aby ograniczyć do minimum występowanie szczelin i trudnodostępnych zakamarków.
 
  • Odwodnienia liniowe Viega dostępne są w różnych wzorach i rozmiarach. Dzięki temu można je dopasować do każdych warunków panujących w łazience.
  • Proponowane przez Viega odpływy liniowe są łatwe w montażu, wydajne oraz nie sprawiają problemów z czyszczeniem.
  • Konstrukcja produktów jest tak przemyślana, by nie tworzyć szczelin i trudnych zakamarków, w których osadzają się zanieczyszczenia.

Odwodnienie liniowe Viega pod kątem estetycznym

Choć oferowane przez Viega odpływy liniowe będą dyskretnym uzupełnieniem strefy mycia, to nie znaczy, że nie będą w ogóle zauważalne i należy pominąć kwestie ich wyglądu. Produkty wyróżnia prosty i bezpretensjonalny sznyt, który łatwo dopasować do każdego wystroju – od nowoczesnego (pełnego zredukowanego designu) po bardziej nieszablonowe nurty, takie jak modern classic, boho czy rustykalny. Modne ruszty Viega dostępne są w wielu kolorystycznych wykończeniach do wyboru, przez co można bez przeszkód dobrać je do użytej armatury, tworząc w ten sposób harmonijną strefę kąpieli. Ta jedna z wielu zalet, jaka cechuje odwodnienie liniowe podłogowe Viega, została doceniona przez światowe jury, które przyznało marce nagrody w kategoriach designu. Odpływy liniowe Viega mają na swoim koncie tytuły Red Dot Design Award, German Design Award, Good Design czy Design Plus, co świadczy o tym, że to najlepsza sanitarna kompilacja stylu oraz funkcjonalności.
 
  • Odwodnienie liniowe prysznicowe Viega wyróżnia bezpretensjonalny, purystyczny design, który daje wiele możliwości stylistycznych.
  • Mechanizmy odprowadzania wody dostępne są w wielu kolorach, które łatwo dopasować do stosowanej we wnętrzu armatury.
  • Odpływy liniowe Viega niejednokrotnie zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami w dziedzinie designu, w tym Red Dot Design Award.
  • Oferowane przez Viega odpływy prysznicowe liniowe to połączenie funkcjonalności i designu.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk