Viega Syfony Wannowe

Cofnij do: Wanny
Strona:
Filtry
Strona:


Viega syfon wannowy oznacza niezawodność

Viega syfon wannowy to trwały i niezawodny zestaw, który gwarantuje ogromną wygodę, szczelność i łatwość montażu w każdej łazience. Syfon do wanny Viega to model, który pomimo upływu czasu zachowuje swoje poprawne działanie. Większość elementów zestawu w oferowanych przez nasz sklep internetowy produktach, jakimi są Viega syfony wannowe, wykonana jest z wysokowytrzymałego materiału. Charakteryzuje się on bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmiany temperatury i wilgoć. Syfon Viega wannowy sprawdzi się w połączeniu z różnymi modelami wanny, których odpływ znajduje się nie tylko przy krawędzi, ale też ulokowany jest na środku lub znacznie dalej niż krawędź.

  • Syfony wannowe Viega to niezawodny wyrób, który działa bezawaryjnie przez wiele lat.
  • Funkcjonalny syfon wannowy Viega najczęściej wykonany jest z trwałego materiału.
  • Nowoczesne syfony do wanny Viega to produkty uniwersalne, pasujące do większości wanien dostępnych na rynku.

Syfony wannowe Viega i ich zalety

Viega syfon wannowy to niezbędny element wyposażenia łazienki. To produkt praktyczny i trwały! Syfon do wanny Viega wykorzystywany jest do podłączenia wanny z wewnętrzną instalacją kanalizacyjną. Poszczególne wyroby mogą się różnić nie tylko kształtem, ale też wielkością i budową. Wśród dostępnych produktów, jakimi są syfony do wanny Viega, znajdują się zestawy zawierające pokrętło i korek do zaworu między innymi w czarnym lub klasyczny chromowanym kolorze. Specyficzna budowa polecanego przez sklep Łazienkarium.pl wyrobu sprawia, że po każdym odkręceniu wody, niewielka ilość cieczy pozostaje w specjalnie wyprofilowanym zagłębieniu. Tworzący się korek wodny uniemożliwia przenikanie nieprzyjemnych zapachów oraz gazów z kanalizacji do pomieszczenia. Oprócz korka syfon wannowy Viega posiada także sito przelewowe. Chroni ono przed zalaniem mieszkania.

  • Syfon wannowy Viega jest niezbędny, gdy w łazience ulokowana jest wanna.
  • Viega syfony wannowe wykorzystywane są do podłączenia wanny z wewnętrzną instalacją kanalizacyjną.
  • Syfon Viega wannowy często wyposażony jest w sito przelewowe, które chroni przed przepełnieniem się wanny.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk