Viega przyciski spłukujące – przegląd najciekawszych modeli

(1 głos)
najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for More przyciski spłukujące

Przycisk spłukujący, czyli element uruchamiający strumień w WC, to ważny detal każdej łazienkowej aranżacji. Niby nie zajmuje wiele miejsca, a jednak potrafi nadać charakter całości. To dlatego warto dopasować go zarówno do ogólnego klimatu wystroju, jak i elementów takich jak baterie umywalkowe, wykończenia kabiny prysznicowej czy nawet płytki. W tej kategorii także panują trendy, a ciekawy design często łączy się z funkcjonalnością, dlatego spośród wielu możliwości wybraliśmy kilka najlepszych modeli marki Viega.

Viega Prevista Visign for Style 20, czyli siła detali

Idealna matowa czerń istnieje! To ta z palety Viega i przycisków Viega Visign Prevista for Style 20. Magnetyzujący kolor przykuwa uwagę głębią i doskonale podkreśla kontury dwóch przycisków uruchamiających o okrągłym kształcie. Mechanizm jest połączeniem nowoczesności z klasyką i świetnie wpisuje się w bieżące trendy nawiązujące do stosowania subtelnych form. Dzięki temu przycisk Viega Prevista Visign for Style 20 sprawdzi się nie tylko w typowych minimalistycznych realizacjach, lecz także tych, w których czuć nieco organiczny sznyt.

Przycisk Viega Prevista Visign for Style 20 wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które odporne jest na codzienną eksploatację. Rozwiązanie prócz matowej czerni dostępne jest w wersji matowej stali oraz dwóch uniwersalnych odcieniach: bieli i chromu. Warto podkreślić, że czarna matowa opcja perfekcyjnie współgra z bateriami marki hansgrohe.

Link do Produktu: Viega Prevista Visign for Style 20 Przycisk spłukujący WC czarny mat 796389

Link do Serii: Viega Prevista Visign for Style 20

viega przycisk do wc, viega prevista visign for more, przycisk do wc viega
Czarny przycisk spłukujący Viega Prevista Visign for More

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for More 21 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

Viega Prevista Visign for More 202 i niebanalna forma

Znudzeni sanitarną klasyką w dziedzinie przycisków spłukujących? Ta kategoria nie lubi monotonii, o czym świadczy przycisk Viega Prevista Visign for More 202. Napisać, że to rozwiązanie jest oryginalne to mało! Ten efektowny design zdecydowanie wyróżni się na tle łazienki – czy to nowoczesnej, czy organicznej, skandynawskiej, a nawet tej klasycznej. Odstająca „gałka”, która obsługiwana jest poprzez przekręcenie, a nie dotknięcie, to jednak niejedyny atut propozycji od Viega. System jest dodatkowo wyposażony oświetlenie LED, które powoduje, że całość wygląda imponująco.

Przycisk Viega Prevista Visign for More 202 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Każda z nich robi wrażenie! To elegancki biały połysk, ponadczasowy chrom, a także szlachetne złoto, które pasować będzie do aranżacji z domieszką ekstrawaganckiego polotu. Co jeszcze wyróżnia ten mechanizm? System posiada funkcję higieny, a także pozwala na dwie objętości spłukiwania; fabryczne częściowe na poziomie 3 l oraz duże (6 l).

Link do Produktu: Viega Prevista Visign for More 202 Przycisk spłukujący WC chrom 773465

Link do Serii: Viega Prevista Visign for More 202

przyciski spłukujące viega, przyciski wc viega
Przycisk WC Viega Prevista Visign for More

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for More 202 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

Viega Prevista Visign for More 204 – minimalizm górą!

Minimalizm jest w modzie, a na jego filarach wzorowany był przycisk spłukujący Viega Prevista Visign for More 204. Co wyróżnia ten model? Ciekawa forma, w której zastąpiono okrągłe przyciski podłużnymi listewkami. Wystarczy je delikatnie dotknąć, by uruchomić wir wody! Elementy zostały wykonane ze szczotkowanego metalu, co jednocześnie przesądza o ich wysokiej wytrzymałości i długowieczności. Rozwiązanie można dodatkowo wyróżnić poprzez zastosowanie ramki montażowej z podświetleniem LED.

Wariant Viega Prevista Visign for More 204 dostępny jest w kolorze stali nierdzewnej pozłacanej (na zamówienie) oraz w opcji polerowanej stali nierdzewnej, szczotkowanej stali nierdzewnej, matowej czarnej stali nierdzewnej lub połączeniu czarnej matowej stali nierdzewnej i metalu szczotkowanego.

Link do Produktu: Viega Prevista Visign for More 204 Przycisk spłukujący WC elektroniczny złoty 773700

Link do Serii: Viega Prevista Visign for More 204

przycisk elektroniczny do toalety, przycisk do toalety elektroniczny, viega przycisk elektroniczny
Viega Prevista Visign for More Przycisk spłukujący do WC elektroniczny

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for More 204 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

Viega Prevista Visign for Style 24, czyli surowa geometria

Proste linie, idealna symetria i stonowane kolory – tak w skrócie można określić jeden z ciekawszych modeli Viega, czyli przycisk uruchamiający Viega Prevista Visign for Style 24. Wyróżniają go dwa pionowo umieszczone klawisze ulokowane na środku płytki, które są odpowiedzialne za otwarcie strumienia pełnego i częściowego. Produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru, w tym w czerni, złocie czy stali nierdzewnej. Do wyboru jest także płytka dwukolorowa, na którą składają się czarny akryl oraz kolor stali nierdzewnej.

Link do Produktu: Viega Prevista Visign for Style 24 Przycisk spłukujący WC stal szczotkowana 773298

Link do Serii: Viega Prevista Visign for Style 24

przycisk do toalety, przycisk spłukujący do toalety, przycisk do spłukiwania toalety
Viega Prevista Visign for Style 24 Przycisk do WC

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for Style 23 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

Viega Prevista Visign for Public 12 do łazienek publicznych i nie tylko

Czy w publicznych toaletach design jest ważny? Tak! To dlatego do stylowych łazienek tego typu warto wybrać przycisk uruchamiający Viega Prevista Visign for Public 12. Mechanizm oferuje bezdotykowe spłukiwanie na podczerwień, 2-objętościowy układ spłukujący (częściowy 3 l i całkowity 6 l), a także funkcję higieny. System jest dostępny w dwóch wykończeniach kolorystycznych: uniwersalnej błyszczącej bieli, a także szczotkowanej stali nierdzewnej.

Link do Produktu: Viega Prevista Visign for Public 12 Przycisk spłukujący WC bezdotykowy biały 774387

Link do Serii: Viega Prevista Visign for Public 12

bezdotykowy przycisk do wc, przycisk do wc bezdotykowy, bezdotykowy przycisk spłukujący wc
Bezdotykowy przycisk do WC Viega Prevista Visign for More

Viega Prevista Visign for Style 23 – bez dotyku, bez bakterii

W łazienkach coraz częściej stawia się na systemy bezdotykowe. W tej kategorii dominują baterie umywalkowe oraz przyciski spłukujące. Ten trend nie dziwi nikogo! Dzięki temu w przestrzeni panują ład i porządek, a bakterie już się tak nie panoszą. Jaki więc bezdotykowy przycisk WC wybrać? Viega Prevista Visign for Style 23, który perfekcyjnie wtopi się w charakter pomieszczenia. Owalny podwójny klawisz, który jest jednocześnie ozdobą systemu, dyskretnie wtapia się w geometrię prostokątnej ramki. Rozwiązanie dostępne jest w wersji białej oraz chromowanej.

Obłości systemu Viega Prevista Visign for Style 23 doskonale korespondują z gorącymi trendami wnętrzarskimi! Mowa o najmodniejszych kierunkach urządzania takich jak japandi, organic czy modern cave. Obłości widoczne na powierzchni mechanizmu uruchamiającego strumień będą harmonizować z owalnymi formami aranżacji.

Link do Produktu: Viega Prevista Visign for Style 23 Przycisk spłukujący WC elektroniczny chrom 773076

Link do Serii: Viega Prevista Visign for Style 23

elektroniczny przycisk do wc, elektroniczny przycisk spłukujący wc, przycisk do wc elektroniczny
Viega Prevista Visign for More Przycisk spłukujący do WC elektroniczny

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for Style 23 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

Viega Prevista Visign for More 200 i piękno prostoty

Prostota obroni się sama, a wzory bazujące na mało skomplikowanych formach będą pasować do wszystkiego i co najważniejsze nigdy się nie nudzą. Tak jest przypadku propozycji Viega Prevista Visign for More 200. To dwuelementowy system pozbawiony niepotrzebnych dekoracji – czysta perfekcja! Można ją skutecznie wpasować w każdy wystrój; od nowoczesnego, po klasyczny czy nawet retro. Zaletą systemu jest także intuicyjna obsługa. Wystarczy spojrzeć na przycisk, by wiedzieć, które pole odpowiedzialne jest za uruchomienie strumienia o mniejszej objętości a które większej.

Jak sama nazwa wskazuje, Viega Prevista Visign for More 200 to coś więcej niż praktyczność! To pełen wachlarz estetycznych zalet zamkniętych w postaci rozmaitych kolorystycznych wykończeń. Do wyboru są klasyczne wersje, a także rozwiązania znacznie bardziej intrygujące, jak np. odcień bejcowanego dębu. Jego drewniane wykończenie uzupełni klimat, w którym dominują naturalne wpływy.

W palecie kolorów Viega Prevista Visign for More 200 znajdują się drewno dąb bejcowany, a także czarne szkło i szkło białe, metalowy czarny mat, metalowy miedziany/złoty matowy oraz dostępny na zamówienie metal pozłacany.

Link do Produktu: Viega Prevista Visign for More 200 Przycisk spłukujący WC złoty 773632

Link do Serii: Viega Prevista Visign for More 200

złoty przycisk spłukujący viega, viega złoty przycisk spłukujący, złoty przycisk do spłukiwania wc
Viega Prevista Visign for More Złoty przycisk do WC

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for More 205 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for More 201 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

najlepszy przycisk do wc, najlepsze przyciski do wc, najlepszy przycisk spłukujący do wc
Viega Visign for More 205 przycisk spłukujący do WC podwieszanego

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia