Czarny syfon do brodzika i wanny od Viega, czyli detale o wielkim znaczeniu!

(1 głos)
viega multiplex czarny, czarna pokrywa syfonu, czarny syfon
Viega Multiplex Pokrywa syfonu w kolorze czarnym

Syfon – element ważny, o ile nie najważniejszy, jeśli chodzi o prawidłowe działanie instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazience. Jest konieczny w przypadku umywalki, ale też istotny, jeśli chodzi o montaż brodzika czy wanny. Podczas zakupów często skupiamy się na technicznych aspektach tego rozwiązania – i słusznie! Nie wolno jednak umniejszać względów estetycznych, bo widoczne elementy syfonu są odpowiedzialne za charakter łazienki.

Chrom kontra czerń

Pokrywa syfonu wannowego czy brodzikowego jest zwieńczeniem całego mechanizmu. Najczęściej w tej kategorii dominują chromowane rozwiązania, które wspólnie z armaturą o takim samym wykończeniu tworzą pasujący do siebie duet. Jednak wraz z popularnością czarnych detali w łazience, obecność chromowanych elementów nie jest już tak oczywista. Syfony wannowe i do brodzika dostępne są też w kolorze czarnym, co przesądza o stylowym zwieńczeniu wystroju.

Dlaczego czarny syfon do brodzika lub wanny? Bo jest modny, ciekawie wygląda i efektownie podkreśla charakter aranżacji – zwłaszcza tej, w której dominują nowoczesne, industrialne, skandynawskie czy minimalistyczne wpływy. Taki syfon będzie znakomitym uzupełnieniem łazienki, w której zastosujesz czarne baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe. Kolorystyka tego typu stanie się oryginalnym przełamaniem surowego, niekiedy już nudnego designu i będzie estetycznie współgrać z rozmaitymi motywami – począwszy od betonu, a skończywszy na marmurze, czerwonej cegle, kamieniu czy powierzchniach imitujących drewno.

viega tempoplex syfon, czarny syfon viega tempoplex, viega tempoplex czarny
Viega Tempoplex Syfon z czarną pokrywą

Najlepszy syfon

Odłóżmy na bok trendy i estetyczne wskazówki. Najważniejsze jest to, by syfon spełniał swoją funkcję, a do tego potrzeba wysokiej jakości. Decydując się na zakup produktów tego typu, nie ma co stawiać na nieznane marki – warto wybrać ofertę renomowanych producentów, którzy przykładają ogromną wagę do trwałości, solidności i odporności asortymentu. Należy do nich m.in. Viega.

Viega to firma, która działa na rynku od 1899 roku. Dziś jest jednym z liderów branży sanitarnej i produkuje niezbędne elementy instalacyjne w standardzie „made in Germany”. To oznacza długoletnie użytkowanie i jakość potwierdzoną liczbami zadowolonych i nowych Klientów. W ofercie marki znajdziesz syfony łazienkowe, stelaże podtynkowe, odpływy i wiele innych rozwiązań, które wpływają na satysfakcjonujące użytkowanie.

Jaki syfon brodzikowy czarny Viega wybrać? Do łazienki, w której występują ciemne elementy, dobierz zestaw, na który składa się wyjmowany syfon brodzikowy Viega Tempoplex oraz pokrywa w odcieniu czerni. Rozwiązanie sprawdzi się do płytkich brodzików z otworem odpływowym o średnicy 90 mm. Produkt wykonany jest z solidnego materiału, któremu nie będą straszne zarysowania i intensywna eksploatacja.

Najlepszy syfon wannowy Viega to z kolei Viega Multiplex, który zawiera w zestawie pokrywkę w odcieniu matowej czerni. Produkt sprawdzi się nawet w małej łazience! Wszystko z uwagi na jego płaskie wykonanie – do zamontowania rozwiązania potrzeba jedynie 33 mm wolnego miejsca z tyłu wanny.

syfon wannowy czarny, czarny syfon do wanny, wanna z czarnym syfonem
Viega Multiplex Syfon wannowy czarny

Idealne zwieńczenie

Pamiętaj, że czerń czerni nie jest równa – podobnie jak biel! Z czym więc połączyć czerń syfonów? Viega Czarne przyciski z serii Prevista, pokrętła syfonu wannowego, osłony syfonu brodzikowego idealnie uzupełniają się z kolorystyką rozwiązań marek Gessi, Dornbracht, Hansgrohe, a także Steinberg w wykończeniu matt black. Jeśli łazienka połączona jest z WC, możesz do całości dopasować przycisk spłukujący czarny Viega Prevista Visign for Style 20.

viega czarny przycisk do wc, czarny przycisk wc viega, viega przycisk wc czarny
Czarny przycisk WC Viega Prevista

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia