Toaleta myjąca – TOP 6 najlepszych propozycji. ⭐ Zobacz nasz ranking, opinie, cena!

(109 głosów)

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium

Większość z nasto pragmatycy – realnie oceniamy rzeczywistość. Liczymy się z tym, że czas ucieka nam przez palce, a pęd za zawodowym sukcesem i wieczna gonitwa sprawiają, że zwyczajne przyjemności spychamy na boczny tor. Cenimy wygodę, jaką dają innowacje – dzięki nim pozbywamy się uciążliwych obowiązków i możemy odpocząć po ciężkim dniu w pracy i lawinie zadań.

Brudne naczynia umyje zmywarka, wszędobylski kurz pochłonie mały robot jeżdżący po parkiecie, a zpomocą telefonu przygasimy światło i–z lampką wina w dłoni – złapiemy oddech. W łazience – poza wygodą i odprężeniem szukamy też większej higieny, więc coraz częstszym gościem jest toaleta myjąca.


Jak działa toaleta myjąca?

Bidet i miska WC w jednym, czyli toaleta myjąca, jest innowacyjnym rozwiązaniem zaproponowanymnie tylko tym, którzy borykają się z małym metrażem łazienki, gdzie umieszczenie tych dwóch osobnych sanitariatów graniczy z cudem. To również propozycja dla poszukujących higieny i komfortu w przestronnych pomieszczeniach oraz sposób na zwiększenie funkcjonalności wnętrza.

Estetyczny design rozwiązania sprawia, że modele – mimo ogromu technologicznych udogodnień – nie "psują" wystroju łazienki. Ukryte systemy i przemyślane wzornictwo sprawiają, że niemal w niczym nie różnią się od standardowego WC.

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium


Sedes z bidetem może być zestawem złożonym z osobnych elementów. Bardzo często na stronach sklepów internetowych (tak jak u nas :-)) lub w sklepach stacjonarnych znajdziecie gotowe połączenia w korzystnych cenach. Możecie też sami pokusić się o tworzenie idealnego duetu. Wówczas kupujecie uniwersalną deskę myjącą (w naszych propozycjach to np. deska Duravit SensoWash, deska V&B ViClean oraz deska USPA Design) i kompletujecie ją z miską WC stojącą lub wiszącą, która będzie do niej pasować.

Drugą możliwością jest zakup gotowej Geberit AquaClean Sela, Grohe Sensia Arena oraz Laufen Cleanet Rivia) – bez konieczność parowania i szukania alternatyw, ale z ograniczonym polem do stylistycznych modyfikacji. Wszystko ma swoje plusy i minusy!

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium

Działanie toalety myjącej polega na scaleniu funkcji bidetu i miski WC w jednym, dzięki czemu możemy cieszyć się higieną, którą zapewnią podmywanie części intymnych oraz automatyczne obmywanie wnętrza misy po każdym użyciu, ograniczymy konieczność używania papieru toaletowego oraz zapewnimy sobie i bliskim komfort, jaki dają sterowanie pilotem, wolne opadanie deski czy programowanie ustawień.

W zależności od stopnia zaawansowania technologii konkretnego rozwiązaniaskorzystamy np. z funkcji podgrzewania deski, usuwania nieprzyjemnych zapachów, odkamieniania, regulowania strumienia wody czy podświetlania muszli nocą, by bez potrzeby uruchamiania głównego źródła światła, dorzeć dotoalety.

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium

Miska WC Duravit ME by Starck i deska myjąca SensoWash®

W naszym rankingu znalazła się deska sedesowa z funkcją mycia Duravit SensoWash® z miską WC Duravit ME by Starck – zestaw dostępny jest na naszej stronie.

Jeśli nie jesteście przekonani do tej konkretnej muszli, możecie również zakupić samą deskę i połączyć z miskami z innych serii min. WC Darling New, Duravit DuraStyle, Duravit Happy D.2, Duravit Starck 2 i Starck 3 oraz Duravit P3 Comforts.


Dużym atutem zaproponowanego zestawu są ukryte przyłącza wody i prądu, przez co urządzenie prezentuje się bardzo estetycznie.

System może być sterowany za pomocą pilota lub specjalnego panelu, a wśród dostępnych funkcji znajdują się m.in.: automatyczne podnoszenie i opuszczanie pokrywy, mycie tylne, mycie komfort z opcjonalnym masażem pulsacyjnym, delikatne mycie lady, suszenie ciepłym powietrzem, podgrzewanie deski, regulacja temperatury wody, powietrza, ciśnienia oraz położenia dysz, ustawianie profili Użytkownika, a także podświetlanie.

Miska WC Duravit ME by Starck i deska myjąca SensoWash®:

 • To ciekawe połączenie nowoczesnego designu i zaawansowanej technologii dostępne w ofercie niemieckiej marki Duravit.
 • Funkcjonalne deski myjące SensoWash® moga być również połączone z innymi muszlami klozetowymi Duravit, np. Duravit Darling New czy Duravit DuraStyle.
 • Funkcjami SensoWash® steruje się za pomocą pilota lub poprzez specjalny panel sterowania.
 • Dostępne funkcje to m.in. automatyczne podnoszenie, mycie tylne, podgrzewanie deski czy suszenie ciepłym powietrzem.
 • Deska daje także możliwość regulacji indywidualnych parametrów jak np. temperatury wody.

Link do Produktu: Duravit Me by Starck SensoWash Slim z deską myjącą 631000002004300

Link do Serii: Duravit Me by Starck

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium Duravit SensoWash
Duravit me by starck Miska WC

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium Duravit SensoWash


Miska WC z funkcją mycia Geberit AquaClean Tuma

Geberit AquaClean Tuma należy do rodziny toalet myjących marki Geberit. Znajdują się w niej także: toaleta myjąca Geberit AquaClean 4000, Geberit AquaClean 5000, Geberit AquaClean 8000plus.

Więcej o poszczególnych rozwiązaniach dowiedziecie się na naszym blogu, we wpisie: Toaleta myjąca Geberit AquaClean – Sprawdź zalety, opinie i zdjęcia.

Nasza propozycja, Geberit AquaClean Tuma, to stylowe urządzenie– zaprojektowane przez Mattea Thuna – któreza sprawą dyskretnego wzornictwawyglądem nie odbiega od tradycyjnych wariantów

Toaleta myjąca Geberit została wyposażona w technologię natrysku WhirlSpray, a dzięki zdalnemu sterowaniu za pomocą pilota możecie wybierać aż z 5 poziomów ciśnienia.

System posiada czujnik wykrywający Użytkownika oraz został wzbogacony w tryb oszczędzania energii, nie posiada ogrzewanej deski sedesowej oraz funkcji delikatnego mycia dla pań czy suszenia ciepłym powietrzem.

Plusem jes
t funkcja Quick-Relase, która pozwala łatwo wypiąć deskę i umyć strefę narażoną na występowanie zabrudzeń.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma:

 • To jedna z innowacyjnych propozycji z rodziny toalet myjących marki Geberit.
 • Miskę wyróżnia czysty, minimalistyczny design, a efekt ten potęguje system ukrytego montażu.
 • Toaleta myjąca wyposażona jest w szereg praktycznych funkcji, zapewniających 100% higieny. To np. czujnik wykrywający Użytkownika czy Quick-Relase, czyli system łatwego wypinania deski w celu dokładnego mycia.
 • Geberit AquaClean Sela to produkt wzbogacony o unikatową technologią natrysku WhirlSpray, który pozwala na regulację parametrów takich jak m.in. ciśnienie wody.
 • Funkcjami Geberit AquaClean Tuma steruje się za pomocą pilota.

Link do Produktu: Geberit AquaClean Tuma Classic 146.092.11.1

Link do Serii: Geberit AquaClean Tuma

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium Geberit AquaClean Sela
Geberit AquaClean Tuma Miska WC

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium Geberit AquaClean Sela

Toaleta Villeroy&Boch Subway 2.0 i deska myjąca ViClean

To kolejny zestaw dostępny na naszej stronie. Deska myjąca Villeroy&Boch ViClean, pasuje do miski ustępowej V&B Subway 2.0, a jeśli nie odpowiada Wam jej design, możecie ją skompletować z muszlą o tej samej nazwie – ViClean.

Jeśli chodzi o stylto bardzo uniwersalne rozwiązanie – odpowie zarówno na potrzeby nowoczesnego designu, gdzie rządzi surowy wystrój, jak i klasycznego stylu, który tętni ciepłem i harmonią.

Deska z bidetem V&B ViClean dostępna jest w dwóch wersjach – ViClean-L oraz ViClean-U+. Obywa warianty – sterowane za pomocą pilota – wyposażono w funkcje: mycia tylnego, mycia damskiego, mycia strumieniem pulsacyjnym lub oscylacyjnym oraz systemy cichego zamykania i otwierania deski, oświetlenia nocnego, możliwości tworzenia profili Użytkownika.

Rozwiązania wzbogacone są też w dysze z funkcją samooczyszczenia, a tym co je różni jest np. ilość stopni regulacji temperatury wody, strumienia i położenia dyszy – w wariancie L jest ich 3, a w U+ 5.

WC Villeroy & Boch Subway 2.0 z deską myjącą ViClean:

 • To połączenie nowoczesnego wzornictwa, które będzie pasować do łazienki niemal w każdym stylu.
 • Deska myjąca ViClean pasuje także do miski WC Villeroy & Boch ViClean.
 • Deska Villeroy & Boch ViClean dostępna jest w dwóch wersjach: ViClean-L oraz ViClean-U +.
 • Warianty te różnią od siebie ilością stopni regulacji temperatury wody, strumienia i położenia dysz.
 • Deski myjące sterowane są za pomocą pilota.
 • Każda z desek Villeroy & Boch posiada funkcje takie jak: mycie damskie, mycie tylne, system cichego zamykania, oświetlenie nocne, strumienie pulsacyjny i oscylujący, dysze samoczyszczące.
Link do Produktu: Villeroy & Boch Vi Clean 2.0 5614r5r1 v02el401 v9901900

Link do Serii: Villeroy & Boch Subway 2.0

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium V&B ViClean
Villeroy & Boch Subway 2.0 toaleta Wisząca z deską myjącą

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium V&B ViClean

Muszla klozetowa z bidetem USPA Design

Deska myjąca USPA Design to uniwersalny produkt, który zapewni poczucie świeżości! Producent w swojej ofercie posiada cztery warianty (USPA 6035 z pilotem, USPA 7000, USPA 7035 orazUSPA 7235), a wymienione modele dostępne są w kształcie Standard, Komfort oraz Design.

USPA Design 7035 pasuje m.in. do miski WC wiszącej z oferty marek Catalno Zero czy Villeroy&Boch Subway 2.0 bez rantu.

USPA Design skompletujemy też z WC stojącym Kerasan Flo 52. Więcej dopasowań oraz konkretne numery produktów znajdziecie na stronie producenta.

Sedes z bidetem USPA Design wyposażona jest w panel boczny (nie posiada pilota zdalnego), za pomocą którego możemy regulować temperaturę wody w trzech zakresach, sterować poziomem położenia dysz i modulować intensywność strumienia.

Produkt posiada funkcję mycia damskiego, tylnego z regulowanym natryskiem oraz specjalnego mycia dla dzieci i pulsacji TURBO. Deska jest podgrzewana, pozwala na delikatne suszenie ciepłym powietrzem o wybranym zakresie, a także wyposażona jest w mechanizm wolnegoopadania czy hybrydowy system podgrzewania wody.

Deska myjąca USPA Design:

 • Uniwersalna deska myjąca, która pasuje do misek WC USPA. Poszczególne warianty można także skompletować z sedesem Catalano czy Villeroy & Boch. Wykaz możliwych dopasowań znajduje się na stronie producenta.
 • Deska myjąca USPA Design dostępna jest w czterech wariantach i trzech kształtach.
 • Sedes z bidetem USPA sterowany jest za pomocą przycisków na panelu bocznym.
 • Funkcje USPA Design to m.in.: regulacja temperatury, sterowanie położeniem dysz, intensywność strumienia, mycie damskie, specjalne mycie dla dzieci i mycie TURBO.
 • Deska myjąca USPA Design jest podgrzewana, posiada także system wolnego opadania.

Link do Produktu: USPA Design Deska sedesowa automatyczna myjąca z funkcją bidetu, biała 7235U

Link do Serii: USPA Design

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium USPA Design
Uspa Design muszla klozetowa z bidetem

Grohe Sensia Arena

Grohe Sensia Arena to toaleta podwieszana, która podkreśli nowoczesny szyk łazienki urządzonej zgodnie ze współczesnym trendem. Innowacja, wygoda i komfort, nierozerwalnie połączone z pięknym wzornictwem, pozwalają osiągnąć doskonały stylistyczny rezultat.

Miska i bidet w jednym marki Grohe
wyróżnia się delikatnym i opływowym kształtem. Wśród zalet urządzenia wymienić można możliwość podświetlania wewnętrznego oraz zewnętrznego, wbudowany czujnik ruchu oraz funkcję usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Technologia SpeedClean od Grohe – zastosowana w rozwiązaniu Grohe Sensia Arena – oferuje duży wybór natrysków: tylny, oscylujący, pulsacyjny oraz delikatny przeznaczony dla kobiet.

Dzięki systemowi spłukiwania PowerFlush woda dokładnie obmywa wnętrze misy, gwarantując higienę w strefie toalety, a możliwość regulacji temperatury powietrza oraz intensywności natrysku zapewniają uzyskanie optymalnych, komfortowych warunków dla Użytkownika.

Atutem Grohe jest również możliwość obsługi za pomocą aplikacji na telefonie.

Podwieszana toaleta myjąca Grohe Sensia Arena:

 • Toaleta myjąca Grohe Sensia Arena to kompilacja nowoczesnego designu z łagodnością opływowych form.
 • Miska wyposażona jest w nowatorską technologię SpeedClean z wieloma rodzajami natrysków – od tylnego czy oscylującego, po damski i pulsacyjny.
 • Praktyczne funkcje Grohe Sensia Arena to np. podświetlanie, czujnik ruchu, usuwanie nieprzyjemnych zapachów czy regulacja temperatur powietrza i intensywności natrysku.
 • Grohe Sensia Arena wyposażona jest w system efektywnego spłukiwania PowerFlush.
 • Dodatkową funkcją toalety myjącej jest również możliwość zdalnego ustawiania parametrów poprzez telefon.

Link do Produktu: Grohe Sensia Arena Toaleta myjąca 39354sh1

Link do Serii: Grohe Sensia Arena

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium Grohe Sensia Arena
Grohe sensia arena miska wc i bidet


Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium Grohe Sensia Arena

Ubikacja z bidetem Laufen Cleanet Rivia

Sedes z funkcją bidetu Laufen Cleanet Rivia jest ciekawą propozycją szwajcarskich inżynierów, którzy scalili główne kierunki wnętrzarskie ze zdobyczami najnowszych technologii, wskutek czego łazienka dostarcza ogromu estetycznych i praktycznych atrybutów.

Minimalistyczne wzornictwo wkomponuje się w nowoczesny, jak i klasyczny wystrój, a starannie przemyślane rozwiązania pozwolą na intuicyjną obsługę za pomocą pilota oraz panelu bocznego.

Toaleta jest wyposażona w funkcję automatycznego czyszczenia powietrza z filtrem węglowym, automatycznego czyszczenia przed i po użyciu, czyszczenia termicznego oraz system usuwania kamienia.

Muszla klozetowa z bidetem Laufen Cleanet Rivia umożliwia programowanie do czterech profili Użytkowników i wybór strumieni: silnego, delikatnego oraz specjalnego dla kobiet.

Model wyposażono także w kontrolkę LED, która podświetli miskę nocą i ułatwi korzystanie z toalety, a deskę sedesową – wykonaną w Duroplastu – cechuje system wolnego opadania, a także możliwość szybkiego i łatwego zdejmowania w celu usunięcia brudu oraz zanieczyszczeń znajdujących się na jej powierzchni.

Sedes z bidetem Laufen Cleanet Rivia:

 • Toaleta myjąca Laufen to scalenie nowoczesnych trendów projektowania; minimalizmu i naturalności.
 • Funkcjami miski myjącej Laufen Cleanet Rivia steruje się za pomocą pilota lub panelu bocznego.
 • Toalety Laufen oferują kilka rodzajów strumienia do wyboru i funkcje mycia dla kobiet. Są też podświetlane, co ułatwia korzystanie z nich nocą.
 • Praktyczne zalety Laufen Cleanet Rivia to m.in.: automatyczne oczyszczanie powietrzem, czyszczenie przed i po każdym użyciu czy system usuwania kamienia.
 • Częścią toalety Laufen Cleanet Rivia jest deska sedesowa z systemem wolnego opadania. Jest ona wykonana z duroplastu, czyli wytrzymałego i solidnego materiału. Jej zaletą jest także możliwość szybkiego wypinania.

Link do produktu: Laufen Cleanet Riva H8206914000001

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium LAUFEN Cleanet Rivia
Laufen Cleanet Rivia Miska WC z bidetem

Toalety myjące – Sedes z bidetem. muszla klozetowa z bidetem – ranking: Lazienkarium LAUFEN Cleanet Rivia

Elektroniczny bidet WC – Biobidet USPA BB1000 i BB800

BioBidety łączą praktyczność z designem, dając maksymalny poziom komfortu po każdym skorzystaniu z WC. Te technologicznie zaawansowane urządzenia to propozycje, które ułatwią codzienność osobom starszym, pomogą zachować higienę kobietom, a także zagwarantują wygodę oraz czystość mężczyznom i dzieciom. Automatyczne deski myjące BioBidet montuje się na miskach kompaktowych – ich montaż jest prosty i szybki, nie wymaga nawet pomocy hydraulika!

Tym, co wyróżnia BioBidet SUPREME BB-100, jest czytelny panel sterowania w języku polskim, który pomaga w obsłudze programów, takich jak mycie intymne, higiena intymna kobiet czy suszenie ciepłym powietrzem.

Użytkownicy mogą również korzystać z opcji silnego strumienia lewatywngo.

Poza tymi podstawowymi udogodnieniami BioBidet Uspa SUPREME 1000 zapewnia również funkcję podgrzewania deski. Produkt wykonany jest z antybakteryjnych materiałów, posiada czujnik zajętości, a także aktywny węglowy filtr, który pochłania nieprzyjemne zapachy.

BioBidet PRESIGE BB-800 to także kompromis między modnym, purystycznym designem a użytecznością. Dowodem tego są trzy programy mycia i możliwość suszenia, ustawiane na nowoczesnym panelu sterowania. Użytkownicy automatycznej, antybakteryjnej deski mogą również regulować parametry takie jak: temperatura wody i deski czy ciśnienia.

Elektroniczny bidet BioBidet Uspa BB 1000 i BioBidet BB 800:

 • To deski sedesowe myjące kompatybilne z wieloma miskami WC.
 • Produkty łączą nowoczesny design z funkcjonalnością.
 • Funkcjami BioBidetu steruje się za pomocą intuicyjnego panelu sterowania.
 • Biobidety oferują udogodnienia, takie jak mycie intymne, mycie delikatne dla kobiet, suszenie ciepłym powietrze czy mycie lewatywne.
 • Biobidet BB 1000 wyposażony jest w czujnik zajętości, aktywny filtr węglowy czy tryb oszczędzania energii. Model dostępy jest w wariancie STANDARD oraz KOMFORT.

Link do Produktów: BioBidet BB 1000 i BioBidet BB 800
 
elektroniczny bidet, biobidet, bio bidet
BioBidet BB 1000 Supreme

Skomentuj

2 komentarzy

 • Bartek
  Tzw. kombajny są ładne ale faktycznie cena nadal jest kosmiczna. Warto jednak popatrzeć na deski myjące do samodzielnego montażu, które są zdecydowanie tańsze a ich zalety wcale nie odbiegają od "kombajnów". Zwłaszcza cenowo atrakcyjna wydaje się oferta desek biobidet.
 • Klaudyna007
  Znakomite rozwiązanie - myślę dla wszystkich. Czy to kobieta czy mężczyzna, dziecko czy ososba starsza. Szkoda tylko że jeszcze cena nie dla wszystkich ;) Może jeszcze parę lat i każdy będzie mógł skorzystać z tego cudu techniki.

Rekomendacje i wyróżnienia