Duravit - P3 Comforts

(2 produkty)

Zobacz również:

Duravit P3 Comforts = maksymalizacja komfortu

Seria Duravit P3 Comforts to świeże spojrzenie na komfort – przyjemność, jaką daje kąpiel w wygodnej wannie, praktyczność związaną ze starannie przemyślanymi kształtami umywalki, higieniczność skrytą za innowacyjnym systemem WC oraz kompleksowość, która stwarza możliwości do aranżacji łazienki podporządkowanej potrzebom wszystkich domowników.

Koncepcja projektu biura Phoenix Design opiera się na optymalizacji funkcjonalności, przy jednoczesnym zapewnieniu zalet wizualnych. Dowodem na to są umywalki Duravit P3 Comforts, w których zastosowano designerską podwyższoną półkę na armaturę. Duża powierzchnia gwarantuje też przestrzeń do odkładania akcesoriów pielęgnacyjnych oraz kosmetyków i stanowi wyraźną granicę oddzielającą strefę suchą od mokrej. Produkty dostępne są w wielu rozmiarach, pozwalając na dopasowanie do pomieszczeń o różnym metrażu.

Na kolekcję Duravit P3 Comforts składają się również akrylowe wanny, czyli monolityczne formy występujące w wersji przyściennej oraz do zabudowy, które mogą być wzbogacone o systemy hydromasażu, miski WC Duravit Rimless® z innowacyjną technologią spłukiwania, która redukuje możliwość występowania bakterii i ogranicza zużycie wody, a także bidety oraz brodziki w trzech wersjach montażu (na równi z posadzką, wbudowane do połowy lub instalowane na podłodze). Powierzchnie prysznicowe zostały wykonane z nowatorskiego materiału DuraSolid®, dzięki czemu wykazują wysokie właściwości użytkowe.

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia