Duravit - Happy D.2

(98 produktów)
Dostępność: dostępny
(14 opinii)
735 zł
Dostępność: dostępny
(25 opinii)
1555 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1039 zł
Dostępność: dostępny
(8 opinii)
1376 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
1708 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2405 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1697 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1565 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
9757 zł

O producencie Happy D.2

Seria warunkująca szczęście. Kolekcja Happy D.2 Duravit to kontynuacja popularnej serii Happy D. Koncepcja uwzględniająca design, cieszący się sławą, wygodę jaką dają umywalki i wanny Duravit, wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność.

Łazienka wypełniona harmonią i uśmiechem. Łagodne zaokrąglone kształty, innowacyjne rozwiązania w postaci systemów hydromasażu i ogromna różnorodność sprawia, że seria Happy D. 2 pozwala cieszyć się każda chwilą podczas kąpieli.

Nieograniczone szczęście płynące ze strumienia pozwala celebrować każdy moment życia.


Zobacz również:

Duravit Happy D.2 dla fanów naturalnego piękna!

Zaokrąglone linie i płynne przejścia to znaki rozpoznawcze serii Duravit Happy D.2. Ta nieco klasyczna, a zarazem nowoczesna seria świetnie uzupełni wystrój łazienki, w której kluczowym elementem jest harmonia! Łagodne kształty w zamyśle biura projektowego sieger design mają urzeczywistniać kobiecą naturę łazienki i pozwalać na osiągnięcie pełnego odprężenia w towarzystwie przytulności.

Poza stylistycznym kompromisem subtelności i prostoty Duravit Happy D.2 to też różnorodność. Umywalki z kolekcji dostępne są w wielu wariantach meblowych z dedykowaną szafką lub stelażem, a także w postaci umywalki nablatowej, którą można wzbogacić o postument lub półpostument. To formy, które nadają aranżacji wrażenia lekkości, a tym samym wnoszą sporo swobody w kształtowaniu wystroju. W spójności z delikatnym klimatem serii powstały także meble łazienkowe Duravit Happy D.2, których elementem charakterystycznym jest tłoczona powierzchnia przypominającą lnianą fakturę.

Program meblowy uzupełniają szafki z lustrem oraz innowacyjnym system dźwiękowym, sterowanym za pomocą Bluetooth. Dalszą część przyjemności serwują wanny Duravit Happy D.2, które opcjonalnie można wyposażyć w systemy hydromasażu, natomiast praktyczną funkcję w kolekcji Duravit spełniają miski WC i bidety dostępne w wariancie wiszącym, tzw. back-to-wall oraz stojącym, z systemem wolnego opadania soft-close lub bez niego. Innowacją kolekcji jest też muszla klozetowa Rimless® bez rantu spłukującego. Jej zadaniami są zapewnienie maksymalnej higieny poprzez redukcję źródeł bakterii oraz ograniczenie wody podczas spłukiwania do nawet 4,5 l/s.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia