Duravit - Darling New

(47 produktów)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2235 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2521 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1943 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1910 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2009 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1585 zł

O producencie Darling New

Małe umywalki łazienkowe, ceramika wisząca, deski klozetowe z systemem wolnego opadania, miski toaletowe z innowacyjnymi rozwiązaniami - Sesnowash i powłoka Wondergliss to cechy serii Darling New.

Inspiracją do stworzenia kolejnej odsłony Darling od Duravit była filigranowość, nowoczesność połączona w ceramicznym wymiarze z lekkością i unikalnym konceptem. Seria Duravit Darling New to miraż światów w którym łączy się delikatność z siłą materii.

Ciekawe i nienagannie piękne elementy serii Darling New to doskonały wybór do łazienki, w której rządzi styl.


Zobacz również:

Duravit Darling New w łazience pełnej stylu

Umywalki, miski WC, bidety czy wanny Duravit Darling New to wstęp do łazienki, w której panują klasyka z nowoczesnością. Elementy serii – zaprojektowane przez członków biura sieger design – cechują owalne kształty, które będą uniwersalnym dopełnieniem wnętrza urządzonego w każdym nurcie. Rozwiązania sygnowane logo Duravit złagodzą surowy w odbiorze loftowy lub industrialny design, a także będą umiejętnie korespondować ze stylistyką skandynawską, retro czy nawet rustykalną. W obszernym portfolio Duravit Darling New znajdują się rozwiązania przeznaczone do każdej ze stref łazienki. Umywalka meblowa, stawiana czy wisząca zapewnią wygodę i dostateczną ilość miejsca, związaną z optymalną głębokością i starannie profilowaną niecką. Z kolei bidet stojący i wiszący, miski WC, WC kompakt będą wyrazem higieniczności w przestrzeni toalety. W ofercie Duravit Darling New dostępne są również muszle klozetowe dedykowane do deski SensoWash oraz warianty Rimless®, czyli modele pozbawione rantu wewnętrznego, pod którym mogłyby gromadzić się brud i zanieczyszczenia. Innowacyjne WC zostało wyposażone w nowatorski system spłukiwania, który wykazuje niskie zużycie wody oraz wysoką wydajność, związaną z eliminacją bakterii oraz zarazków. Kolekcja Duravit Darling New to też praktyczne i stylowe meble łazienkowe, (w tym szafki wiszące, kontener na kółkach, szafki podumywalkowe, szafki z lustrem, półki ścienne), lustra z oświetleniem oraz akrylowe wanny dostępne w wariancie narożnym, przyściennym, do zabudowy lub obudowy. Żeby spotęgować przyjemność podczas kąpieli, producent oferuje również wanny z hydromasażem.

Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia