Radaway Essenza New KDJ+S Drzwi prysznicowe uchylne 120x200 cm lewe 385024-01-01L

Radaway
Producent: Radaway
Seria: Essenza New
Kod: 3850240101L
Kolor:
Cena: 1972 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Kup taniej
Zamów rozmowę

Opis produktu Radaway Essenza New KDJ+S Drzwi prysznicowe uchylne 120x200 cm lewe 385024-01-01L


- Producent: Radaway
- Seria: Essenza New
- Model: KDJ+S
- Kod produktu: 385024-01-01L
- Kolor profili: Chrom
- Kolor szkła: Przezroczyste
- Szkło: Hartowane 6 mm z powłoką EasyClean®
- Wersja: Lewa
- Typ drzwi: Uchylne, ze ścianką stałą
- Montaż: Narożny, do ścianki bocznej
- Wysokość: 200 cm
- Szerokość A1: 120 cm
- Wymiar do osi szyby Y1: 114,8 cm
- Kupuj tylko w certyfikowanym sklepie internetowym
- EasyClean - Powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie
- System mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany
- Zawiasy zlicowane z taflą szkła – jednolita powierzchnia ułatwia czyszczenie kabiny
- Mechanizm unoszenia i opuszczania drzwi zapobiegający niszczeniu uszczelki i gwarantujący cichą i bezawaryjną pracę
- Eleganckie chromowane detale
- Listwa magnetyczna - zapewniająca szczelność kabiny
- Elastomerowe uszczelki - odporne na zmianę temperatury i wilgotności
- Możliwość montażu zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze

Opcje dodatkowe za dopłatą - o szczegóły zapytaj handlowca:
- Dostępne na wymiar, pod indywidualne zamówienie
- Profile pionowe oraz profil wspornika mogą zostać wykonane w technologii Chrome+
- Możliwość zamówienia w kilku wariantach szkła: UltraClear, Satinato, Grafitowe, Brązowe, Mirror
- Możliwość wykonania graweru na szkle
- Możliwość zamówienia bez listwy progowej
- Możliwość zamówienia wieszaka na ręcznik
- Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które powiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych
- Możliwość kompletowania z brodzikami z serii: Argos, Delos, Doros, Giaros, Kyntos, Laros, Siros, Teos, Zantos

*W celu skompletowania kabiny KDJ+S należy dodatkowo zamówić ściankę boczną S1

Do kompletowania z:
- Radaway Fuenta New/Essenza New S1 Ścianka boczna 70x200 cm 384048-01-01
- Radaway Fuenta New/Essenza New S1 Ścianka boczna 75x200 cm 384049-01-01
- Radaway Fuenta New/Essenza New S1 Ścianka boczna 80x200 cm 384051-01-01
- Radaway Fuenta New/Essenza New S1 Ścianka boczna 90x200 cm 384050-01-01
- Radaway Fuenta New/Essenza New S1 Ścianka boczna 100x200 cm 384052-01-01

Zestawy natynkowe polecane przez Łazienkarium.pl:


Jakie baterie prysznicowe będą najlepsze?
Jeśli idealny prysznic wybrany, teraz kolej na baterie natryskowe – pytanie tylko, jakie będą najlepsze? Podczas wyboru kieruj się jakością, funkcjonalnością oraz estetyką. Jakość odnosi się do materiału, z którego została wykonana armatura oraz zastosowanych komponentów, a przykładem dobrej praktyki sanitarnej pod tym względem są baterie Oras. To rozwiązania produkowane z mosiądzu, który jest odporny na przeciekanie i korozję. Ich sercem są głowice ceramiczne wykonane z tlenku gliny, który uznawany jest za trzecią pod względem trwałości substancję na świecie – dzięki temu armatura Oras określana jest jako długowieczna i sprosta próbie czasu. Funkcjonalność z kolei oznacza łatwe sprzątanie, mniejsze zużycie wody (np. w wyniku zastosowania funkcji EcoFlow Oras), a także zabezpieczenie przed oparzeniami – co szczególnie istotne w strefie prysznica. W tych obszarach egzamin zdadzą baterie i zestawy prysznicowe termostatyczne Oras, które wyposażone są w ogranicznik temperatury. Jego obecność eliminuje przepływ zbyt gorącego strumienia, co stanowi doskonałą ochronę przed oparzeniami. 
 
 • Kupując baterie prysznicowe, zwróć uwagę na ich jakość. Najlepsza armatura wykonana jest z solidnych materiałów i komponentów, np. mosiądz czy głowice ceramiczne.
 • Ważne, aby baterie były funkcjonalne. Na ten fakt wpływają zastosowanie perlatora czy funkcji ograniczających przepływ zbyt gorącego strumienia, np. poprzez ogranicznik temperatury w bateriach Oras.
 • Im bardziej innowacyjna armatura, tym większa wygoda. Zwróć uwagę na nowości rynkowe, w tym cyfrowe rączki natrysku Oras Hydractiva z funkcją Bluetooth®.

Oras zestawy prysznicowe - Łazienkarium.pl


Radaway EasyClean®, czyli jak łatwo wyczyścić kabinę prysznicową?

Marka Radaway dzięki EasyClean® czyli powłoce zabezpieczającej nanoszonej w trakcie obróbki – poprawia walory swoich wyrobów, przez co stają się one jednymi z najbardziej estetycznych i higienicznych produktów dostępnych na rynku. Polimerowa warstwa  zintegrowana z zawartym w szkle krzemem ogranicza rozwój bakterii i zarazków, a także zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń, dając trwałe efekty w postaci czystej i pozbawionej widocznych osadów tafli szkła. Dzieje się tak za sprawą właściwości hydrofobowych rozwiązania, dzięki którym krople nie utrzymują się na powierzchni kabiny, a spływają, zabierając po drodze brud. Obecność EasyClean® ogranicza konieczność czyszczenia szyby, a także pozwala cieszyć się produktem dłużej, niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań prysznicowych, w których woda oraz intensywna, codzienna eksploatacja wywierają niekorzystny wpływ na wygląd oraz właściwości użytkowe kabiny. Żeby wzmocnić cechy hydrofobowe powłoki, a tym samym wydłużyć funkcje EasyClean®, producent zaleca średnio co pół roku stosowanie środka EasyClean® Glass Protector. Do czyszczenia powłoki należy używać miękkich ściereczek, a po każdej kąpieli spłukać szkło wodą i usunąć z niego osady z mydła. Producent odradza wykorzystywania inwazyjnych detergentów, środków rozpuszczających oraz ścierających, które prowadzą do uszkodzenia powłoki. Kabina Radaway z EasyClean® to powierzchnia bez osadów, mniej bakterii i znacznie dłuższy cykl życia wyrobu! To inwestycja w łazienkę, w której szkło jest ozdobą przez długie lata!  

Powłoka EasyClean® to:

 • Powłoka zintegrowana ze szkłem w trakcie procesu obróbki,
 • Warstwa hydrofobowa ograniczająca przywieranie brudu i osadów z wody,
 • Powierzchnia ułatwiająca efektywne, szybsze sprzątnie i usuwanie zanieczyszczeń,
 • Maksymalne bezpieczeństwo i ograniczenie rozwoju bakterii.

Radaway Easy Clean Powłoka Ułatwiająca Czyszczenie Hydrofobowa Kabina z Powłoka - lazienkarium.pl


Cechy Radaway Essenza New

Kilka najistotniejszych cech serii Radaway Essenza New:

Radaway Essenza New Cechy serii technologie - lazienkarium.pl


Warianty szkła Radaway Essenza New

Poniżej przedstawiamy pełną listę wariantów szkła i profili serii Radaway Essenza New:

Radaway Essenza New Warianty Szkła i Profili - lazienkarium.pl


Opcje dodatkowe Radaway Essenza New

Dla serii Radaway Essenza New można dodatkowo zamówić następujące opcje:

Radaway Essenza New Opcje Dodatkowe dla Kabin - lazienkarium.pl


Lazienkarium – Certyfikowany Sprzedawca Radaway

Radaway – przedsiębiorstwo z polskimi korzeniami – swój sukces opiera na wysokiej jakości oferowanych rozwiązań i rzetelnej postawie biznesowej. Rok 2002, kiedy to świat łazienek ujrzał pierwsze kabiny prysznicowe sygnowane logo Radaway, stał się początkiem sanitarnej drogi dla marki, której drogowskazami są precyzja wykonania, rzetelność i budowanie trwałych, partnerskich relacji. Jako Certyfikowany Sprzedawca Radaway jesteśmy zobowiązani do implementacji założeń fabrykanta w zakres misji naszej działalności, a tym samym promujemy wartości, którymi kieruje się producent. Dbamy o wszechstronną wiedzę Handlowców, organizując cykliczne szkolenia asortymentowe. Zdobyty zasób informacji teoretycznych pozwala na rzetelną pomoc w zakresie doboru produktów komplementarnych oraz rozwianie wszelkich wątpliwości natury technicznej i stylistycznej związanych z zakupem produktów Radaway. Przyjazny kontakt, terminowa obsługa zamówienia, a także szybka weryfikacja ewentualnych reklamacji stanowią asumpt do dalszej wielowymiarowej kooperacji z marką Radaway. Gwarantujemy, że towar znajdujący się w naszej ofercie jest w 100% oryginalny, a naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta. 

Kupując u nas, zyskujesz: 

 • Szybką realizację zamówienia i reklamacji,
 • Tylko oryginalny asortyment,
 • Prawidłowy dobór produktów komplementarnych,
 • Atrakcyjne ceny i koszty dostaw.
 • Więcej informacji pod linkiem: Internetowy Partner Radaway - Gnsbud

Radaway Internetowy Partner Sklep Internetowy Dystrybutor Sprzedawca Salon Łazienkowy Dąbrowa Tarnowska Tarnów - lazienkarium.pl


Innowacje do strefy prysznica

Coraz częściej od baterii prysznicowych wymaga się nie tylko estetyki oraz realizacji podstawowych funkcji, jaką jest dostarczanie wody. Teraz liczą się też funkcjonalność, ekologiczne działanie, bezpieczeństwo i innowacyjność. To wszystko mają baterie i zestawy natryskowe Oras! Jeśli szukasz sposobu na obfitą dawkę wygody, wybierz system Esteta Wellfit, którego częścią jest bateria natryskowa oferująca kompleksowy zabieg hydroterapii możliwy dzięki trzem programom mycia: Regeneracji, Relaksu i Energii. Efektem tego, w zależności od potrzeb, rozluźnisz ciało, pobudzisz je lub zregenerujesz zmęczone mięśnie. Jeśli przyjemności chcesz połączyć z komfortem, najlepszym rozwiązaniem będzie z kolei cyfrowa rączka natrysku Oras Hydractiva Digital wyposażona w zasilany przepływem wody wyświetlacz oraz diody LED sygnalizujące użytkownikom, kiedy kąpiel jest za długa, a co za tym idzie – zużycie rośnie. Dzięki temu możesz na bieżąco kontrolować przepływ strumienia, nie przepłacać za wodę, a także być znacznie bardziej eko!
 • Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań, postaw na produkty do strefy prysznica od Oras i Keuco.
 • Znacznie więcej przyjemności zapewni system natrysku Oras Esteta Wellfit, który oferuje trzy, dobrane przez profesjonalistów, programy mycia. To zabieg hydroterapii, który, w zależności od potrzeb, zrelaksuje, pobudzi lub zregeneruje ciało i umysł.
 • Innowacyjnym rozwiązaniem jest także cyfrowa rączka natrysku Oras Hydractiva Digital z wyświetlaczem i diodami LED. Dzięki niej na bieżąco możesz monitorować zużycie wody!

Oras elektroniczna słuchawka prysznicowa


Warunki gwarancji na produkty Radaway

Marka Radaway oferuje 36 miesięcy gwarancji na zakupiony asortyment, a także zapewnia serwis pogwarancyjny, co jest doskonałym potwierdzeniem jakości wyrobu i świadomej postawy fabrykanta, a także stanowi przewagę konkurencyjną nad pozostałymi producentami branży, oferującymi 24 miesiące ochrony. Okres ten nie obejmuje wad powstałych z winy kupującego, co oznacza, że należy zachować wszelkie środki ostrożności podczas montażu produktu, a także przestrzegać zasad czyszczenia i pielęgnacji. Poza 3-letnim okresem gwarancyjnym marka Radaway jest organizatorem akcji: „Przedłużona gwarancja 3+2 lata”, przysługującej Klientom, którzy skorzystają z usługi montażu Certyfikowanego Instalatora Radaway. Listę instalatorów znajdziecie na stronie producenta. 60 miesięcy łącznej gwarancji objętej akcją promocyjną stanowi przypieczętowanie jakości i bezawaryjnej eksploatacji asortymentu Radaway. Podstawą rozpatrzenia gwarancji jest wykazanie dowodu zakupu, karty gwarancyjnej, a także – w przypadku „Przedłużona gwarancja 3+2 lata” – kuponu gwarancyjnego. Radaway to symbol nie tylko ponadczasowego wzornictwa, lecz także rzetelnego podejścia do Klienta!
 
Warunki gwarancji na produkty gwarancji:

 • 36 miesięcy (3 lata) na płyty oraz odpływy,
 • 36 miesięcy (3 lata) na kabiny i brodziki Radaway,
 • Dodatkowe 24 miesiące w ramach akcji „Przedłużona gwarancja 3+2 lata” – przeznaczone dla Klientów, którzy zdecydują się na montaż kabiny przez Certyfikowanego Instalatora. Listę monterów znajdziecie na stronie producenta.  

Radaway przedłużona gwarancja - lazienkarium.pl


„Kabiny Na Miarę” w ofercie Radaway

Radaway, by umożliwić Klientom stworzenie idealnego pomieszczenia bez względu na architektoniczne mankamenty, opracował program „Kabiny na Miarę”. Za pomocą konfiguratora, dostępnego na stronie producenta, można wykreować produkt uwzględniający zindywidualizowane potrzeby – począwszy od sposobu montażu rozwiązania, po wielkość, szerokość, wysokość czy rodzaj szkła. Aplikacja pozwala także nanieść szereg zmian na powstały w wyniku podanych parametrów rysunek techniczny. Dzięki temu uwzględnimy niestandardowe kryteria i zyskamy pewność, że model kabiny prysznicowej, drzwi wnękowych czy parawanu nawannowego będzie taki, jak sobie wymarzyliśmy. Konfigurator kabin Radaway może być też wykorzystany jako podstawa do wyceny rozwiązania. Wystarczy wysłać wygenerowany plik do nas, a my po przekalkulowaniu kosztów, niezwłocznie podamy ostateczną cenę towaru. Należy pamiętać jedynie, że czas oczekiwania na produkt jest nieco dłuższy i wynosi około dwóch tygodni, ponieważ jest to wyrób tworzony wyłącznie na nasze zindywidualizowane potrzeby. Kabina na wymiar Radaway to doskonała alternatywa dla wymagających i tych, którzy borykają się z przestrzenią trudną w aranżacji.

„Kabiny na Miarę” w ofercie Radaway to:

 • Możliwość zamówienia w pełni zindywidualizowanego produktu, dostosowanego do warunków architektonicznych,
 • Idealna alternatywa do małej łazienki w bloku lub przestrzeni pod skosami,
 • Pełne dopasowanie wyrobu do wymagań,
 • Realizacja ciekawych, niestandardowych projektów.

Radaway Kabiny - Salon Łazienkowy Dąbrowa Tarnowska Tarnów - lazienkarium.pl


Historia firmy Radaway

Marka Radaway od 2002 roku realizuje misję, której głównym założeniem jest „tworzyć rzeczy praktyczne, poprawiające komfort życia”. Swarzędz obok Poznania, gdzie do dziś znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, to miejscowość, w której zlokalizowane są także hale magazynowe i produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 18 000m2, innowacyjne magazyny wysokiego składowania surowców oraz hartownia szkła. Firma aktywnie włącza się w inicjatywy społeczne, ogłaszając konkursy dla młodych artystów (m.in. „ASPiruj, kreuj, GRAweruj” zorganizowany we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi) oraz dba o rozwój swoich pracowników, nieustannie podnosząc ich kompetencje, dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i forach. Radaway od wielu lat jest gościem prestiżowych targów branżowych na świecie m.in. CERSAIE w Bolonii,  ISH we Frankfurcie nad Menem, MosBuild w Moskwie, gdzie wspólnie z największymi przedstawicielami branży sanitarnej, promuje polskie produkty. Marka od wielu lat jest koneserem niebanalnego wzornictwa, które powstaje w oparciu o wykorzystanie nowatorskiej technologii i najlepszych komponentów. Radaway to wybór ludzi, którzy kochają piękno trwale zintegrowane z jakością.
 
Marka Radaway to:

 • Polski producent rozwiązań sanitarnych (kabin, odpływów, brodzików i płyt),
 • Firma, która działa na rynku od 2002 roku,
 • Organizator wielu akcji społecznych i uczestnik prestiżowych targów na światowym poziomie,
 • Symbol bezawaryjnej eksploatacji, wysokiej jakości i ponadczasowego wzornictwa.

Radaway historia firmy jak powstała - Salon Łazienkowy Dąbrowa Tarnowska Tarnów - lazienkarium.pl


Jakość według Radaway

Potwierdzeniem niedoścignionego wzornictwa i doskonałych walorów użytkowych produktów Radaway są certyfikaty renomowanych jednostek sprawdzających. Atesty Higieniczne wydane przez Zakład Higieny Środowiska stanowią dowód na to, że odpływy liniowe oraz kabiny natryskowe Radaway spełniają najwyższe wymogi sanitarne, a także będą gwarancją satysfakcji Kupującego oraz zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa ich Użytkowników. Serie produktowe Radaway charakteryzują również deklarowane właściwości użytkowe związane z długoletnią eksploatacją, czystością oraz odpornością na urazy mechaniczne. Wieloletnie doświadczenie w branży, podparte wiedzą oraz zapleczem złożonym z innowacyjnego parku maszynowego i własnego działu konstrukcyjnego, przyczyniły się do uzyskania przez producenta miana eksperta w dziedzinie rozwiązań prysznicowych. Ogromne know-how oraz chęć nieustannego rozwoju są filarami działalności obejmującej nie tylko teren polskiego, lecz także światowego rynku. Rozwiązania Radaway to umiejętność łączenia formy i funkcji dających niesamowitą przyjemność! 

Jakość według Radaway to:

 • Selekcja najlepszych komponentów i troska o każdy etap produkcji,
 • Rozbudowana sieć produkcyjna oraz własny dział konstrukcyjny,
 • Atesty Higieniczne wydane przez Zakład Higieny Środowiska,
 • Deklarowane właściwości użytkowe obejmujące trwałość, czystość i długoletnią eksploatację.

Radaway jakość firmy produkcji innowacyjność - Salon Łazienkowy Dąbrowa Tarnowska Tarnów - lazienkarium.pl


UltraClear® – szkło najlepsze z możliwych!

Szkło UltraClear® to alternatywa marki Radaway dla zwolenników purystycznego designu. W wyniku procesu produkcji bazującego na wykorzystaniu starannie dobranych materiałów produkty UltraClear® cechuje maksymalna przejrzystość oraz jasność, większa przepuszczalność światła, a także redukcja charakterystycznego zielonego odcienia, który występuje w rozwiązaniach ze szkła konwencjonalnego. Z uwagi na niską zawartość tlenków żelaza kabiny prysznicowe, parawany nawannowe i drzwi wnękowe Radaway – wytwarzane w technologii UltraClear® – znakomicie oddają barwy, wzmagają poczucie ascetycznej czystości i wiernie oddają swoje realne piękno. Dodatkowo potęgują wrażenie naturalności, co jest szczególnie ważne w łazienkach industrialnych, skandynawskich czy minimalistycznych. Fenomenalny połysk i transparentność szkła UltraClear® pozwala na perfekcyjną aranżację przestrzeni, pozbawionąUnlink technologicznych ograniczeń materiału. Rozwiązanie podlega dodatkowej opłacie i z przyczyn technicznych nie może być łączone z ochroną ShowerGuard®. Szkło UltraClear® to rozwiązanie dla koneserów mistrzowskiego wzornictwa i wyraz dbałości o każdy szczegół wystroju. Dzięki temu wnętrze zamienia się w kwintesencję elegancji z dozą designerskiego sznytu. 
 
Radaway UltraClear® to:

 • Wyraźnie jaśniejszy, przeźroczysty produkt pozbawiony zielonkawego odcienia,
 • Materiał o większej przepuszczalności światła i fenomenalnym połysku,
 • Rozwiązanie idealne do pokreślenia purystycznego, skandynawskiego, minimalistycznego czy industrialnego designu.
 
 

Radaway Ultra Clean technologia szkło - Salon Łazienkowy Dąbrowa Tarnowska Tarnów - lazienkarium.pl


Co to jest technologia Chrome+?

W łazience zazwyczaj gości chrom. Baterie łazienkowe, poręcze, uchwyty i elementy kabiny prysznicowej występują najczęściej w chromowanym, połyskującym odcieniu, gwarantując gustownie zaprojektowaną całość. Mimo uniwersalności surowca mogą jednak występować różnice odcienia pomiędzy poszczególnymi produktami, dlatego marka Radaway oferuje wykończenie Chrome+. To technologia, dzięki której profile pionowe i wsporniki fenomenalnie lśnią, a także znacznie ułatwiają dopasowanie armatury sanitarnej. Rozwiązanie występuje w standardzie w serii Arta oraz jako Chrome +. Opcja w pozostałych propozycjach producenta i podlega dodatkowej opłacie. W wykończeniu Chrome + można także zamówić stylowe wieszaki montowane do szyby oraz ściany stałej, co zapewni nie tyle estetyczny efekt, ile stanie się praktycznym niezbędnikiem w łazience. Wybierając warianty Chrome +, zyskamy pewność o pełnym, stylistycznym dopasowaniu i pozbędziemy się problemów z poszukiwaniem idealnych, chromowanych elementów. 

Radaway Chrome+ to:

 • Znacznie lepsze dopasowanie do armatury sanitarnej,
 • Wyraźnie większy połysk elementów chromowanych,
 • Bardziej elegancki design,
 • Technologia produkcji profili pionowych, profili wspornika oraz wieszaków Radaway,
 • Rozwiązanie opcjonalne, jedynie seria Arta posiada je w standardzie.

Radaway Chrom Plus + lazienkarium.pl


Odpływ liniowy – jaki wybrać? Który będzie najlepszy?


Montaż kabiny prysznicowej związany jest z szeregiem aspektów natury technicznej, począwszy od prawidłowej instalacji i przeprowadzenia hydroizolacji. Współcześnie odchodzi się od tradycyjnych rozwiązań wyposażonych w brodziki i standardowe kabiny prysznicowe, na rzecz stylowej i nowoczesnej kabiny typu walk-in, której nierozłącznymi elementami są odpływy liniowe montowane w posadzce. Odpływ liniowy cieszy się coraz większą popularnością z uwagi na przestronny efekt, jaki tworzy we wnętrzu łazienki oraz względy praktyczne związane z montażem, łatwiejszym utrzymaniem czystości oraz bezpieczeństwem, szczególnie w przypadku osób starszych i dzieci. Pośród dostępnych możliwości produktami godnymi uwagi są odpływy liniowe Lorac, Wiper, Tece oraz Viega zapewniające wysoką jakość wykonania oraz solidność. Innowacją na rynku są odpływ liniowy Viega Advantix Vario  – które można docinać na odpowiednią długość, nie martwiąc się o to czy wcześniej dobrze wymierzyliśmy przestrzeń pod prysznicem. Ten uniwersalny odpływ liniowy sprawdzi się przy montażu prysznica bez brodzika 80x80 90x90 120x80 cm czy podczas tworzenia strefy kąpielowej złożonej z kilku ścianek. Warianty dostępne w ofercie firmy Viega zapewniają szybki montaż i estetyczny wygląd. Dodatkowo, Viega Advantix Vario występuje jako odpływ liniowy niski, który wymaga jedynie 7 cm wkucia się w posadzkę, co jest doskonałą alternatywą nie tylko dla nowopowstałych łazienek, lecz także tych remontowanych. 
  1. Viega Advantix Vario odpłwy liniowy standardowy - głebokość zabudowy 95 mm.
2. Viega Advantix Vario odpłwy liniowy wersja niska (do płytkiej zabudowy / remontowa) - głebokość zabudowy 70 mm. Model do zastosowania w miejscach z ograniczoną możliwością wkucia w posadzkę np. w blokach i piętrach domu jednorodzinnego.
 

Odpłwy liniowy jaki wybrać? Odpływ Liniowy wymiary


Siedzisko prysznicowe sposobem na większą funkcjonalność


Jeśli chcesz urządzić funkcjonalną strefą mycia, wyposaż kabinę natryskową w siedzisko prysznicowe. Dla niepełnosprawnych oraz starszych to znaczące ułatwienie oraz sposób na wygodne obmycie ciała. Dla dorosłych i dzieci to recepta na podniesienie komfortu oraz bezpieczeństwo! Dzięki siedzisku przyjmiesz dogodną pozycję i zrelaksujesz się, z łatwością wydepilujesz nogi czy opłuczesz stopy.
Jeszcze do niedawna tego typu rozwiązania z reguły kojarzyły się z mało estetycznymi elementami, które mimo że pomagały podczas mycia, to też szpeciły pomieszczenie.

Obecnie siedzisko prysznicowe Ravak to część modnie zaaranżowanego lokum. Designerskim propozycjom producenta daleko do topornych czy niepraktycznych! Produkty nie zajmują wiele miejsca (zwłaszcza jeśli sięgniesz po siedzisko prysznicowe składane) i występują w bogatej gamie kolorów oraz wzorów, przez co można zainstalować je nie tylko w łazience, lecz także w przedpokoju, na balkonie czy garderobie!

Dlaczego siedzisko pod prysznic Ravak to dobry wybór?
 • Dzięki siedzisku usiądziesz wygodnie i umyjesz stopy albo zwyczajnie zrelaksujesz się podczas kąpieli.
 • To bezpieczne rozwiązanie – zwłaszcza w przypadku osób starszych i ograniczonych ruchowo. 
 • Siedzisko Ravak możesz zamontować wszędzie! To produkt, który wykorzystasz nie tylko w łazience, lecz także w przedpokoju czy nawet garderobie.
 • Dostępność wielu kolorów i wzorów w ofercie Ravak pozwala na wybór idealnego rozwiązania. Z łatwością znajdziesz model, który będzie pasował do wystroju pomieszczenia.
 • Producent oferuje m.in. siedzisko prysznicowe składane. Produkt po złożeniu zajmuje jedynie kilka centymetrów!

Siedzisko Ravak - krzesło składane pod prysznic


Aco stylowe odpływy liniowe

Wartymi uwagi rozwiązaniami są także odpływy liniowe ACO oraz wpusty prysznicowe producenta. To elementy wykonane ze stali nierdzewnej; odpornej na działanie środków czyszczących i odkażających, wytrzymałej na wysokie temperatury i intensywne użytkowanie, a także higienicznej. Produkty nie ładują się elektrostatycznie, co w praktyce oznacza, że nie przyciągają cząsteczek kurzu i zabrudzeń, zapewniając wysoki poziom czystości – zarówno jeśli chodzi o zanieczyszczenia, jak i bakterie. Ich zaletą jest również sprawny montaż. Z uwagi na to, że kanały te są w całości wstępnie zamontowane, ich instalacja przebiegnie szybko i bez zbędnych problemów. To wpływa także na znacznie wyższą wodoszczelność rozwiązania

Aco odpływ liniowy czarny

Essenza New
Nowoczesny
Drzwi uchylne, Z powłoką
Do ścianki bocznej
Chrom, Szkło przezroczyste, Z powłoką EasyClean
Świebodzin
45.00
120 cm
200 cm
Novellini Cleanit Środek czyszczący do kabiny prysznicowej, KITPUPV12
Dostępność: dostępny
(36 opinii)
73 zł
Radaway Fuenta New/Essenza New S1 Ścianka boczna 90x200 cm 384050-01-01
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1014 zł
Brak opinii na temat tego produktu.

Opinie o produkcie Radaway Essenza New KDJ+S Drzwi prysznicowe uchylne 120x200 cm lewe 385024-01-01L


Twoja ocena:

Napisz opinię na temat tego produktu:

Antyspam *Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
  Norks

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)

Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu. Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Paragon lub fakturę
- Dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”.

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty, które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. Dokumenty następnie zostaną podbite przez celnika stemplem numerycznym.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przesłanie pocztą lub kurierem na adres naszego biura GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, ostemplowanej dokumentacji zatwierdzonej przez Urząd Celny. Do 14 dni od otrzymania dokumentacji, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [ PLN ], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [ € ]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

Co gdy produkty są wysyłane kurierem?
W takiej sytuacji, nie musimy korygować żadnych faktur. Od razu wysyłamy fakturę z 0 Vatu, dzięki czemu nie zostanie naliczona opłata manipulacyjna. Produkty dostarczane są bezpośrednio na budowę, jedyne co musisz zrobić to podać nam adres dostawy oraz dane do faktury. Opcja dotyczy jedynie takich krajów jak: Szwajcaria, Norwegia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.  
 

 
   Norks
Tilbakebetaling av merverdiavgift‎ (mva.)

Hva man må gjøre for å få tilbake merverdiavgift?
Varer som ble kjøpt i vårt selskap skulle eksporteres intakt utenfor EU senest den siste dagen av den tredje måneden som kommer etter måneden da varer ble kjøpt.

Hvilke dokumenter er nødvendige?
For å gjøre det lettere for våre kunder, fullfører vi alltid all nødvendig dokumentasjon. Alle kunder som kjøper hos oss og kommer fra land utenfor EU får fra oss:

- kvittering eller faktura
- dokumentet "tilbakebetaling av merverdiavgift for reisende"

For å utstede dokumentet "tilbakebetaling av moms for reisende" på riktig måte, våre ansatte alltid ber om passnummer eller et annet numer til legitimasjonsdokument til en person som krysser den polske grensen.

Med disse dokumentene og bestilte varer, man må gå til en grenseovergang.

Men hva på grenseovergangen?
På grenseovergangen skulle de alle mottatte dokumentene vises. Riktigheten av personlige data til person som eksporterer assortiment og dokumentasjon av varer skal bli sjekket på tollkontor.

Hvordan ser tilbakebetaling av merverdiavgift‎ ut?
Etter å ha krysset grensen og fortollet varer, ber vi om å sende med post eller bud stemplet dokumentasjon som er godkjent av Tollvesenet, til adressen til vårt kontor: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Innen 14 dager etter mottak av dokumentasjon, skal vi gjøre en overføring (beløpet av merverdiavgift) til din bankkonto. Betaling benyttes ved overføringer i zloty (PLN) og på forespørsel – i euro (EUR).

På grunn av høye kostnader ved overføring til utlandet, skal vårt selskap belaste med behandlingsgebyr på 150 PLN, uavhengig av verdi av bestilte varer.

Vi vil gjerne invitere deg til å handle.

 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)
Що необхідно зробити, щоб отримати повернення ПДВ?
Куплений в нашій фірмі товар, необхідно в незіпсутому стані, вивезти за територію Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступному по місяцю, в котрим була здійснена покупка.

Які документи необхідні?
Для зручності наших клієнтів, ми завжди цілу необхідно документацію.
Підчас покупки, кожний Клієнт с країни, котра не входить в ЄС, отримає від нас:

- Чек або накладну;
- Документ «Повернення ПДВ для подорожуючих».

Щоб документ «Повернення ПДВ для подорожуючих» міг бути виставлени й правильно, працівники нашої фірми завжди просять подати номер паспорта чи іншого номеру і серії  документу, котрий посвідчує особу, яка перетинає  кордон з Польщею.
Вище представлені документи, а також з замовлений асортимент, необхідно ввести на митний кордон.
 
А що на митному кордоні?
На кордоні необхідно представити отримані документи, котрі  будуть провірені Митною службою на правильність даних особи, котра вивозить асортимент, а також на перевезений товар. Наступним кроком буде посвідчення документів митником нумеричним штампом. 

Як відбувається отримання заплаченого ПДВ?
Після перетину і оформлення товару, просимо переслати поштою або кур’єром на адресу нашого офісу GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, проштамповану документацію, затверджену Митною службою.

До 14 днів після отримання документації, буде здійснений банківський переказ суми ПДВ на вказаний Вами банківський рахунок. Банківський переказ здійснюється в польських злотих  [ PLN ], для Вашої зручності ми також виконуємо банківські перекази в євро [ € ].

Враховуючи високу вартість, пов’язану з закордонними банківськими переказами, наша фірма стягує оплату в високості 150 злотих, не залежно від вартості замовлених товарів. 

Що в випадку, якщо продукти будуть вислані кур’єрською службою?
В такій ситуації ми не мусимо змінювати ніяких накладних. Одразу виставляємо накладну з 0 ПДВ, завдяки чому не буде нарахована додаткова оплата в високості 150 злотих. Продукти будуть доставлені безпосередньо на будівельний майданчик, все, що Вам необхідно зробити, це вказати нам адресу поставки і реквізити для накладної. Цей варіант відноситься до таких країн, як Швейцарія та Норвегія.

Ласкаво просимо до здійснення покупок!
 

 
   Беларусь
Умовы вяртання падатку VAT для турыстаў з па- за Еўрапейскага Саюза (Ураіна, Беларусь, Расія, Швейцарыя, Нарвегія і г.д.).
Што трэба зрабіць, каб вярнуць падатак VAT?
Куплены ў нашай фірме прадукт трэба ў непарушаным стане вывезці па- за межы Еўрапейскага Саза не пазней як у апошні дзень трэцяга месяца, наступнага па месяцы ў каторым была зроблена пакупка.

Якія дакументы патрэбныя?
Для зручнасці нашых кліентаў мы заўсёды прыкладаем да пакупкі ўсе неабходныя дакументы.
Пры пакупцы кожны кліент з краіны, каторая не ўваходзіць у ЕС атрымлівае ад нас: 

- Чэк або фактуру;
- Дакумент "Вяртанне VAT для турыстаў".

Для таго, каб дакумент "Вяртанне VAT для турыстаў» быў складзены правільна, нашым супрацоўнікам будзе патрэбны Ваш нумар пашпарту альбо іншага дакумента, які падцвярджае асобу, каторая перасякае мяжу Польшчы. 
З вышэй пададзенымі дакументамі, а таксама з заказаным асартыментам, Вам наабходна накіроўвацца да памежнага пераходу. 

А што на мяжы? 
На мяжы трэба прадставіць атрыманыя ад нас дакументы, каторыя будуць правератыя мытнай службай на прыкмету правільнасці дадзеных асобы, каторая вывозіць пакупку, а таксама асартыменту, каторы дадзеная асоба вывозіць. Пасля чаго на дакументах мытная служба паставіць нумарную пячатку аб праходжанні мытні. 

Як адбываецца вяртанне заплачанага падатку VAT? 
Пасля перасячэння мяжы і мытнаму афармленню тавараў, калі ласка, адпраўце па пошце ці кур'ерам на адрас нашага офіса GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, дакумент адзначаны пячаткай мытні.

У тэрмін да 14 дзён з моманту атрымання дакументаў будзе зроблены грашовы перавод сумы VAT на банкаўскі рахунак, пададзены Вамі. Грашовы перавод будзе зроблены ў польскіх злотых [PLN], пры жаданні мы можам выканаць перавод таксама і ў еўра [€].
У сувязі з высокімі выдаткамі на міжнародныя грашовыя пераводы, наша фірма будзе спаганяць аплату за паслугі 150 злотых , незалежна ад кошту замоўленага тавару. 

А што калі прадукты адпраўленыя кур'ерам? 
У такой сітуацыі, мы не павінны выстаўляць аніякіх фактур. Мы адразу адпраўляем рахунак- фактуру з 0 VAT, дзякуючы гэтаму не будзе спаганяцца плата за паслугі. Замова  будзе дастаўлена непасрэдна на аб’ект, усё, што Вам трэба зрабіць, гэта зазначыць  адрас дастаўкі а таксама дадзеныя да фактуры. Гэтая опцыя даступная толькі для Швейцарыі і Нарвегіі. 
 
Сардэчна запрашаем Вас за пакупкамі!

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What should I do to receive a refund of VAT?
The goods purchased in our company must be intact and exported outside the European Union no later than the last day of the third month, following the month in which the goods were purchased.

What documents are necessary ?
For the convenience of our customers, we always complete all the required documentation.
On purchase, all clients form outside of the European Union receive: 

- Receipt or invoice
- “VAT refund for travellers” document

In order to properly issue the document - “VAT refund for travellers” – our staff will always ask you to provide the number of the passport or other identity document of the person crossing the Polish border.
With the above documents and goods you should go to a border crossing.

What to do at the border?
At the border, you should present the documents to the Customs Office where they are verified for the accuracy of the data of the person transporting the goods, and for the data connected with the goods. The documents will be stamped by the customs officer. He will use the numerical stamp.

How is the VAT reimbursement paid?
After you cross the border and pay the duty for the goods, we kindly ask you to send the documentation approved by the Customs Office by post or courier on the following address: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław

Up to 14 days on receipt of the documentation, the money transfer of VAT will be made on the given bank account. The standard transfer is in Polish Złoty [ PLN], but upon a request, we can also make transfer in Euro [ € ].  
In view of the high cost of foreign transfers, our company gets a fee of 150 PLN, regardless of the value of the ordered goods.

What if the goods are sent by courier?
In such a situation, we do not need to adjust any invoices. We immediately send an invoice with 0 VAT, so there will not be charged a handling fee. Products are delivered directly to the client. The only thing you have to do is provide us with the address of delivery and invoice data. This option applies only to countries such as Switzerland, Norway.

We cordially invite you to try our services. 
 


 
   Deutsch
Grundsätze der Mehrwertsteuererstattung den Reisenden außer der EU (die Ukraine, Weißrussland, Russland, die Schweiz, Norwegen etc.).
Was müssen Sie machen, um Mehrwertsteuererstattung zu bekommen?
Die bei unserer Firma gekauften Waren müssen in unversehrtem Zustand außer der Europäischen Union ausgeführt werden, nicht später als am letzten Tag des dritten Monates, nach dem Monat, in dem die Waren gekauft wurden.

Welche Dokumente brauchen Sie?
Für die Bequemlichkeit unserer Kunden vervollständigen wir nötige Dokumente.
Jeder Kunde, der aus dem nicht zur EU gehörenden Land kommt, bekommt von uns während des Kaufs:

-Kassenbon oder Rechnung
-Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende"

Damit das Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende" korrekt ausgestellt werden kann, fragen immer die Mitarbeiter unserer Firma nach der Pass-Nummer oder der Nummer eines anderen Identitätsnachweises der Person, die die Staatgrenze Polens überschreitet.
Mit oben genannten Dokumenten und den bestellten Waren sollen Sie zum Grenzübergang gehen.

Was passiert an der Staatsgrenze?
An der Staatsgrenze sollen Sie die erhaltenen Dokumente vorzeigen. Das Zollamt wird die Richtigkeit der persönlichen Angaben der Person, die Waren ausführt sowie der ausgeführten Waren überprüfen. Die Dokumente werden dann von einem Zollangestellten mit einem Nummernstempel bezeichnet.

Wie findet der Vorgang der Mehrwertsteuererstattung statt?
Nach der Zollerhebung auf die Waren, schicken Sie die abgestempelten, vom Zollamt gebilligten Dokumente per Post oder per Kurier an der Adresse von unserem Büro: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Bis 14 Tage vom Tag des Erhaltens der Dokumente wird die Überweisung des Mehrwertsteuerbetrags auf ein von Ihr angegebenes Konto gemacht. Die Überweisung wird in Zloty [PLN] gemacht werden, auf Wunsch machen wir auch  die Überweisungen in Euro [€].
Da mit den Auslandsüberweisungen hohe Gebühren verbunden sind, ziehen wir unabhängig vom Wert der bestellten Waren. Bearbeitungsgebühren in Höhe von 150 PLN ein.

Und wenn die Waren per Kurier geschickt sind?
In solchem Fall müssen wir keine Rechnungen berichtigen. Wir schicken gleich eine Rechnung mit 0 Mehrwertsteuer und dadurch wird keine Bearbeitungsgebühr berechnet. Die Waren sind direkt an die Baustelle geliefert. Sie brauchen uns nur die Zieladresse und die Rechnungsdaten anzugeben. Diese Möglichkeit betrifft nur solche Länder wie die Schweiz und Norwegen.

Wir laden Sie herzlich zu Einkäufen ein.
 
 
 

Rekomendacje i wyróżnienia