Wiper

(674 produkty)

O producencie Wiper

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:
- Odpływy: 3 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

Wiper Sp.z o.o. – marka prosto z Polski

Odwodnienia prysznicowe oraz uszczelnienia to ważna część łazienki, zwłaszcza tej wyposażonej w kabinę prysznicową. Żeby zyskać gwarancję solidności, warto wybrać markę Wiper Sp.z o.o. To przedsiębiorstwo z polskimi korzeniami, działające od wielu lat zarówno na lokalnym, jak i europejskim oraz światowym rynku sanitarnym. Produkty sygnowane logo Wiper dostępne są m.in. w krajach, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Włochy, Słowacja oraz Francja. W portfolio producenta znajdują się odpływy liniowe Wiper, uszczelnienia, wpusty Wiper oraz odwodnienia przemysłowe przeznaczone do łazienek ulokowanych w hotelach, basenach, saunach czy miejscach odnowy biologicznej. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w okolicach Katowic – w Mikołowie. Wiper Mikołów poza centrum biurowym, to także rozbudowany park logistyczny oraz maszynowy, bazujący na innowacyjnych systemach. Marka wykorzystuje m.in. projektowanie CAD wzbogacone o precyzyjne modelowanie przestrzenne 3D. Od 2010 roku Wiper Sp. z o.o. uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

  • Wiper Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją systemów odwodnień i uszczelnień,
  • Główna siedziba Wiper znajduje się w miejscowości Mikołów,
  • Od 2010 roku Wiper uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

Odpływ liniowy Wiper gwarancją niezawodności

Trzonem działalności marki są odpływy liniowe. Wiper jest w tym segmencie jednym z liderów oraz czołowych wytwórców, a produkty wychodzące spod skrzydeł producenta wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Każdy oferowany przez Wiper odpływ liniowy stanowi dowód solidności wykonania, co wynika z zastosowania nowatorskich metod wytwarzania, projektowania przestrzennego 3D oraz wykorzystania znakomitego materiału bazowego, czyli certyfikowanej stali nierdzewnej (AISI 304 i AISI 316). Potwierdzeniem tego są prestiżowe nagrody i wyróżnienia, takie jak Złoty Medal MTP Budma 2015 (odznaczona nim została rynienka prysznicowa Wiper Elite). Odpływy Wiper to – prócz niezawodności – szerokie spektrum produktowe, obejmujące nie tylko odpływy liniowe, lecz także odpływy punktowe, zestawy uszczelniające oraz maty, dzięki którym każda strefa mycia zamienia się w doskonale skomponowaną przestrzeń, której nie jest straszny upływ czasu. Do najpopularniejszych rozwiązań Wiper należą: odpływy Wiper Classic, rynienka prysznicowa Wiper Premium oraz odpływ Wiper Elite.

  • Odpływ Wiper to inwestycja w wysoką jakość i niezawodność,
  • Oferowane przez Wiper odpływy produkowane są z certyfikowanej stali nierdzewnej (AISI 304 i AISI 316),
  • Najczęściej wybierany odpływ Wiper to rozwiązanie Wiper Premium lub Wiper Elite.
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia