Drzwi Prysznicowe Uchylne

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:

 


Drzwi prysznicowe uchylne – odkryj ich zalety

Kabiny prysznicowe są częstym elementem wyposażenia współczesnych łazienek. Do ich zamknięcia możesz wykorzystać drzwi prysznicowe uchylne, które będą dobrze chronić pomieszczenie przed zachlapaniem. Są one wygodnym rozwiązaniem, ponieważ otwierają się na dużą szerokość. Ułatwiają więc wejście do kabiny osobom, które mają trudności w poruszaniu się, na przykład osobom starszym. Drzwi uchylne prysznicowe możesz zastosować, jeśli planujesz stworzyć kabinę we wnęce. W tym przypadku doskonale sprawdzi się model składający się z dwóch skrzydeł. Jeśli kabina jest przestronna, możesz zdecydować się na drzwi prysznicowe uchylne dwuczęściowe, których jedna część jest stała.
 
  • Drzwi uchylne otwierają się na dużą szerokość, dlatego ułatwiają wejście do kabiny osobom mającym trudności z poruszaniem się oraz osobom starszym,
  • Uchylne, podwójne modele sprawdzą się w kabinie we wnęce,
  • Możesz wybrać tez dwuczęściowe drzwi uchylne z jedną stałą częścią.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi uchylnych do kabiny?

Kiedy wybierasz drzwi do kabiny, zwróć uwagę na ich wielkość. Drzwi prysznicowe otwierane 80 sprawdzą się, jeśli planujesz niewielką kabinę. Będą więc rozwiązaniem do mikroskopijnej łazienki, ale też do pokoju kąpielowego, gdzie oprócz wanny chcesz mieć kabinę. Drzwi prysznicowe 100 czy 130 to już znacznie szersze modele, które pozwolą Ci stworzyć wygodną, przestronną kabinę. Ważna jest też wysokość drzwi prysznicowych – modele mające powyżej 190 cm ograniczają ryzyko rozpryskiwania wody po pomieszczeniu. Drzwi uchylne prysznicowe powinny być jak najłatwiejsze do utrzymania w czystości. Przy wyborze skrzydła zwróć uwagę, czy producent zastosował powłokę hydrofobową. Woda swobodnie po niej spływa, dzięki czemu na powierzchni drzwi nie pozostają brzydkie zacieki. Sprawdź też, czy możesz uchylać skrzydło zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Drzwi prysznicowe uchylne z łatwością dopasujesz do aranżacji. Możesz zdecydować się na model ze srebrnymi profilami, które są uniwersalne. Dobrym rozwiązaniem są też modele z czarnymi profilami – pasują do wnętrz nowoczesnych i rewelacyjnie współgrają z industrialną aranżacją.
 
  • Przy wyborze drzwi uchylnych zwróć uwagę na ich szerokość oraz wysokość,
  • Praktycznym rozwiązaniem jest powłoka ułatwiająca czyszczenie,
  • Sprawdź, czy drzwi prysznicowe mogą być uchylane zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz,
  • Dopasuj skrzydło do aranżacji – możesz wybrać uniwersalny model ze srebrnymi profilami lub nowoczesny wariant z czarnymi profilami, które pasują też do industrialnego wnętrza.
 

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk