New Trendy New Maxima Kabina prysznicowa półokrągła 100x80x165 cm z powłoką Active Shield, profile chrom szkło grafit K-0296

New Trendy
Producent: New Trendy
Seria: New Maxima
Kod: K0296
Kolor:
Cena: 1941 
Dostępność: dostępny
Koszt wysyłki: 0,00 zł
Kup taniej
Zamów rozmowę

Opis produktu New Trendy New Maxima Kabina prysznicowa półokrągła 100x80x165 cm z powłoką Active Shield, profile chrom szkło grafit K-0296


New Trendy New Maxima Kabina prysznicowa półokrągła 100x80x165 cm z powłoką Active Shield, profile chrom szkło grafit K-0296

Opis produktu:

- Producent: New Trendy
- Seria: New Maxima
- Linia: Gold
- Kod produktu: K-0296
- Kolor profili: Chrom
- Kolor szkła hartowanego: Grafit
- Kształt: Półokrągły
- Typ: Kabiny półokrągłe
- Ilość drzwi: 2
- Grubość szkła: 0.6 cm
- Wymiary A: 98-100 x 165 cm
- Wymiary B: 78-80 x 165 cm
- Wymiary C: 44 x 165 cm
- Wymiary D: 24 x 165 cm
- Wymiary E: 48 x 165 cm
- Z powłoką Active Shield chroniąca przed zabrudzeniami
- Górne rolki z regulacją
- Dolne rolki wypinane
- Uszczelki magnetyczne
- Szybki montaż
- Regulacja przyścienna
- Kabina prysznicowa może zostać zamontowana jako lewa lub prawa
- Gwarancja: 3 lata

Cechy New Trendy New Maxima

Kilka najistotniejszych cech serii New Trendy New Maxima:

New Trendy New Maxima Cechy serii technologie - lazienkarium.pl


Autoryzowany Partner New Trendy

New Trendy to doświadczona marka, która stawia na partnerskie relacje z kontrahentami. Ta kooperacja budowana jest na wzajemnym zaufaniu oraz profesjonalizmie związanym z pracą Klientem. Dzięki temu nasz sklep – jako Certyfikowany Sprzedawca New Trendy – może zapewnić Państwu maksymalny poziom zadowolenia z zakupu. Decydując się na Łazienkarium.pl, wybierają Państwo w 100% oryginalny i pochodzący z polskiej dystrybucji asortyment oraz merytoryczne wsparcie, podparte ogromną wiedzą Handlowców, a także znajomością marki New Trendy, która jest wynikiem cyklicznych szkoleń. Dzięki nim jesteśmy w stanie skomponować dla Państwa najlepszy prysznic, na który składają się kabiny New Trendy, a także prawidłowo dobrane produkty komplementarne (np. brodzik czy zestaw prysznicowy). Odpowiemy na wszelkie zadane pytania dotyczące parametrów technicznych, montażu czy względów estetycznych, a oprócz wysokiej jakości wyrobów zapewnimy terminowo zrealizowane zamówienie, szybką weryfikację ewentualnych reklamacji oraz satysfakcję, bazującą na jasnych warunkach handlowych, czytelnym procesie sprzedaży i przyjaznym kontakcie. Jako Certyfikowany Sprzedawca New Trendy wiemy, że zadowolenie Klienta, to najlepsza nagroda, jaką możemy osiągnąć!

Kupując u nas, zyskujesz:

 • Szybką realizację zamówienia i reklamacji,
 • Tylko oryginalny asortyment,
 • Prawidłowy dobór produktów komplementarnych,
 • Atrakcyjne ceny i koszty dostaw. 

Sklep New Trendy Autoryzowany Partner Łazienkarium


Kabina prysznicowa na wymiar z New Trendy

Kabina prysznicowa jest sposobem na modną i funkcjonalną łazienkę – zwłaszcza jeśli pod uwagę bierzemy aranżację, w której każdy centymetr jest na wagę złota albo urządzamy przestrzeń pod skosami. Mimo że pula gotowych modeli jest bardzo szeroka, to niejednokrotnie standardowe wersje dostępne na rynku będą wiązały się z szeregiem ustępstw, marnowaniem miejsca oraz powstaniem niewykorzystanych bądź trudnych do adaptacji powierzchni. Dlatego też warto pomyśleć o zamówieniu kabiny New Trendy na wymiar. Propozycja zagwarantuje możliwość pełnego dopasowania produktu do wymagań architektonicznych wnętrza, a także oczekiwań i potrzeb osób, które będą korzystały z orzeźwiających kąpieli. Usługa indywidualnej konfiguracji New Trendy obejmuje określenie rozmiaru kabiny z dokładnością nawet do 1 mm, a także dostosowanie kształtu rozwiązania i sposobu otwierania drzwi do własnych preferencji. Należy jednak pamiętać, że pełna personalizacja asortymentu wpływa na wydłużenie czasu oczekiwania na realizację zamówienia – wynosi on około 4 tygodni. Kabiny na wymiar New Trendy to krok ku stworzeniu łazienki idealnej!
 
Dlaczego warto wybrać kabiny na wymiar New Trendy?

 • To możliwość precyzyjnego określenia rozmiaru kabiny (z dokładnością do 1 mm),
 • To możliwość wyboru podstawowych parametrów produktu, np. kształtu czy sposobu otwierania,
 • To stosunkowo krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia (około 4 tygodni),

New Trendy kabina na wymiar prysznic


Detale New Trendy New Maxima

Kilka najciekawszych elementów serii New Trendy New Maxima:

New Trendy New Maxima Detale Szczegóły Cechy serii technologie - lazienkarium.pl


Odpływ liniowy – jaki wybrać? Który będzie najlepszy?


Montaż kabiny prysznicowej związany jest z szeregiem aspektów natury technicznej, począwszy od prawidłowej instalacji i przeprowadzenia hydroizolacji. Współcześnie odchodzi się od tradycyjnych rozwiązań wyposażonych w brodziki i standardowe kabiny prysznicowe, na rzecz stylowej i nowoczesnej kabiny typu walk-in, której nierozłącznymi elementami są odpływy liniowe montowane w posadzce. Odpływ liniowy cieszy się coraz większą popularnością z uwagi na przestronny efekt, jaki tworzy we wnętrzu łazienki oraz względy praktyczne związane z montażem, łatwiejszym utrzymaniem czystości oraz bezpieczeństwem, szczególnie w przypadku osób starszych i dzieci. Pośród dostępnych możliwości produktami godnymi uwagi są odpływy liniowe Lorac, Wiper, Tece oraz Viega zapewniające wysoką jakość wykonania, oraz solidność. Innowacją na rynku są odpływ liniowy Viega Advantix Vario oraz Viega Cleviva  – które można docinać na odpowiednią długość, nie martwiąc się o to czy wcześniej dobrze wymierzyliśmy przestrzeń pod prysznicem. Ten uniwersalny odpływ liniowy sprawdzi się przy montażu prysznica bez brodzika 80x80 90x90 120x80 cm czy podczas tworzenia strefy kąpielowej złożonej z kilku ścianek. Warianty dostępne w ofercie firmy Viega zapewniają szybki montaż i estetyczny wygląd. Dodatkowo Viega Advantix Vario oraz Viega Cleviva występuje jako odpływ liniowy niski, który wymaga jedynie 7 cm wkucia się w posadzkę, co jest doskonałą alternatywą nie tylko dla nowopowstałych łazienek, lecz także tych remontowanych. 
  1. Viega Advantix Vario odpłwy liniowy standardowy - głebokość zabudowy 95 mm.
2. Viega Advantix Vario odpłwy liniowy wersja niska (do płytkiej zabudowy / remontowa) - głębokość zabudowy 70 mm. Model do zastosowania w miejscach z ograniczoną możliwością wkucia w posadzkę np. w blokach i piętrach domu jednorodzinnego.
1. Viega Cleviva odpływ liniowy standardowy
2. Viega Cleviva odpływ liniowy wersja niska (do płytkiej zabudowy / remontowa)

Viega Advantix i Cleviva


Kod rabatowy New Trendy - 5%

Wpisz go w uwagach podczas składania zamówienia lub wyślij w mailu z listą produktów na sklep@lazienkarium.pl. Sprzedawca naszego sklepu nalicz automatycznie ten rabat!

New Trendy kod rabatowy


Warunki gwarancji New Trendy

Wysokie standardy jakości, selekcja najlepszych materiałów produkcyjnych oraz innowacyjna procedura i wnikliwa kontrola gotowego wyrobu powodują, że rozwiązania New Trendy są trwałe oraz solidne, co zasadniczo wpływa na ich wieloletnie użytkowanie. Portfolio New Trendy obejmuje asortyment gwarantujący komfort eksploatacji, łatwość utrzymania czystości oraz estetykę i funkcjonalność, a formalnym tego potwierdzeniem są długie okresy gwarancyjne. Na modele z linii PLATINUM Klientom przysługuje aż 7 lat gwarancji, na ceramikę łazienkową, brodziki konglomeratowe oraz odwodnienia liniowe Vimo – 5 lat, na kabiny prysznicowe z linii GOLD – 3 lata oraz 2 lata na kabiny prysznicowe z linii Silver, brodziki akrylowe, meble łazienkowe, systemy odwodnień. Należy jednak pamiętać, że warunkom tym podlegają jedynie wady powstałe z winy producenta. Nie rozpatruje on usterek będących następstwem nieprawidłowego montażu, eksploatacji czy usuwania zabrudzeń. Nie są nimi objęte również uszkodzenia mechaniczne, części eksploatacyjne czy problemy zaistniałe na skutek samodzielnych przeróbek. Firma realizuje swoją misję, dbając o to, by towar trafiający do Klienta był w 100% doskonały!
 
Gwarancja na produkty New Trendy to:

 • 7 lat na kabiny prysznicowe z linii PLATINUM,
 • 5 lat na ceramikę łazienkową, brodziki konglomeratowe oraz odwodnienia liniowe Vimo,
 • 3 lata na kabiny prysznicowe z linii GOLD,
 • 2 lata na kabiny prysznicowe z linii Silver, brodziki akrylowe, meble łazienkowe i systemy odwodnień.

Gwarancja New Trendy


Historia firmy New Trendy

New Trendy to polska firma założona w 2006 roku. Zasięg jej działania obejmuje jednak nie tylko lokalny rynek. Sukcesywny rozwój sprawił, że marka rozpoznawana jest również na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo oferuje kabiny prysznicowe, brodziki, systemy odwodnień, meble łazienkowe oraz ceramikę, które stanowią fuzję nieprzeciętnego wzornictwa i jakości. Zapewnienie tych dwóch ważnych zalet to klucz do potęgi, jaką na przestrzeni ponad dekady stała się marka New Trendy. Realnym odzwierciedleniem tej drogi są nowatorski park maszynowy, rozbudowana sieć logistyczna, własny Dział Kontroli oraz liczne punkty dystrybucji zlokalizowane na całym świecie. Dzięki temu kabiny New Trendy i inne produkty z portfolio producenta tworzą przestrzenie modnych łazienek. Sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa także stanowi ważną determinantę sukcesu. Pasja do kreowania piękna, jak również zamiłowanie do projektowania w pełni użytecznych przedmiotów sprawiają, że firma New Trendy została wyróżniona ważnymi nagrodami z dziedziny biznesu, takimi jak: Gazele Biznesu dziennika Puls oraz Diament, przyznawany przez magazyn Forbes. To zaangażowanie w budowanie marki symbolizującej jakość i estetykę to najlepsza gwarancja na to, że New Trendy można zaufać. 
 
New Trendy to:

 • Polska firma założona w 2006 roku,
 • Przedsiębiorstwo skoncentrowane na jakości w każdej dziedzinie funkcjonowania,
 • Innowacyjny park maszynowy, własny Dział Kontroli oraz rozbudowana sieć logistyczna,
 • Laureat prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Gazele Biznesu czy Diament magazynu Forbes.

New Trendy co to za firma opinie


Najważniejsza jest jakość!


Jakość to wyznacznik działania polskiego przedsiębiorstwa New Trendy. Obejmuje ona wszystkie obszary firmy – począwszy od selekcji materiałów użytych do produkcji, a skończywszy na kontroli gotowego wyrobu oraz dystrybucji. New Trendy korzysta z innowacyjnej technologii, która oferuje szerokie spektrum możliwości zwiększających wytrzymałość proponowanych rozwiązań. Ciągłe doskonalenie rzemiosła wsparte ogromnym know-how oraz współpracą ze specjalistami z branży sprawiają, że marka uchodzi za eksperta w zakresie wyposażenia łazienki. Wysokie walory użytkowe produktów to zasługa spełniania rygorystycznych norm europejskich, określających dbałość o prawidłowy przebieg wszystkich etapów produkcji. Ta wnikliwa procedura oraz troska o każdy szczebel funkcjonowania zostały wyróżnione nagrodą Jakość Roku, co jest najlepszym potwierdzeniem rzetelnej postawy producenta. New Trendy to gwarancja wykreowania wnętrza, które nie tylko zachwyci designem. Będzie to pomieszczenie, które posłuży Użytkownikom przez wiele lat bez żadnych niespodziewanych awarii – wszystko dlatego, że najważniejsza jest jakość!
 
Jakość według New Trendy to:

 • Zaawansowane i innowacyjne metody produkcji,
 • Gotowe wyroby poddawane wnikliwym testom we własnych Działach Kontroli,
 • Spełnienie rygorystycznych norm europejskich,
 • Formalnym potwierdzeniem jakości New Trendy jest nagroda Jakość Roku.

New trendy opinie jakość technologie


Szkło hartowane, czyli kabiny prysznicowe odporne na wszystko!


Prysznic wykonany ze szkła prezentuje się niezwykle elegancko oraz nowocześnie, jest częstym elementem małej łazienki w bloku, a także optycznie powiększa przestrzeń komfortowego pokoju kąpielowego. Rozwiązanie świetnie komponuje się w wielu stylach aranżacyjnych, przez co spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Użytkowników. Poza względami wizualnymi produkty New Trendy oferują też znakomite walory użytkowe. Producent do wytworzenia kabin prysznicowych, ścianek, parawanów i drzwi wykorzystuje szkło hartowane o grubości 5, 6 lub 8 milimetrów – materiał, który jest kilkukrotnie wytrzymalszy od zwykłego odpowiednika. Za tę właściwość odpowiada proces obróbki, obejmujący ogrzanie tafli do wysokiej temperatury (sięgającej kilkuset °C), a następnie jej szybkie schłodzenie, w wyniku czego szkło wykorzystywane przez New Trendy jest odporne na czynniki mechaniczne oraz niezwykle trwałe. To surowiec bezpieczny w eksploatacji, który w razie uszkodzenia zachowuje się całkowicie inaczej niż kruche klasyczne warianty szkła. Jeśli dojdzie do rozbicia, szyba pęka na wiele drobnych tępych kawałków, które nie stanowią zagrożenia dla Użytkowników. New Trendy to znak jakości, potwierdzony przez liczne atesty i deklaracje – gwarancja funkcjonalnej łazienki!
 
Zalety szkła hartowanego stosowanego w kabinach prysznicowych New Trendy:

 • Bezpieczeństwo – szkło w razie rozbicia rozpada się tępe kawałeczki, co nie grozi okaleczeniem,
 • Wysoka odporność na czynniki mechaniczne i zmiany temperatury,
 • Materiał o grubości 5, 6 lub 8 milimetrów,
 • Nowoczesny wygląd rozwiązania.

New Trendy Szkło hartowane opinie


Co to jest powłoka Active Shield?

Active Shield to nowoczesna hydrofobowa powłoka, która chroni przed zabrudzeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Stanowi ją mikrocząsteczkowa warstwa, nanoszona na powierzchnię szkła. Jej zadaniem jest wypełnienie mikroskopijnych nierówności szyby, czyniąc ją idealnie gładką. Efektem tego krople wody łatwiej spływają i nie pozostawiają osadów oraz kamienia. Dzięki temu kabiny New Trendy uchodzą za jedne z najbardziej higienicznych i praktycznych propozycji do łazienki. Warstwa Active Shield chroni szkło przed zanieczyszczeniami, osadami z wody oraz pozostałościami po kosmetykach. Powłoka pomaga utrzymać produkt w czystości bez konieczności stosowania silnych i inwazyjnych detergentów, ogranicza jego częste mycie oraz zapewnienia perfekcyjny wygląd rozwiązania na długi czas. To niezbędny pomocnik we wnętrzu, które ma uchodzić nie tylko za piękne i nowoczesne, lecz przede wszystkim funkcjonalne! 
 
Zalety powłoki Active Shield:

 • Ograniczenie przywierania brudu i powstawania osadów,
 • Właściwości hydrofobowe ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń,
 • Efektywne sprzątanie łazienki,
 • Brak konieczności używania chemicznych środków czystości.

New Trendy Powłoka Active Shield


Jak czyścić kabiny prysznicowe New Trendy?

Czyszczenie kabiny prysznicowej to czynność, która wielu osobom kojarzy się z mozolnym usuwaniem zacieków. Kosmetyki, osady z wody i kamień powodują, że tafla szkła często wymaga sporo wysiłku włożonego w to, by nieustannie lśniła. Dlatego też New Trendy – producent kabin prysznicowych – opracował praktyczną powłokę Active Shield, która ułatwia proces sprzątania. Powierzchnia zabezpieczona innowacyjną warstwą hydrofobową redukuje możliwość powstawania zanieczyszczeń oraz ogranicza konieczność stosowania chemicznych detergentów.Po każdej kąpieli wystarczy jedynie spłukać kabinę wodą, dzięki czemu krople, spływając swobodnie, zniwelują jednocześnie zacieki, pozostałości po kosmetykach czy osady. Aby jak najlepiej zadbać o produkty New Trendy, warto skorzystać także ze specjalnych środków znajdujących się w ofercie producenta. Profesjonalna odżywka do kabin z Active Shield eliminuje wszelkie plamy, jest bezpieczna dla nowatorskiej warstwy ochronnej i sprzyja utrzymaniu czystości. Z kolei preparat do kabin prysznicowych gwarantuje skuteczną pielęgnację i nie powoduje matowienia powierzchni, utrzymując jej nieskazitelny wygląd. To doskonałe i niedrogie sposoby na to, by zapewnić porządek w łazience! 
 
Czyszczenie kabiny prysznicowej New Trendy – zasady:

 • Spływającą wodę najlepiej usunąć gumową ściągaczką,
 • Po kąpieli warto przetrzeć szkło miękką szmatką,
 • Należy ograniczyć stosowanie inwazyjnych detergentów,
 • New Trendy poleca specjalne odżywki do kabin z powłoką Active Shield i preparat do czyszczenia kabin.

jak czyścić kabiny New Trendy


Funkcjonalne elementy kabiny New Trendy

Wyposażenie łazienki w produkty wyróżniające się wysoką jakością to klucz do stworzenia idealnego wnętrza. New Trendy, by zapewnić swoim produktom najlepsze właściwości użytkowe, stosuje wysokogatunkowe materiały i korzysta z nowatorskiej technologii. Producent bazuje na trwałych elementach zapewniających estetykę i ułatwiających użytkowanie. Są to m.in. bezpieczne i wytrzymałe szkło hartowane o grubości 5, 6 lub 8 mm, stylowe rynienki zapobiegające ściekaniu wody z drzwi kabiny na podłogę oraz zawiasy zlicowane ze szkłem, dzięki którym wybrany model prezentuje się nowocześnie, a jednoczenie nie generuje trudności w zakresie czyszczenia. Innowacyjnym udogodnieniem są też rolki Smooth Move, zastosowane w drzwiach przesuwnych kabin prysznicowych z linii Diora i Ultima.I ch obecność jest gwarancją wygody i bezawaryjnego działania przez długi czas. Niektóre serie zostały również wyposażone w innowacyjny system szybkiego montażu, zawiasy kolumnowe pozwalające na otwieranie drzwi zarówno na zewnątrz, jak i do środka, a całość wieńczą solidne wsporniki czy ergonomiczne uchwyty. Asortyment New Trendy to kompozycja komfortu, piękna i funkcjonalności!
 
Poszczególne kabiny prysznicowe New Trendy są wyposażone m.in. w:

 • Solidne wsporniki zapewniające konstrukcji stabilność,
 • Praktyczne rynienki zapobiegające ściekaniu wody,
 • Innowacyjny system szybkiego montażu,
 • Dodatkowe uszczelki do montażu bezprogowego,
 • Trwałe rolki Smooth Move (w drzwiach przesuwnych z linii Diora i Ultima),
 • Zawiasy zlicowane z linią szkła, co ułatwia utrzymanie czystości,
 • Wszystkie modele wykonane są z trwałego i bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 5 lub 6 i 8 milimetrów,
 • Ergonomiczne uchwyty,
 • Magnetyczne uszczelki.

opinie jakość o New trendy - co to za firma?

New Maxima
Nowoczesny
Drzwi rozsuwane
Półokrągły
Chrom, Grafitowy
Kraków, Warszawa, 29 innych miast
60.00
80 cm
100 cm
165 cm

Zakupy na raty w naszym sklepie to czysta przyjemność! We współpracy z Santander Consumer Bank stworzyliśmy najlepsze warunki zakupowe. 

Bez zbędnych formalności, mało widocznych druczków, poręczycieli i konieczności wpłaty własnej. Na atrakcyjnych warunkach i w oparciu o nieskomplikowane procedury, dzięki którym możesz łączyć różne źródła dochodu.

Decyzję otrzymasz w kilka chwil, a kredyt możesz rozłożyć na dogodne raty nawet do 48 miesięcy, przy minimalnej wartości zamówienia od 100zł do 50 000zł! Online, osobiście czy przez kuriera - to Ty decydujesz!

Wystarczy, że wyślesz na sklep@lazienkarium.pl listę produktów którą pragniesz kupić wraz z informacją o zakupach na raty lub w uwagach zamówienia wpisz "raty", a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces od wypełnienia wniosku po dostawę produktów!

Więcej informacji znajdziesz również na stronie Santander Consumer Bank
Wybierz swój język (choose your language):
 
  Polski
  Norks

 
   Polski
Zasady zwrotu podatku VAT podróżnym spoza UE (Ukraina, Białoruś, Rosja, Szwajcaria, Norwegia etc.)

Co należy zrobić aby otrzymać zwrot podatku VAT?
Nabyty w naszej firmie towar należy w stanie nienaruszonym, wywieźć poza teren Unii Europejskiej nie później niż w ostatnim dniu trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu w którym dokonano zakupu. Jakie dokumenty są potrzebne? Dla wygody naszych klientów, zawsze kompletujemy całą potrzebną dokumentację. Podczas zakupu każdy Klient z kraju nie należącego do UE otrzymuje od nas:

- Paragon lub fakturę
- Dokument „ Zwrot Vat dla podróżnych”.

Aby dokument „Zwrot Vat dla podróżnych” mógł zostać wystawiony prawidłowo, pracownicy naszej firmy zawsze proszą o podanie numeru Paszportu lub numeru innego dokumentu tożsamości osoby przekraczającej granicę Polski. Z powyższymi dokumentami oraz zamówionym asortymentem, należy udać się na przejście graniczne.

A co na granicy?
Na granicy należy przedstawić otrzymane dokumenty, które w Urzędzie Celnym zostaną sprawdzone pod kątem prawidłowości danych osoby wywożącej asortyment, jak również przewożonego towaru. Dokumenty następnie zostaną podbite przez celnika stemplem numerycznym.

Jak odbywa się zwrot zapłaconego VATu?
Po przekroczeniu i ocleniu towaru, prosimy o przesłanie pocztą lub kurierem na adres naszego biura GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, ostemplowanej dokumentacji zatwierdzonej przez Urząd Celny. Do 14 dni od otrzymania dokumentacji, przelew kwoty VAT zostanie dokonany na podane przez Państwa konto. Przelew wykonywany jest w złotówkach [ PLN ], na życzenie wykonujemy również przelewy w euro [ € ]. W związku z wysokimi kosztami przelewów zagranicznych, nasza firma pobiera opłatę manipulacyjną wynoszącą 150 zł, niezależnie od wartości zamawianych towarów.

Co gdy produkty są wysyłane kurierem?
W takiej sytuacji, nie musimy korygować żadnych faktur. Od razu wysyłamy fakturę z 0 Vatu, dzięki czemu nie zostanie naliczona opłata manipulacyjna. Produkty dostarczane są bezpośrednio na budowę, jedyne co musisz zrobić to podać nam adres dostawy oraz dane do faktury. Opcja dotyczy jedynie takich krajów jak: Szwajcaria, Norwegia.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.  
 

 
   Norks
Tilbakebetaling av merverdiavgift‎ (mva.)

Hva man må gjøre for å få tilbake merverdiavgift?
Varer som ble kjøpt i vårt selskap skulle eksporteres intakt utenfor EU senest den siste dagen av den tredje måneden som kommer etter måneden da varer ble kjøpt.

Hvilke dokumenter er nødvendige?
For å gjøre det lettere for våre kunder, fullfører vi alltid all nødvendig dokumentasjon. Alle kunder som kjøper hos oss og kommer fra land utenfor EU får fra oss:

- kvittering eller faktura
- dokumentet "tilbakebetaling av merverdiavgift for reisende"

For å utstede dokumentet "tilbakebetaling av moms for reisende" på riktig måte, våre ansatte alltid ber om passnummer eller et annet numer til legitimasjonsdokument til en person som krysser den polske grensen.

Med disse dokumentene og bestilte varer, man må gå til en grenseovergang.

Men hva på grenseovergangen?
På grenseovergangen skulle de alle mottatte dokumentene vises. Riktigheten av personlige data til person som eksporterer assortiment og dokumentasjon av varer skal bli sjekket på tollkontor.

Hvordan ser tilbakebetaling av merverdiavgift‎ ut?
Etter å ha krysset grensen og fortollet varer, ber vi om å sende med post eller bud stemplet dokumentasjon som er godkjent av Tollvesenet, til adressen til vårt kontor: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Innen 14 dager etter mottak av dokumentasjon, skal vi gjøre en overføring (beløpet av merverdiavgift) til din bankkonto. Betaling benyttes ved overføringer i zloty (PLN) og på forespørsel – i euro (EUR).

På grunn av høye kostnader ved overføring til utlandet, skal vårt selskap belaste med behandlingsgebyr på 150 PLN, uavhengig av verdi av bestilte varer.

Vi vil gjerne invitere deg til å handle.

 
   Український
Правила повернення ПДВ подорожуючим громадянам, країни яких не входять в ЄС (Україна, Білорусія, Швейцарія, Норвегія і т.д.)
Що необхідно зробити, щоб отримати повернення ПДВ?
Куплений в нашій фірмі товар, необхідно в незіпсутому стані, вивезти за територію Європейського Союзу не пізніше останнього дня третього місяця, наступному по місяцю, в котрим була здійснена покупка.

Які документи необхідні?
Для зручності наших клієнтів, ми завжди цілу необхідно документацію.
Підчас покупки, кожний Клієнт с країни, котра не входить в ЄС, отримає від нас:

- Чек або накладну;
- Документ «Повернення ПДВ для подорожуючих».

Щоб документ «Повернення ПДВ для подорожуючих» міг бути виставлени й правильно, працівники нашої фірми завжди просять подати номер паспорта чи іншого номеру і серії  документу, котрий посвідчує особу, яка перетинає  кордон з Польщею.
Вище представлені документи, а також з замовлений асортимент, необхідно ввести на митний кордон.
 
А що на митному кордоні?
На кордоні необхідно представити отримані документи, котрі  будуть провірені Митною службою на правильність даних особи, котра вивозить асортимент, а також на перевезений товар. Наступним кроком буде посвідчення документів митником нумеричним штампом. 

Як відбувається отримання заплаченого ПДВ?
Після перетину і оформлення товару, просимо переслати поштою або кур’єром на адресу нашого офісу GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, проштамповану документацію, затверджену Митною службою.

До 14 днів після отримання документації, буде здійснений банківський переказ суми ПДВ на вказаний Вами банківський рахунок. Банківський переказ здійснюється в польських злотих  [ PLN ], для Вашої зручності ми також виконуємо банківські перекази в євро [ € ].

Враховуючи високу вартість, пов’язану з закордонними банківськими переказами, наша фірма стягує оплату в високості 150 злотих, не залежно від вартості замовлених товарів. 

Що в випадку, якщо продукти будуть вислані кур’єрською службою?
В такій ситуації ми не мусимо змінювати ніяких накладних. Одразу виставляємо накладну з 0 ПДВ, завдяки чому не буде нарахована додаткова оплата в високості 150 злотих. Продукти будуть доставлені безпосередньо на будівельний майданчик, все, що Вам необхідно зробити, це вказати нам адресу поставки і реквізити для накладної. Цей варіант відноситься до таких країн, як Швейцарія та Норвегія.

Ласкаво просимо до здійснення покупок!
 

 
   Беларусь
Умовы вяртання падатку VAT для турыстаў з па- за Еўрапейскага Саюза (Ураіна, Беларусь, Расія, Швейцарыя, Нарвегія і г.д.).
Што трэба зрабіць, каб вярнуць падатак VAT?
Куплены ў нашай фірме прадукт трэба ў непарушаным стане вывезці па- за межы Еўрапейскага Саза не пазней як у апошні дзень трэцяга месяца, наступнага па месяцы ў каторым была зроблена пакупка.

Якія дакументы патрэбныя?
Для зручнасці нашых кліентаў мы заўсёды прыкладаем да пакупкі ўсе неабходныя дакументы.
Пры пакупцы кожны кліент з краіны, каторая не ўваходзіць у ЕС атрымлівае ад нас: 

- Чэк або фактуру;
- Дакумент "Вяртанне VAT для турыстаў".

Для таго, каб дакумент "Вяртанне VAT для турыстаў» быў складзены правільна, нашым супрацоўнікам будзе патрэбны Ваш нумар пашпарту альбо іншага дакумента, які падцвярджае асобу, каторая перасякае мяжу Польшчы. 
З вышэй пададзенымі дакументамі, а таксама з заказаным асартыментам, Вам наабходна накіроўвацца да памежнага пераходу. 

А што на мяжы? 
На мяжы трэба прадставіць атрыманыя ад нас дакументы, каторыя будуць правератыя мытнай службай на прыкмету правільнасці дадзеных асобы, каторая вывозіць пакупку, а таксама асартыменту, каторы дадзеная асоба вывозіць. Пасля чаго на дакументах мытная служба паставіць нумарную пячатку аб праходжанні мытні. 

Як адбываецца вяртанне заплачанага падатку VAT? 
Пасля перасячэння мяжы і мытнаму афармленню тавараў, калі ласка, адпраўце па пошце ці кур'ерам на адрас нашага офіса GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław, дакумент адзначаны пячаткай мытні.

У тэрмін да 14 дзён з моманту атрымання дакументаў будзе зроблены грашовы перавод сумы VAT на банкаўскі рахунак, пададзены Вамі. Грашовы перавод будзе зроблены ў польскіх злотых [PLN], пры жаданні мы можам выканаць перавод таксама і ў еўра [€].
У сувязі з высокімі выдаткамі на міжнародныя грашовыя пераводы, наша фірма будзе спаганяць аплату за паслугі 150 злотых , незалежна ад кошту замоўленага тавару. 

А што калі прадукты адпраўленыя кур'ерам? 
У такой сітуацыі, мы не павінны выстаўляць аніякіх фактур. Мы адразу адпраўляем рахунак- фактуру з 0 VAT, дзякуючы гэтаму не будзе спаганяцца плата за паслугі. Замова  будзе дастаўлена непасрэдна на аб’ект, усё, што Вам трэба зрабіць, гэта зазначыць  адрас дастаўкі а таксама дадзеныя да фактуры. Гэтая опцыя даступная толькі для Швейцарыі і Нарвегіі. 
 
Сардэчна запрашаем Вас за пакупкамі!

 
   English
Rules of the refund of VAT to travellers from non-EU countries (Ukraine, Belarus, Russia, Switzerland, Norway, etc.).
What should I do to receive a refund of VAT?
The goods purchased in our company must be intact and exported outside the European Union no later than the last day of the third month, following the month in which the goods were purchased.

What documents are necessary ?
For the convenience of our customers, we always complete all the required documentation.
On purchase, all clients form outside of the European Union receive: 

- Receipt or invoice
- “VAT refund for travellers” document

In order to properly issue the document - “VAT refund for travellers” – our staff will always ask you to provide the number of the passport or other identity document of the person crossing the Polish border.
With the above documents and goods you should go to a border crossing.

What to do at the border?
At the border, you should present the documents to the Customs Office where they are verified for the accuracy of the data of the person transporting the goods, and for the data connected with the goods. The documents will be stamped by the customs officer. He will use the numerical stamp.

How is the VAT reimbursement paid?
After you cross the border and pay the duty for the goods, we kindly ask you to send the documentation approved by the Customs Office by post or courier on the following address: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław

Up to 14 days on receipt of the documentation, the money transfer of VAT will be made on the given bank account. The standard transfer is in Polish Złoty [ PLN], but upon a request, we can also make transfer in Euro [ € ].  
In view of the high cost of foreign transfers, our company gets a fee of 150 PLN, regardless of the value of the ordered goods.

What if the goods are sent by courier?
In such a situation, we do not need to adjust any invoices. We immediately send an invoice with 0 VAT, so there will not be charged a handling fee. Products are delivered directly to the client. The only thing you have to do is provide us with the address of delivery and invoice data. This option applies only to countries such as Switzerland, Norway.

We cordially invite you to try our services. 
 


 
   Deutsch
Grundsätze der Mehrwertsteuererstattung den Reisenden außer der EU (die Ukraine, Weißrussland, Russland, die Schweiz, Norwegen etc.).
Was müssen Sie machen, um Mehrwertsteuererstattung zu bekommen?
Die bei unserer Firma gekauften Waren müssen in unversehrtem Zustand außer der Europäischen Union ausgeführt werden, nicht später als am letzten Tag des dritten Monates, nach dem Monat, in dem die Waren gekauft wurden.

Welche Dokumente brauchen Sie?
Für die Bequemlichkeit unserer Kunden vervollständigen wir nötige Dokumente.
Jeder Kunde, der aus dem nicht zur EU gehörenden Land kommt, bekommt von uns während des Kaufs:

-Kassenbon oder Rechnung
-Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende"

Damit das Dokument "Mehrwertsteuererstattung für die Reisende" korrekt ausgestellt werden kann, fragen immer die Mitarbeiter unserer Firma nach der Pass-Nummer oder der Nummer eines anderen Identitätsnachweises der Person, die die Staatgrenze Polens überschreitet.
Mit oben genannten Dokumenten und den bestellten Waren sollen Sie zum Grenzübergang gehen.

Was passiert an der Staatsgrenze?
An der Staatsgrenze sollen Sie die erhaltenen Dokumente vorzeigen. Das Zollamt wird die Richtigkeit der persönlichen Angaben der Person, die Waren ausführt sowie der ausgeführten Waren überprüfen. Die Dokumente werden dann von einem Zollangestellten mit einem Nummernstempel bezeichnet.

Wie findet der Vorgang der Mehrwertsteuererstattung statt?
Nach der Zollerhebung auf die Waren, schicken Sie die abgestempelten, vom Zollamt gebilligten Dokumente per Post oder per Kurier an der Adresse von unserem Büro: GNSBUD Świebodzin 124. 33-220 Bolesław.

Bis 14 Tage vom Tag des Erhaltens der Dokumente wird die Überweisung des Mehrwertsteuerbetrags auf ein von Ihr angegebenes Konto gemacht. Die Überweisung wird in Zloty [PLN] gemacht werden, auf Wunsch machen wir auch  die Überweisungen in Euro [€].
Da mit den Auslandsüberweisungen hohe Gebühren verbunden sind, ziehen wir unabhängig vom Wert der bestellten Waren. Bearbeitungsgebühren in Höhe von 150 PLN ein.

Und wenn die Waren per Kurier geschickt sind?
In solchem Fall müssen wir keine Rechnungen berichtigen. Wir schicken gleich eine Rechnung mit 0 Mehrwertsteuer und dadurch wird keine Bearbeitungsgebühr berechnet. Die Waren sind direkt an die Baustelle geliefert. Sie brauchen uns nur die Zieladresse und die Rechnungsdaten anzugeben. Diese Möglichkeit betrifft nur solche Länder wie die Schweiz und Norwegen.

Wir laden Sie herzlich zu Einkäufen ein.
 
 
 

Rekomendacje i wyróżnienia