Oras

(445 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free
Dostępność: dostępny
(665 opinii)
650 zł
Dostępność: dostępny
(98 opinii)
2999 zł
Dostępność: dostępny
(163 opinie)
1030 zł
Dostępność: dostępny
(54 opinie)
612 zł
Dostępność: dostępny
(54 opinie)
325 zł
Dostępność: dostępny
(12 opinii)
2870 zł
Dostępność: dostępny
(3 opinie)
450 zł
Dostępność: dostępny
(104 opinie)
399 zł
Dostępność: dostępny
(13 opinii)
1502 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
1970 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
2326 zł
Dostępność: dostępny
(6 opinii)
623 zł
Dostępność: dostępny
(15 opinii)
453 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
1045 zł
Dostępność: dostępny
(5 opinii)
635 zł

O producencie Oras

Kraj pochodzenia: Finlandia

Gwarancja producenta: 2 lata
Szczelność głowicy baterii jednouchwytowych: 5 lat

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.
Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

 


Firma Oras i jej historia

Oras to firma założona w 1945 roku. Erkki Paasikivi, czyli jej pierwszy właściciel, ukształtował filozofię działania marki, a także przyczynił się do tego, że produkty sygnowane logo finlandzkiego producenta uchodzą dziś za synonim dobrego designu oraz maksymalnej użyteczności. Na przestrzeni lat działalność rozrastała się, co było efektem rozbudowy nowatorskiego parku maszynowego oraz współpracy z utalentowanymi projektantami i inżynierami. Obecnie firma jest własnością rodzinnego biznesu Oras Invest, w której portfolio znajdują się dwie cenione marki: Oras oraz Hansa. Producent realizuje swoją misję, kładąc szczególny nacisk na innowacyjność oraz rozwiązania techniczne, których zadaniami są redukcja zużycia wody oraz zwiększenie komfortu użytkowania. Ten prekursor wizjonerskiego podejścia do działania jako pierwszy wprowadził na rynek baterie bezdotykowe, czym w 1990 roku zrewolucjonizował branżę sanitarną i wskazał nowy kierunek, którym zaczęli podążać konkurenci. Idea kreowania nowatorskich rozwiązań to główna dewiza marki Oras, dzięki temu fabrykat zawsze jest o krok dalej od pozostałych sanitarnych graczy. 
 
 • Oras to finlandzka firma założona w 1945 roku,
 • Oras Polska posiada swój oddział w miejscowości Olesno. Znajdują się tam fabryka, główna siedziba i serwis.
 • Armatura Oras to połączenie innowacji, jakości i designu.

Baterie Oras – wszystko, czego potrzeba do strefy mycia

Katalog Oras pełen jest rozwiązań, które zaspokoją pragnienia estetów i pragmatyków. Poszczególne pozycje są znakomitym połączeniem ciekawego wzornictwa oraz funkcjonalności odpowiedzialnej za ułatwienie wszelkich domowych czynności, począwszy od opłukiwania warzyw i owoców, a skończywszy na myciu zębów czy włosów. W ofercie fabrykanta znajdują się bateria umywalkowa o różnym typie montażu (m.in. ścienna oraz stojąca), bateria wannowa, deszczownica, bateria bidetowa, bateria bidetka czy bateria prysznicowa natynkowa. Poza artykułami uzupełniającymi strefę mycia oraz kąpieli producent zapewnia produkty dedykowane do kuchni. Bateria kuchenna Oras dostępna jest z licznymi praktycznym udogodnieniami, jak obrotowa wylewka czy rączka Bidetta. Bogatą kategorią asortymentu są krany bezdotykowe oraz baterie termostatyczne, stojące na straży bezpieczeństwa oraz wygody. Umieszczony w nich specjalny ogranicznik przepływu daje możliwość wyeliminowania wystąpienia oparzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy Użytkownikami są dzieci lub osoby starsze.
 
 • Oras oferuje zróżnicowany asortyment,
 • Bogatą kategorią produktów są baterie bezdotykowe (elektryczne, na fotokomórkę),
 • W katalogu fabrykanta znajdziemy m.in. baterie umywalkowe, baterie bidetowe, baterie prysznicowe, baterie wannowe, baterie Bidette oraz baterie kuchenne.

Moda, stylowa i niezawodna, czyli armatura Oras

Armatura Oras Olesno to wysoka jakość wykonania, za która kryją się najlepsze komponenty wytwórcze. Na perfekcyjną baterię składają się części ciśnieniowe odlewane z mosiądzu czy specjalne tworzywa techniczne i udogodnienia, które odpowiadają za bezawaryjną i maksymalnie długą eksploatację. Niezawodność to jednak nie jedyna cecha, jaką charakteryzuje się armatura Oras. Producent stawia również na nietuzinkowy design, który staje się dekoracją pomieszczenia – niezależnie czy jest to kuchnia, czy łazienka. Cennik Oras zawiera modele Oras Electra o organicznej i opływowej linii, alternatywy o wyrazistej bryle Oras Optima czy klasyczną serię Oras Vega, która uzupełni wystrój opanowany przez ponadczasowe motywy. Dużą popularnością cieszą się warianty Oras Cubista, Oras Apollo czy Oras Safira. Na szczególną uwagę zasługuje również bateria Oras Saga, dostępna w wariancie dedykowanym zarówno do sfery zlewozmywaka, jak i obszaru mycia oraz kąpieli. Wyróżnia ją umiejętne wizualne połączenie tradycyjnych oraz modernistycznych inspiracji. 
 
 • Oras proponuje krany dostępne w różnym stylu,
 • Baterie Oras wykonane są wysokiej jakości materiałów,
 • Do najpopularniejszych propozycji należą: Oraz Electra, Saga, Cubista, Optima, Vega i  Safira,

Popularne baterie i bidetki Oras wśród klientów lazienkarium.pl

 
 • Umywalkowa Bateria elektroniczna bezdotykowa Oras Optima 1714F
 • Bateria sensoryczna z czujnikiem ruchu Oras Electra 6150F
 • Oras Saga 3910F bateria łazienkowa do umywalki
 • Termostatyczna bateria wannowa Oras Optima
 • Zestaw prysznicowy Oras
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia