Oras Hydractiva Digital – najbardziej innowacyjne i ekologiczne rączki natrysku na rynku!

(3 głosów)
 oras hydractiva, oszczędzanie wody
Aranżacja szarej łazienki z zestawem prysznicowym Oras Esteta
 

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że jeśli chcesz wziąć ekologiczną kąpiel i zmniejszyć zużycie, musisz zrezygnować z wanny, która mieściła hektolitry wody. Mamy złą wiadomość: prysznic także nie będzie należał do ekonomicznych sposobów mycia – zwłaszcza jeśli trwa i trwa w nieskończoność. Morał z tego taki, że to nie o rodzaj rozwiązania w łazience chodzi, a długość kąpieli, a także innowacyjne rozwiązania, takie jak Oras Hydractiva Digital.

 oras hydractiva, ekologiczne baterie
Słuchawki prysznicowe Oras Hydractiva

Zamiast szybkiego prysznica

Najczęstszym sposobem na ekologiczne życie jest ograniczanie. To smutna prawda, która w łazienkowej rzeczywistości wiąże się ze skróceniem kąpieli pod prysznicem do niezbędnego minimum. Dlaczego? Średnio na jedną kąpiel, która trwa około 8 minut, potrzeba aż 60 litrów wody, a z każdą minutą do odpływu uciekają kolejne litry, rachunki wzrastają, a planeta cierpi.

Z dobrych wiadomości mamy jednak taką, że zamiast szybkiego i niezbyt satysfakcjonującego i relaksującego prysznica, możesz zmienić baterię prysznicową na znacznie bardziej innowacyjną, a dokładniej niskoprzepływową, czyli taką, która pozwoli zmniejszyć przepływ wody nawet o połowę, bez uszczerbku na komforcie kąpieli. Przykładem tego jest rączka natrysku Oras Hydractiva Digital.

 baterie oras, oszczędzanie wody
Zestaw prysznicowy wraz z słuchawką Oras Hydractiva

Rączka natrysku Oras Hydractiva Digital – co to takiego?

Natryski ręczne Oras Hydractiva Digital to jedno z rewolucyjnych narzędzi na rynku sanitarnym, które całkowicie zmieniają aspekt kąpieli. Rozwiązania w 2021 roku otrzymały aż trzy nagrody, w tym German Design Awards 2021 oraz ICONIC AWARDS 2021. Doceniono je za kunszt wykonania, minimalistyczny design oraz innowacyjność, która pozwala użytkownikom na zmniejszanie własnego śladu ekologicznego, a także obniżenie kosztów zużycia.

Rączki natrysku Oras Hydractiva Digital wyróżniają się także praktycznością. Ze względu na wykorzystanie technologii chroniącej przed osadzaniem się kamienia wszelki brud możesz usunąć ruchem palca. To wydłuży żywność rozwiązania i ograniczy konieczność mozolnego szorowania.

oras hydractiva, ekologiczne baterie
Ekologiczna bateria Oras

Inteligentne rączki natrysku Oras dostępne są w wariancie jednostrumieniowym. Są one produkowane w zachodniej Finlandii, z tworzyw sztucznych, takich jak PPE i ABS, które gwarantują maksymalną odporność produktu na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu nie dość, że oszczędzasz wodę, to też gwarantujesz sobie satysfakcję wynikającą z długiego użytkowania.

 oras hydractiva, baterie oras
Słuchawka prysznicowa z cyfrowym wyświetlaczem

Oras Hydractiva Digital to:

  • Inteligenta rączka natrysku, która została nagrodzona wieloma wyróżnieniami. W 2021 roku na jej koncie pojawiły się już trzy tytuły – a to dopiero początek!
  • Rączka natrysku z cyfrowym wyświetlaczem (przeczytasz o nim poniżej).
  • Ekologiczne rozwiązanie, które oszczędzi wodę. Natężenie przepływu wynosi 15 l/min.
  • Armatura o minimalistycznym designie, który będzie pasował do większości aranżacji.
 oras hydractiva, baterie oras
Cyfrowa rączka natrysku Oras Hydractiva

Cyfrowy sposób na kąpiel

Cyfrowa rączka natrysku Oras Hydractiva Digital całkowicie różni się od innych rozwiązań tego typu. Jej szczególnym elementem jest zasilany przepływem wody wyświetlacz, dzięki któremu na bieżąco będziesz monitować zużycie wody. Model wyposażony jest również w diodę LED, która dzięki odpowiednim kolorom zasygnalizuje, kiedy kąpiel trwa zbyt długo. Stanie się tak, gdy dioda LED zamieni się z zielonej (wskazuje wówczas zrównoważone używanie) na czerwoną.

Dzięki temu, że rączka natrysku Oras zasilana jest poprzez przepływającą wodę, nie musisz pamiętać o jej cyklicznym ładowaniu. To oznacza, że to innowacyjne rozwiązanie nigdy się nie rozładuje! Dodatkowo rączka posiada funkcję Bluetooth i możesz połączyć ją z aplikacją Digital HandShower, by ustalić cele dotyczące eksploatacji, a także weryfikować dane o zużyciu i poznawać wskazówki, jak jeszcze lepiej wykorzystać potencjał innowacji Oras!

 oras hydractiva, baterie oras
Rączka natrysku z cyfrowym wyświetlaczem Oras Hydractiva Digital

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia