SMART baterie Oras ułatwiają życie – sprawdź, jak to możliwe!

(0 głosów)
 oras, baterie oras
Bateria kuchenna Oras

Baterie, czy to kuchenne, czy łazienkowe, jeszcze do niedawna były dla domowników narzędziami, które pozwalały w swobodny sposób korzystać z wody. Nic więcej. Dziś ich rola znacząco się zmieniła, a produkty tego typu stają się coraz bardziej innowacyjne i funkcjonalne; stoją na straży higieny, ograniczają zużycie i zapewniają bezpieczeństwo. Jak to możliwe?

Easy, Eco i Safe

Świat armatury przeszedł ogromną rewolucję, a jej prekursorem była marka Oras, która wyprodukowała pierwsze baterie bezdotykowe. Ich zadaniem było promowanie bezpieczeństwa i higieny, przy jednoczesnej trosce o zmniejszenie zużycia wody. Miało to przełożenie na ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków i zmniejszenie liczby oparzeń, których winowajcą był zbyt gorący strumień. Walka z tymi problemami dziś jest nadal aktualna, z tym że broń, po którą możemy sięgać, jest jeszcze bardziej innowacyjna.

Oras tworzy baterie w myśl zasad Easy, Eco i Safe. Oznacza to produkty, które są łatwe w obsłudze oraz instalacji (ich montaż można przeprowadzić nawet bez pomocy fachowca!), posiadają opatentowane sensory, wiążą się ze zmniejszeniem zużycia nawet o 50% czy eliminują ryzyko oparzenia, dzięki możliwości ustawienia określonej wartości temperatury wody. W efekcie baterie Oras SMART są praktycznym uzupełnieniem wielu stref mycia, a ich użytkowanie przekłada się na niższe rachunki i znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa.

 oras, baterie oras
Aranżacja nowoczesnej łazienki z baterią Oras Cubista

 oras, baterie oras
Bateria kuchenna Oras Optima

Baterie Oras SMART, czyli...?

Baterie Oras SMART to nowa generacja rozwiązań, które wyposażone są w technologię Bluetooth®. Dzięki temu można je całkowicie dostosować do własnych potrzeb! To oznacza inny poziom komfortu i higieny – czy to pod prysznicem, czy w strefie umywalki czy kuchennego zlewozmywaka. Jak to wygląda w praktyce? Możesz obsługiwać baterie wyłącznie jedną ręką lub bez konieczności regulacji pokręteł. Możesz cieszyć się kąpielą pod strumieniem wody o stałej temperaturze. Możesz też zapomnieć o wysokich rachunkach i zacząć gromadzić oszczędności. W bateriach Oras drzemie potencjał, który sprawi, że zmienisz sposób myślenia o armaturze.

 oras, baterie oras
Szara łazienka z Oras Esteta

 oras, baterie oras
Oras Hydractiva Digital ekologiczna rączka natrysku

Daj się ponieść kuchennej fantazji

SMART baterie w kuchennym języku Oras mają postać rozwiązań Oras Optima. To wielofunkcyjne rozwiązanie, które dzięki możliwości bezdotykowej obsługi zwiększa swobodę gotowania. Strumień wody otworzy się, gdy tylko zbliżysz dłonie do wylewki i zamknie się 40 sekund po otwarciu lub 4 sekundy po wyjęciu dłoni spod wylewki. Proste, prawda? Możesz więc opłukać ręce oblepione ciastem bez konieczności dotykania pokrętła czy szybko umyć liście sałaty.

 oras, baterie oras
Nowoczesna bateria kuchenna Oras Swan

 oras, baterie oras
Oras Il bagno Alessi Sense w nowoczesnej kuchni

Z korzyścią dla środowiska

SMART baterie to ekologiczne baterie, które idealnie wpisują się w trend tworzenia inteligentnych domów. Do tej kategorii produktów nie nalezą już tylko rozwiązania wyposażone w perlator, który napowietrza strumień i tym samym wpływa na zmniejszenie zużycia. To także baterie bezdotykowe, takie jak Oras Electra, które dzięki bezdotykowej obsłudze pozwolą zredukować przepływ wody o połowę, dbając przy tym o Twój komfort i higienę.

W Oras Vega za ekologiczną odsłonę odpowiada ekoprzycisk, którego zadaniem jest ograniczanie zużycia wody oraz energii oraz zabezpieczanie przed wypływem zbyt gorącego strumienia. W razie potrzeby jego natężenie można łatwo zmienić – wystarczy tylko nacisnąć ekoprzycisk i unieść uchwyt do góry.

 oras, oras electra
Bateria kuchenna Oras Electra

Higiena przede wszystkim

Baterie Oras sterowane bezdotykowo to też patent na zwiększanie higieniczności w każdej strefie mycia. Pomyśl tylko, że nie musisz dotykać pokręteł, by wyregulować parametry strumienia! Dzięki temu nie tylko nie przenosisz bakterii, lecz także zmniejszysz zagrożenie zarażenia siebie. To właśnie przez dotyk dochodzi do transmisji 80% najczęściej występujących chorób zakaźnych, a problem może pojawić się nie tylko w szkołach, galeriach czy innych obiektach publicznych. W domu także istnieje takie ryzyko, a baterie bezdotykowe eliminują je do zera.

 oras, baterie oras
Bateria kuchenna Oras SMART

Patent na kąpiel bez oparzeń

Baterie Oras SMART są również sposobem na bezpieczną kąpiel – bez oparzeń i zaskakujących zmian temperatury, które powodowane są skokami ciśnienia w instalacji. Z tym problemem często zmagają się użytkownicy pryszniców, dlatego w inteligentnych bateriach Oras Esteta Wellfit wykorzystano termostat, który pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów strumienia oraz ogranicznik temperatury. Dzięki temu dzieci nie odkręcą przypadkowo gorącego strumienia, a Ty nie oparzysz się, gdy ciśnienie w instalacji nagle spadnie.

Oras Esteta Wellfit to także inteligentny system natryskowy, który potęguje przyjemność zażywanej kąpieli! Oprócz wzmocnienia poziomu bezpieczeństwa, w bateriach wykorzystano specjalny program odnowy ciała, który gwarantuje różnorodne doznania pod prysznicem. To możliwe dzięki trzem programom do wyboru (regeneracyjnym, relaksującym i odciążającym), które poprzez określone częstotliwości natrysku ciepłą i zimną wodą pomogą czuć się lepiej i zdrowiej.


 oras, baterie oras
Bezdotykowa bateria Oras Optima

Inteligentne sterowanie

Baterie bezdotykowe, w tym Oras Inspera czy Oras Optima, zasilające kategorię produktów Oras SMART wiążą się także z łatwą obsługą i możliwością ich szybkiej konfiguracji. Z racji tego, że modele te wyposażone są w funkcję Bluetooth®, możesz monitować zużycie wody, sprawdzać żywotność baterii zasilającej czy sterować spłukiwaniem. Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą – w zasięgu ręki, w swoim telefonie!

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia