Baterie Oras Optima – bateria hybrydowa, bateria termostatyczna, bateria idealna!

(2 głosów)
 

bateria Oras Optima - armatura - bateria umywalkowa, Lazienkarium WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Baterie Oras Optima to wszystko, co trzeba do tego, by stworzyć ekonomiczną i oryginalną strefę mycia. Ekologiczne rozwiązania ograniczają zużycie cennych zasobów wody, uchwyty Easy Grip gwarantują komfort, inteligentna technologia hybrydowa daje swobodę użytkowania, a design staje się częścią pięknego wystroju. Kirsi Svärd – projektantka serii Oras Optima – optymalnie wykorzystała technologię, innowację i styl, tworząc doskonałą armaturę do łazienki i kuchni. Baterie Oras to więcej niż komfort – to miks sanitarnej precyzji i nowoczesnego podejścia do tworzenia. 

 

Oras Optima, czyli różnorodność!

W serii znajdziemy wszystko, co potrzeba do zaprojektowania ekonomicznej strefy zlewozmywaka w kuchni i higienicznej łazienki. Bezdotykowa bateria kuchenna z wysoką wylewką lub jednouchwytowa bateria kuchenna staną się gwarancją wygody i stylowego charakteru kulinarnej przestrzeni. Na dodatek, innowacyjne funkcje rozwiązań hybrydowych – opisane poniżej – zapewnią 100% satysfakcji z wyboru. Pokój kąpielowy może być pomieszczeniem wypełnionym przez oryginalny design serii Optima. Jednouchytowa bateria umywalkowa czy bateria umywalkowa bidetta znakomicie spiszą się w roli oszczędnej armatury do łazienki, a kabina prysznicowa wzbogacona o zestaw prysznicowy Oras Optima zyska ciekawego charakteru. 

bateria Oras Optima - armatura - bateria umywalkowa, Lazienkarium WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK
Bateria bezdotykowa Oras Optima

Bateria hybrydowa Oras Optimanowoczesna armatura kuchenna

Hybrydy na rynku pojawiają się coraz częściej. To staranne połączenie tradycji i nowoczesności zawitało także do branży sanitarnej, w postaci baterii Oras Optima. Co to jest bateria hybrydowa? To armatura scalająca funkcje klasycznych baterii jednouchwytowych i bezdotykowych, gwarantując tym samym maksymalny komfort i wydajność. W baterii kuchennej Oras Optima czytelny wyświetlacz umieszczony na korpusie informuje o temperaturze wody, a w przypadku przekroczenia granicy 42°C ostrzega Użytkownika przed możliwością oparzenia. Na tym nie kończą się zalety baterii kuchennej Oras Optima. Dzięki ergonomicznym uchwytom Easy Grip możemy szybko zmienić strumień z ciepłego na zimny i odwrotnie. Możliwość uruchomienia kaskady wody bezdotykowo to kolejny pakiet korzyści, oferujący większą higienę i czystość, a inteligentny zawór do zmywarki zapobiegnie zalaniu mieszkania. To ochrona, satysfakcja, bezpieczeństwo i komfort. Czego chcieć więcej? 

bateria Oras Optima - armatura - bateria kuchenna, Lazienkarium WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK
 

Oras Optima – baterie termostatyczne i ich zalety

Bateria termostatyczna to strażnik stałej temperatury wody, co jest sporym udogodnieniem, zwłaszcza gdy z łazienki korzystają osoby starsze oraz dzieci. Dzięki temu możemy uniknąć oparzeń, a tym samym zapewnić bezpieczną kąpiel sobie i bliskim. Takie rozwiązania nie dość, że pomagają w uzyskaniu optymalnej temperatury strumienia i zapobiegają przepływowi zbyt gorącej kaskady, to wpływają też na oszczędności. Brak uciążliwej regulacji i oczekiwania aż woda się nagrzeje mogą ograniczyć wydatki do nawet 40%. W ofercie Oras znajdziemy m.in. baterie natryskowe oraz Optima 7160U wyposażone w ogranicznik temperatury wbudowany w uchwycie oraz funkcje EcoFlow i zestawy prysznicowe z trzeba rodzajami strumienia.

bateria Oras Optima - armatura \ Lazienkarium WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK
 

bateria Oras Optima - armatura \ Lazienkarium WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK
 

Oras Optima Bidetta dla higieny i wygody

Seria Oras Optima to mnóstwo praktycznych zalet ukrytych w stylowym designie. W kolekcji znajdziemy szereg innowacyjnych propozycji – od armatury bezdotykowej, po baterie wyposażone w ekonomiczne udogodnienia. Dla tych, którzy poszukują jeszcze więcej wygody, Oras Optima oferuje baterie umywalkowe z rączką natrysku Smart Bidetta. Komfortowy element – zamontowany w większej odległości od umywalki za pomocą uchwytu ściennego – daje pełną swobodę: może być wykorzystany podczas codziennej toalety czy po to, by napełnić wysoki wazon na kwiaty. Bateria bidetta posiada specjalny przycisk uruchamiający, więc nie musimy nawet podchodzić do umywalki, by włączyć wodę. Taka kompilacja wygody w jednym rozwiązaniu pozwala stworzyć przestrzeń doskonałą.


bateria Oras Optima - armatura \ bateria Bidetta Lazienkarium WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia