New Trendy

(1167 produktów)
Cofnij do: Serie producentów
do
do cm
do cm
Zadzwoń do nas
+48 12 307 20 90
Wyślij listę produktów
Indywidualna wycena
Wypełnij
Formularz kontaktowy
Wyślij maila
sklep@lazienkarium.pl
Inne Informacje
Koszty dostaw
Płatności
Tax Free

O producencie New Trendy

Kraj pochodzenia: Polska

Gwarancja producenta:

- Kabiny prysznicowe: Linia Platinum: 5 lat, Linia Gold: 2 lata, Linia Silver: 2 lata
- Panele prysznicowe i deszczownice: Linia Platinum: 2 lata
- Brodziki: Linia Platinum: 2 lata, Linia Gold: 2 lata, Linia Silver: 2 lata

Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte gwarancją producenta. Gwarantujemy, że nasza firma jest autoryzowanym sprzedawcą tej marki. Produkt jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła.

Pamiętaj, by kupować asortyment tylko u sprawdzonych dostawców.

 

Kabiny Prysznicowe New Trendy – producent rozwiązań do łazienki

New Trendy sp. z o.o. jest polską marką, która od 2006 roku dostarcza na rynek niezawodne rozwiązania pozwalające na kompleksowe wyposażenie łazienki. Producent tworzy produkty w oparciu o specjalistyczną wiedzę oraz zamiłowanie do niebanalnego designu, czego efektem jest asortyment, który słynie z jakości, funkcjonalności oraz wzornictwa, które umiejętnie wtapia się w wystrój niemal każdego wnętrza. Katalog New Trendy zawiera zróżnicowane pozycje pod kątem wyglądu oraz rozmiaru, dzięki czemu urządzenie wymarzonego pomieszczenia nie sprawia Klientom problemów. Tym, co wyróżnia brodziki, kabiny New Trendy oraz pozostałe produkty z portfolio fabrykanta jest również wysoka innowacyjność, związana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wdrożeniem udogodnień, które ułatwiają sprzątanie i pomagają osiągnąć maksymalny poziom wygody. Wszystkie artykuły New Trendy uchodzą za doskonałe pod kątem użyteczności, co jest rezultatem zastosowania materiałów takich jak akryl, konglomerat czy szkło hartowane. Marka wciąż się rozwija, eksportując swoje wyroby do krajów takich jak Niemcy, Holandia, Czechy oraz Rosja. 
 
  • New Trendy to polska marka oferująca asortyment przeznaczony do łazienki,
  • Firma została założona w 2006 roku,
  • Producent eksportuje swoje produkty m.in. do Niemiec, Holandii, Czech oraz Rosji.

Wyposażenie łazienki w każdym stylu

New Trendy od wielu lat uchodzi za wzór w aspekcie tworzenia kompleksowych rozwiązań dedykowanych do przestrzeni łazienki. Fabrykant, współpracując z najlepszymi designerami, wytwarza asortyment, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających estetów. Pozycje, jakie zawiera cennik New Trendy, gwarantują urządzenie wnętrza, które będzie nie tylko stylowe, lecz także funkcjonalne. Marka jest pionierem w produkcji asortymentu do obszaru kąpieli. Kabiny prysznicowe New Trendy stanowią sanitarny bestseller. Poza nimi w ofercie New Trendy znajdują się drzwi prysznicowe, parawany kąpielowe, brodziki wykonane z konglomeratu lub akrylu, meble łazienkowe, umywalki, panele prysznicowe, deszczownice oraz systemy odwodnień, czyli odpływy liniowe i akcesoria niezbędne do ich prawidłowej instalacji. To holistyczne podejście sprawia, że produkty New Trendy składają się na w pełni praktyczną oraz stylową przestrzeń, gdzie każdą ze stref cechują użyteczność oraz niebanalny wygląd, który jest preludium do maksymalnej przyjemności – potwierdzeniem tego są pozytywne opinie Użytkowników.  
 
  • New Trendy oferuje zróżnicowany asortyment do łazienki,
  • W katalogu znajdują się rozwiązania takie jak m.in.: kabina prysznicowa z brodzikiem, umywalka, brodzik, meble łazienkowe, odpływ liniowy,
  • Kabina prysznicowa New Trendy wyróżnia się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

Parawany nawannowe, brodziki i kabiny czyli modne rozwiązania od New Trendy

Katalog New Trendy to inspirująca lekcja dotycząca kanonów wzorniczych, które na przestrzeni lat kreowały wnętrza wielu łazienek. Producent, bazując na bezpretensjonalnym wzornictwie, komponuje ponadczasowe i modne rozwiązania. Poszczególne pozycje fabrykanta w zupełności oddają charakter popularnych stylów aranżacyjnych, pozwalając jednocześnie na urządzenie pomieszczenia całkowicie dopasowanego do własnych oczekiwań. Do grona nowoczesnych rozwiązań zaliczane są eleganckie transparentne kabiny New Trendy New Modus, purystyczna seria New Trendy Soleo, designerska linia New Trendy Varia oraz oryginalne koncepcje New Trendy Modena czy New Trendy Reflexa. Marka poszła również o krok dalej, oferując nietuzinkowe formy kabiny z czarnymi profilami, które od kilku sezonów zasilają kręgi najgorętszych alternatyw sanitarnych. Efektowna czerń oraz minimalistyczny sznyt wyróżniają m.in. New Trendy Negra, New Trendy New Soleo Black czy New Trendy New Modus Black. 
 
  • Kabina prysznicowa New Trendy to pozycja, która zachwyci designem i funkcjonalnością,
  • Producent oferuje m.in. modne kabiny z czarnymi profilami,
  • Do najpopularniejszy serii zaliczane są: New Trendy Modena, New Trendy Soleo, New Trendy Varia, New Trendy Reflexa, New Trendy New Soleo.

New Trendy: artykuły, opinie i porady

array(0) {
}
		
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia