New Trendy New Soleo – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!

(72 głosów)

Najlepsza kabina prysznicowa to taka, która optymalnie wykorzysta potencjał małej łazienki, a także podniesie atrakcyjność przestronnego pokoju kąpielowego. Jej cechy wizualne muszą iść w parze praktycznością, by oprócz porcji przyjemnych doznań dla ducha, nie generowała trudności dla ciała – związanych z uporczywym usuwaniem brudu i widocznymi zaciekami. To produkt dla tych, którzy chcą zaoszczędzić wodę i tych, którym zależy na komforcie. Jak spośród tak bogatego asortymentu wybrać model doskonały? Żeby ułatwić, mamy dla Was propozycje – kabina New Trendy New Soleo. Dziś wszystkie jej elementy poddamy analizie pod kątem jakości, designu, funkcjonalności, ceny oraz zasad pielęgnacji. 
 
New Trendy New Soleo – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!
New Trendy New Soleo Black Kabina Prysznicowa 

 

  

  Jakość

New Trendy – co to za firma? (+)

Żeby doskonale poznać produkt, należy wyjść od bazy informacji dotyczących samego producenta. Misja jego działania, metody wytwórcze oraz innowacyjność są bezpośrednio skorelowane z jakością oferowanych rozwiązań. New Trendy jest znakomitym przykładem tych powiązań. Polska marka, założona w 2006 roku, z pasją podchodzi do prowadzonego biznesu i sukcesywnie się rozwija, docierając w najodleglejsze rejony rynku. New Trendy łączy miłość do tworzenia oryginalnych urządzeń z wiedzą dotyczącą wykorzystywanych surowców oraz ich właściwości użytkowych. Wieloletnie doświadczenie fabrykanta oraz rzetelne podejście do działania zaowocowały licznymi nagrodami, takimi jak: Gazele Biznesu dziennika Puls Biznesu czy Diament magazynu Forbes. W portfolio New Trendy znajdziemy m.in. kabiny prysznicowe i drzwi, brodziki, meble łazienkowe oraz systemy odwodnień.  

Materiały najwyższej jakości (+)

Know-how, innowacyjny park maszynowy i selekcja najlepszych komponentów wytwórczych sprawiają, że kabiny prysznicowe i produkty z oferty New Trendy uchodzą za trwałe, wytrzymałe i wyjątkowo bezpieczne. Za tymi przymiotnikami stoją materiały – dobrane przez grono wyspecjalizowanych inżynierów i technologów. Producent korzysta z odpornego szkła hartowanego o grubości 6 mm lub 8 mm, w produkcji odwodnień liniowych stosuje stal nierdzewną, a za prawidłowe działanie kabin odpowiadają m.in. zawiasy kolumnowe ze szczotkowaną uszczelką, stalowe uchwyty czy solidne wsporniki. Producent dysponuje również własnym działem Kontroli, gwarantując Klientom wysoki standard rozwiązań, dostosowany do obowiązujących światowych norm i przepisów. Formalnym potwierdzaniem niezawodności asortymentu jest nie tylko stale rosnące grono odbiorców, lecz także wyróżnienia w kategorii Jakość i Bezpieczeństwo. 

Gwarancja na plus! (+)

Kabiny prysznicowe New Trendy New Soleo oraz pozostałe rozwiązania fabrykanta objęte są długoletnim okresem gwarancyjnym. Dobór wysokogatunkowych materiałów, procedura testowa oraz nowatorskie metody produkcyjne pozwalają minimalizować możliwe wady i usterki, przy jednoczesnym wydłużeniu obowiązujących terminów gwarancji. W przypadku rozwiązań z linii New Trendy New Soleo (należących do grupy produktowej GOLD) wynoszą one aż 3 lata. Szczegółowe informacje dotyczące asortymentu New Trendy (innych linii, mebli czy systemów) określone są w karcie gwarancyjnej, dostępnej na stronie New Trendy. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy nabywcy, związane z nieprawidłowym montażem, pielęgnacją oraz konserwacją. 

New Trendy New Soleo – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!
New Trendy New Soleo Drzwi Prysznicowe Wnękowe

 

  Design

 

Kabina szyta na miarę! (+)

Elegancki design kabiny New Trendy New Soleo może podlegać pełnej indywidualizacji, dzięki usłudze kabiny na wymiar. Obejmuje ona konfigurację wybranego modelu zgodnie z wymaganiami, jakie stawia nam architektura przestrzeni oraz pozwala na dostosowanie wyglądu produktu do własnych oczekiwań. Dzięki temu możemy stworzyć rozwiązanie, które w 100% dopasuje się do niekorzystnego układu pomieszczenia czy w jak najlepszy sposób podkreśli atuty wnętrza. Wszystko dlatego, że zamawiane elementy ustalane są z dokładnością do 1 mm! Intuicyjny konfigurator (dostępny na stronie New Trendy) w przejrzysty sposób prowadzi poprzez kolejne kroki tworzenia wymarzonego rozwiązania, uwzględniając jego kształt, sposób otwierania czy montażu. Z New Trendy New Soleo żadne skosy, wnęki i nietypowe konstrukcje w łazience nie są straszne!

Nowoczesna łazienka (+)

Kabiny prysznicowe New Trendy New Soleo należą do produktów z linii GOLD, a więc emanują elegancją oraz za sprawą ponadczasowego designu – niczym złoto – stanowią propozycję o unikalnym charakterze. Pasują do każdej stylistyki przestrzeni, gwarantując spójny i harmonijny efekt. To znakomite rozwiązanie, gdy chcemy, by nowoczesna łazienka nabrała nuty wyrafinowania. Neutralna kolorystyka stylu oraz prostota zastosowanych kształtów będą doskonale korespondować z estetycznym wyglądem produktu, który wyróżnia się bezpretensjonalnym urokiem. New Soleo podkreśli również wystrój łazienki w stylu industrialnym, w których tło stanowi surowy beton bądź chropowata cegła, a także – dzięki transparentnym ściankom i chromowanym elementom – spotęguje ekskluzywny charakter łazienki glamour. Ten uniwersalny design gwarantuje mnóstwo aranżacyjnych możliwości. 

New Trendy New Soleo Black czyli kabina z czarnymi profilami (+)

Popularność modernizmu oraz ciemnych barw sprawiły, że coraz chętniej zapraszamy do aranżacji mocną czerń – nie tylko na ścianach i dodatkach. Jeśli jesteśmy znudzeni pastelami i sielankową scenerią, zdecydujmy się na gradację emocji w postaci nieschematycznych rozwiązań, takich jak New Trendy New Soleo Black. To kabina prysznicowa z czarnymi profilami, która znakomicie podkreśli niuanse wystroju industrialnego, będzie kontrastować z białym tłem lub doda „pazura” aranżom o typowo męskim klimacie! Wprowadzenie czarnych akcentów w postaci zawiasów kolumnowych, okuć, wsporników i uchwytów, stanie się stylowym spójnikiem dla kolejnego oryginalnego akcentu, jakim jest czarna armatura! Bez wątpienia, to pomysł na łazienkę inną niż wszystkie i projekt dla tych, którzy stawiają na oryginalność!

New Trendy New Soleo – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!
New Trendy New Soleo Kabina Prysznicowa z Drzwiami Łamanymi i odpływ liniowy

 

 Funkcjonalność

 

Praktyczność do kwadratu (+)

Ponadczasowy wygląd kabiny New Trendy New Soleo to zaledwie preludium do tego, co produkt ma do zaoferowania! Producent wyposażył rozwiązanie w szereg praktycznych detali odpowiadających za zwiększenie funkcjonalności linii New Soleo. Mowa chociażby o zawiasach kolumnowych ze szczotkowaną stalą, które – poza bezawaryjną eksploatacją – zapewniają wygodę wchodzenia i wychodzenia spod prysznica, dzięki możliwości otwierania drzwi zarówno do wewnątrz, jak i do środka. Oprócz tego New Trendy New Soleo została wzbogacona o zawiasy zlicowane ze szkłem, co znacznie ułatwia usuwanie zabrudzeń i zacieków oraz nie tworzy trudnodostępnych miejsc. Całość wieńczą wsporniki, które stabilizują konstrukcję i pieczętują jej solidność. 

Montaż z listwą lub bez (+)

Kabiny prysznicowe New Trendy New Soleo oferują jeszcze jeden wariant indywidualizacji, związany z listwą progową. Jak wiadomo, to element, który pomaga w zachowaniu szczelności rozwiązania, jednak nie każdemu przypada on do gustu i zdaniem wielu zaburza harmonię projektu. Producent, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zaprojektował New Soleo w taki sposób, by montaż mógł się odbywać albo z listwą progową, albo bez niej. W drugim przypadku wystarczy tylko zastosować dolną uszczelkę drzwi z przedłużonym listkiem, co zapobiegnie wychlapywaniu się wody. Kolejnym atutem oferty jest to, że listwa oraz wspominana uszczelka są częścią całego zestawu, a więc nabywamy je wraz z kabiną New Soleo. Nie musimy ponosić dodatkowych kosztów, a decyzję możemy podjąć nawet po kilku miesiącach eksploatacji. 

Jeszcze więcej miejsca z profilem poszerzającym (+)

Oprócz tworzenia kabiny na wymiar, która będzie uwzględniać warunki niewymiarowego lokum, New Trendy proponuje także inną metodę zwiększania szerokości przestrzeni pod prysznicem – profile poszerzające. Ich instalacja pozwala na uzyskanie szerokości o 2 cm większej, niż w standardzie. Producent zezwala także na montaż kilku takich elementów. Jednak należy unikać łączenia więcej niż dwóch profili. 

Active Shield i mniej sprzątania (+)

Praktycznym rozwiązaniem, w przypadku kabin z linii New Trendy New Soleo, jest wzbogacenie szkła o specjalistyczną powłokę ochronną, która wykazuje właściwości hydrofobowe. Dzięki niej cząsteczki wody nie zatrzymują się na powierzchni produktu i – gromadząc się w większe krople – zabierają ze sobą kamień, osady oraz pozostałości po kosmetykach. W znacznym stopniu ułatwia to usuwanie nieczystości oraz eliminuje konieczność zakupu drogich i inwazyjnych detergentów. W rezultacie nie tyle możemy cieszyć się z czystej tafli szkła, ile oszczędzamy czas oraz pieniądze, które trzeba by było przeznaczyć na mozolne sprzątnie i inwazyjne środki. 

Drzwi i kabiny New Trendy New Soleo, czyli różnorodność (+)

Świat kabin prysznicowych New Trendy jest niezwykle różnorodny! W katalogu znajdziemy drzwi wnękowe, kabiny prysznicowe kwadratowe i prostokątne, kabiny półokrągłe R55, kabiny asymetryczne oraz kabiny na wymiar, które dopasujemy do każdej przestrzeni. Ten bogaty zbiór możliwości, połączony z ponadczasowym designem, gwarantuje zupełną swobodę w kreowaniu wymarzonej łazienki.

New Trendy New Soleo – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!
New Trendy New Soleo Kabina Prysznicowa

New Trendy New Soleo – cena, cennik

Jakość za rozsądną cenę (+)

Wartość kabiny New Trendy New Soleo to wypadkowa jakości oraz funkcjonalności. Produkt można zaliczyć do asortymentu ze średniej półki cenowej, jednak biorąc pod uwagę korzyści w postaci możliwości konfiguracji na wymiar, duży wybór rozmiarów, trwałe materiały, dodatkowe profile poszerzające, powłokę Active Shield ułatwiającą czyszczenie czy możliwość montażu z listwą lub bez śmiało można napisać, że zakup naprawdę się opłaca! W zamian zyskujemy nie tylko nowoczesny design i dostosowanie produktu do wymagań łazienki, lecz także trzy lata gwarancji, wytrzymałość szkła hartowanego oraz praktyczne detale: otwieranie do wewnątrz i na zewnątrz, bezpieczeństwo oraz wygodę.

New Trendy New Soleo – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!
New Trendy New Soleo Parawan Nawannowy

 

 Pielęgnacja i czyszczenie

Zasady czyszczenia kabiny New Trendy New Soleo (+)

Kabina New Trendy New Soleo została wyprodukowana po to, by ułatwiać życie – i nie jest to utarty frazes! Dowodzą temu specjalne chromowane okucia zlicowane ze szkłem, które nie powodują gromadzenia się brudu, a także gładka powłoka Active Shield wykazująca właściwości hydrofobowe, opisywane powyżej. Aby utrzymać blask tafli, producent zaleca stosowanie środków ochronnych, które dostępne są w ofercie New Trendy. Jednym z nich jest odżywka do kabin wyposażonych w powłokę Active Shield, która potęguje cechy powłoki (kosztuje około 70 zł). Kolejny to uniwersalny preparat, który błyskawicznie usuwa plamy z wody, olejków używanych do kąpieli, tłuszcz czy kamień. Nie matuje on powierzchni i nie pozostawia smug. Kosztuje około 36 zł.

New Trendy New Soleo – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!
New Trendy New Soleo Kabina Prysznicowa z Wspornikiem

 

Zalety i wady – kabina New Trendy New Soleo opinie

Zaletyi opinie:

+ produkt renomowanego producenta,

+ wysoka jakość i trwałość,

+ odporność i bezpieczeństwo szkła hartowanego,

+ dostępność serwisu do 48h,

+ trzy lata gwarancji,

+ możliwość zakupu kabiny z czarnymi profilami (New Trendy New Soleo Black),

+ różne wymiary do wyboru,

+ 
możliwość konfiguracji kabiny na wymiar,

+ dostępność profili poszerzających,

+ hydrofobowe właściwości powłoki Active Shield,

+ 
możliwość montażu z listwą lub bez,

+ cena adekwatna do jakości,
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia