New Trendy Diora – Opinie, Łazienka Aranżacje, Inspiracje, Cena. Test eksperta!

(9 głosów)
new trendy diora aranżacja łazienki, new trendy diora aranżacja z kabiną, new trendy diora aranżacja łazienki z kabiną prysznicową
New Trendy Diora kabina prysznicowa prostokątna oraz brodzik i syfon do brodzika

Oferta kabin prysznicowych jest bardzo szeroka. Nic dziwnego, że wybór tej najlepszej poprzedzony jest długą analizą i mozolną weryfikacją każdego z parametrów, jakie proponują producenci. Nowoczesne, stylowe, retro, narożne czy kwadratowe? Jaki produkt podkreśli charakter przestrzeni i – co najważniejsze – będzie gwarancją długotrwałej eksploatacji? Jeśli stosy katalogów piętrzą się w nieskończoność, a w zakładce przeglądarki macie już kilka modeli i nadal nie wiecie, na co się zdecydować, zobaczcie New Trendy Diora! Dziś zdradzimy, dlaczego warto ją wybrać!

 Jakość

New Trendy – co to za firma? (+)

New Trendy to firma, która została założona w 2006 roku w Polsce. Rodzimy producent zajmuje się głównie produkcją artykułów wyposażenia łazienki, począwszy od kabin prysznicowych, a skończywszy na brodzikach, meblach oraz systemach odwodnień. Asortyment wyróżniają jakość i perfekcyjne wykończenie każdego z elementów. Rozwiązania są solidne i trwałe, poddawane testom i kontrolom po to, by finalny wyrób był od początku do końca doskonały. Działalność New Trendy obejmuje liczne punkty dystrybucyjne na całym świecie, własny dział kontroli oraz współpracę z najlepszymi projektantami z branży, dla których design i funkcjonalność stanowią o zadowoleniu Klienta. Wybierając New Trendy, mamy do czynienia z rzetelnym, sprawdzonym i zaufanym fabrykantem.

 

Aż 7 lat gwarancji! (+)

Kabina New Trendy Diora należy do grupy produktowej Platinum. Poza eleganckim wzornictwem wyróżnia ją bardzo długi okres gwarancyjny obejmujący aż 7 lat! Na ten termin składają się zarówno wyselekcjonowane, najlepsze składniki wytwórcze, jak i olbrzymia wiedza oraz doświadczenie producenta, który dodatkowo wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zwiększające funkcjonalność poszczególnych modeli. Inwestycje w nowatorski park maszynowy, ciągłe doskonalenie wyrobów oraz wnikliwa kontrola każdego etapu produkcyjnego sprawiają, że marka New Trendy to gwarancja jakości, czego potwierdzeniem są korzystne warunki sprzedażowe.

new trendy diora drzwi do kabiny, new trendy diora drzwi kabiny prysznicowej, new trendy diora drzwi prysznicowe
New Trendy Diora drzwi do kabiny prysznicowej oraz brodzik prostokątny

 Design

Symbioza klasyki i nowoczesności (+)

Patrząc na prysznic New Trendy Diora, od razu na myśl nasuwa się słowo „stylowy”. Produkt należy do eleganckiej linii Platinum, w której znajdują się propozycje, takie jak m.in. New Trendy Ikari, New Trendy Modena, New Trendy Reflexa, New Trendy Negra czy New Trendy New Modus. Ich wspólnymi mianownikami są nietuzinkowy, oryginalny charakter i prosta forma, które stają się uniwersalną propozycją do łazienki urządzonej w każdym kierunku. Polerowane aluminiowe profile tworzą stabilną ramę dla klarownej, efektownej konstrukcji, a starannie wykończone detale czynią projekt niezwykle wyrafinowanym. W jakiej łazience sprawdzi się kabina New Trendy Diora? Śmiało możemy napisać, że to alternatywa idealna zarówno do łazienki w stylu nowoczesnym, jak i industrialnym, klasycznym, minimalistycznym czy loftowym.

 

Prysznic New Trendy i efektowne detale (+)

Mawiają, że diabeł tkwi w szczególe, co doskonale daje się zauważyć w modelu New Trendy Diora. Ta na pozór prosta konstrukcja wyposażona została w akcenty stanowiące o jej oryginalnym charakterze. Mowa o stylowo wykończonych profilach, które nadają całości wyrazistego sznytu. Polerowane, masywne elementy aluminiowe przesądzają o nowoczesnym wyglądzie produktu, a okrągłe formy uchwytu oraz rolek Smooth Move nieco łagodzą jego surowy design. Dzięki temu prysznic New Trendy Diora to preludium do ergonomii, estetyki i przyjemności, jaką daje orzeźwiający strumień wody!

new trendy diora kabina prysznicowa, new trendy diora kabiny prysznicowe, new trendy diora kabiny ze ścianką boczną
Kabina prysznicowa ze ścianką boczną New Trendy Diora

 Funkcjonalność

Szkło hartowane o grubości 6 mm (+)

Wysoka jakość New Trendy Diora to zasługa wykorzystania wytrzymałego szkła hartowanego o grubości 6 milimetrów. Materiał wykazuje najlepsze cechy użytkowe, jest odporny na urazy mechaniczne, wytrzymały na intensywną eksploatację oraz bezpieczny, ponieważ w razie bardzo silnego uderzenia pęka na tysiące drobnych kawałeczków o nieostrych krawędziach, co eliminuje ryzyko okaleczenia i nie będzie zagrażać Użytkownikom. Proces hartowania powoduje, że tafli nie są straszne również skoki temperatury.

 

Rolski Smooth Move, czyli gwarancja trwałości (+)

Konstrukcja New Trendy Diora została przemyślana od A do Z, dzięki czemu każdy element stanowi zapewnienie o jakości i gwarantuje maksymalną satysfakcję z zakupu. Poza niezawodnym szkłem hartowanym producent wykorzystał także innowacyjne rolki Smooth Move. To rozwiązanie stoi na straży niezawodnej eksploatacji oraz zapobiega wystąpieniu jakichkolwiek awarii związanych z użytkowaniem drzwi przesuwnych. Odpowiedzialna za ten stan jest również specjalna bieżnia dolna.

 

Powłoka Active Shield (+)

Active Shield to powłoka zintegrowana ze szkłem hartowanym, wykorzystanym do produkcji kabin New Trendy Diora. Wykazuje ona właściwości hydrofobowe, co w praktyce oznacza większą higieniczność oraz mniej kłopotów z usuwaniem zabrudzeń. Na czym polega jej działanie? Krople wody, gromadząc się w większe skupiska, spływają oraz zbierają ze sobą osady oraz kamień, gwarantując czystość bez smug i bez konieczności użycia drogich chemicznych detergentów. To warstwa dostępna bez dodatkowych opłat, wyposażone są w nią wszystkie rozwiązania z oferty New Trendy Diora.

 

Możliwość regulacji przyściennej (+)

Modna i funkcjonalna łazienka obejmuje nie tylko rzesze praktycznych udogodnień oraz stylowy design. To także idealne dopasowanie produktu do warunków zastanych. W takim przypadku każdy milimetr ma znaczenie, dlatego New Trendy Diora umożliwia regulację przyścienną w zakresie 2 cm. Dzięki temu bez problemu wyeliminujemy wszelkie nierówności ściany.

 

New Trendy Diora – wymiary (+)

Kabiny prostokątne New Trendy Diora to – poza eleganckim wzornictwem – także wiele rozmiarów do wyboru, co pozwala na adaptację zarówno w przestronnym pokoju kąpielowym, jak i wnętrzu małej łazienki w bloku. Producent oferuje produkty w wymiarze: 100×80×190 cm, 100×90×190 cm, 110×80×190 cm, 110×90×190 cm, 120×80×190 cm, 120×90×190 cm, 130×80×190 cm, 130×90×190 cm, 140×80×190 cm oraz 140×90×190 cm. W ofercie znajdują się również drzwi prysznicowe 100×190 cm, 110×190 cm, 120×190 cm, 130×190 cm oraz 140×190 cm.

new trendy diora wykończenie kabiny, new trendy diora jakość, new trendy diora elementy kabiny prysznicowej
Solidne wykończenie kabiny New Trendy Diora z nowoczesnymi rolkami Smooth Move

 New Trendy Diora – cena, cennik

Inwestycja w niezawodną kabinę prysznicową (+)

Najlepsza kabina prysznicowa to taka, która oferuje jakość, trwałość, styl oraz funkcjonalność za przystępną cenę. Wszystko to ma New Trendy Diora! Estetyka idzie tu w parze z komfortem użytkowania, a solidne wykonanie dorównuje innowacyjności związanej z powłoką Active Shield i rolkami Smooth Move. Do puli korzyści zaliczylibyśmy przede wszystkim aż 7 lat gwarancji, co jest formalnym potwierdzeniem tego, że New Trendy Diora to asortyment na miarę wymagań, jakie stawia łazienka XXI wieku, czyli miejsce, gdzie forma i funkcja stanowią jedno. Prysznic New Trendy Diora to produkt oznaczający satysfakcję i marka, której zaufać.

 

 Pielęgnacja i czyszczenie

Higieniczna strefa mycia (+)

Active Shield i wszystko jasne oraz... czyste! Hydrofobowa powłoka to strażnik higienicznej strefy mycia. Właściwości specjalistycznej warstwy na stałe zintegrowanej ze szkłem pozwolą na szybkie usuwanie zabrudzeń oraz bardzo łatwą pielęgnację. Kabiny Diora z Active Shield to pewność blasku i redukcja osadów, kamienia czy plam i śladów po kosmetykach i olejkach do kąpieli. Do mycia kabiny polecamy produkty New Trendy: odżywkę do kabin wyposażonych w powłokę Active Shield oraz uniwersalny preparat do czyszczenia. Kosztują one kilkadziesiąt złotych, są wydajne, nie matują powierzchni i gwarantują błyskawiczne rezultaty.

 New Trendy Diora – opinie, zalety

+ Eleganckie nowoczesne wzornictwo,

+ Aż 7 lat gwarancji,

+ Wytrzymałe i odporne szkło hartowane o grubości 6 mm,

+ Powłoka Active Shield ułatwiająca usuwanie zabrudzeń,

+ Rolki Smooth Move gwarantujące bezawaryjną eksploatację,

+ Korzystna cena,

+ Duży wybór rozmiarów kabin i drzwi wnękowych,

+ Możliwość regulacji przyściennej.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia