New Trendy New Corrina – kabina prysznicowa i drzwi wnękowe do nowoczesnej łazienki

(4 głosów)
New Trendy New Corrina – kabina prysznicowa i drzwi wnękowe do nowoczesnej łazienki
New Trendy New Corrina Kabina Prysznicowa

Styl nowoczesny w łazience wciąż jest w modzie. Mimo tego, że trendy co rusz dyktują zaskakujące propozycje w dziedzinie aranżacji, to prostota nurtu nie ma sobie równych – przyćmiewa szalony eklektyzm i z kretesem pokonuje przytulność scandi! Geometryczna doskonałość, neutralność kolorów i funkcjonalność rozwiązań wykorzystanych podczas projektowania sprawiają, że pomieszczenie zyskuje ponadczasowego charakteru. Idealnym dopełnieniem takiego wystroju jest kabina prysznicowa New Trendy New Corrina, czyli konstrukcja, w której design i praktyczność tworzą doskonały tandem! Dlaczego warto ją kupić?

New Trendy New Corrinakabina prysznicowa o nowoczesnym designie!

Kabiny kwadratowe i kabiny prostokątne stanowią zwieńczenie starannie urządzonej łazienki – nie tylko tej, w której metraż jest sporym ograniczeniem, lecz także tej, w której stawiamy na ekologię oraz komfort. New Trendy New Corrina doskonale wpisuje się w kanon kreowania funkcjonalnych wnętrz. Konstrukcyjna prostota modelu zwieńczona aluminiowymi profilami znakomicie podkreśli przejrzystość aranżacji. Pozbawiona niepotrzebnych detali propozycja przykuwa wzrok perfekcyjną, wyrazistą formą, będąc kontynuacją wystroju, w którym dominują zasady symetrii, surowości i dekoracyjnej oszczędności, przy jednoczesnej koncentracji na oryginalności. Transparentna tafla szkła zapewni poczucie przestronności, a stylowa chromowana rama spójnie scali połyskujące akcenty, takie jak armatura sanitarna czy ozdoby, co zagwarantuje elegancki efekt. Dla tych, którzy chcą spotęgować nowoczesny klimat, New Trendy proponuje poza czystym szkłem wariant grafitowy.
 
New Trendy New Corrina – kabina prysznicowa i drzwi wnękowe do nowoczesnej łazienki
New Trendy New Corrina Drzwi Uchylne Prysznicowe

Seria New Trendy New Corrina – oprócz standardowych kabin prysznicowych w różnych rozmiarach – zawiera drzwi wnękowe, a także drzwi i kabiny z podwójnymi drzwiami przesuwnymi, co zapewnia sporą indywidualizację w zakresie aranżacji strefy mycia. Dzięki dużej ilości wymiarów do wyboru przestronny pokój kąpielowy nabierze jeszcze więcej wizualnych atutów, a mała łazienka w bloku nie stworzy ograniczeń w zakresie projektowania, zapewniając pełnię funkcjonalności nawet na niewielkim metrażu. Produkt można wkomponować we wnękę lub ulokować w rogu pomieszczenia, optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń.
 
New Trendy New Corrina – kabina prysznicowa i drzwi wnękowe do nowoczesnej łazienki
New Trendy New Corrina Wymiary Kabiny Prysznicowej

Jakość i niezawodność od New Trendy

Na atrakcyjność kabiny New Trendy New Corrina składa się nie tylko nowoczesne wzornictwo. Jej niezawodność jest zasługą starannie przemyślanej technologii oraz znakomitych materiałów, którym nie są straszne trudne warunki panujące w łazience. Produkt został wykonany z solidnego szkła hartowanego o grubości 6 mm, które jest symbolem bezpieczeństwa i trwałości. Surowiec ten wykazuje maksymalną odporność na czynniki mechaniczne, a w razie pęknięcia rozpada się na tępe kawałki, które nie stanowią żadnego zagrożenia związanego z okaleczeniem. Dodatkowo producent wykorzystuje magnetyczne uszczelki, dolne rolki z możliwością wypinania, regulowane górne rolki oraz daje możliwości regulacji przyściennej, co zniweluje wszelkie nierówności powierzchni. 
 
New Trendy New Corrina – kabina prysznicowa i drzwi wnękowe do nowoczesnej łazienki
New Trendy New Corrina Drzwiczki Prysznicowe

Active Shield, czyli zalety powłoki ochronnej

Funkcjonalność New Trendy New Corrina wiąże się również z zaletami nowatorskiej powłoki ochronnej Active Shield, która zabezpiecza szkło przed zabrudzeniami, kamieniem i osadami z wody oraz ułatwia sprzątanie. Active Shield – dostępna za dodatkową opłatą – wykazuje właściwości hydrofobowe. Polega to na tym, że krople wody zgromadzone na powierzchni kabiny New Trendy New Corrina łączą się w większe skupiska i spływając, zbierają ze sobą wszystkie zanieczyszczenia. Dzięki temu ograniczymy konieczność zakupu kosztownych detergentów, zaoszczędzimy czas przeznaczony na mozolne usuwanie nieczystości, a także zyskamy perfekcyjnie błyszczącą i czystą taflę szkła! 
 
New Trendy New Corrina – kabina prysznicowa i drzwi wnękowe do nowoczesnej łazienki
New Trendy New Corrina Kabina Prysznicowa Podwójna

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia